Dzień Św. Patryka 2022 - komentarze

Borisel

Hrabia
Póki skleroza mnie nie weźmie - może ktoś dać linka jak zrobić optymalnie ten event bez wydawania diaxów oraz z max budynkiem głównym ?
 
to nie jest nowy Ewent hahahahaha.. tylko Ewent Dzień Św. Patryka :D
Nowy ewent to były te kolorowe kafelki w lato :)
Nowego można przecież różnie rozumieć. Skończył się poprzedni, więc mamy teraz nowy. Poza tym kafelki z lata, idąc Twoim tokiem, też już do nowych nie należą, bo już były, więc już są starym eventem ;)
 

Mamedov

Szlachcic zagrodowy
Witam. W zeszłym roku po światach latał mini tutorial co i jak. Dotyczył poziomów menadżerów i i ich poziomów w każdym mieście. Jest jakaś szansa na dostanie ów tutorialu?
 

Borisel

Hrabia
Jeśli dobrze zrozumiałem - tych kierowników zatrudnić tylko na 1 poziom by automatycznie to leciało . A kierownika festiwalu i portu (po lewej stronie miasta) dać im na 3 poziom by szybciej jeszcze to robili . Dobrze rozumiem - że tak będzie optymalnie z garnkami złota ?
 

anaconda8

Baron
Czy ktoś jeszcze uważa że celtyckie gospodarstwo jest brzydkie? Jak dam radę zebrać brakujące kawałki postawię zamiast tego zestaw celtyckiego lasu. No nie wiem, może jestem ostatnio zbyt wybredna ale to co narysowali tym razem designerzy do mnie osobiście nie przemawia. BRZYDKIE i tyle.
 

Auraya

Hrabia
Czy ktoś jeszcze uważa że celtyckie gospodarstwo jest brzydkie? Jak dam radę zebrać brakujące kawałki postawię zamiast tego zestaw celtyckiego lasu. No nie wiem, może jestem ostatnio zbyt wybredna ale to co narysowali tym razem designerzy do mnie osobiście nie przemawia. BRZYDKIE i tyle.
popieram, od razu powinni zwolnic osobe odpowiedzialną
 

QumQumRE

Szlachcic zagrodowy
Zapraszamy do dyskusji na temat naszego nowego eventu!
Mam pytanie przeszedłem do kolejnego miasta, ale nie zebrałem wszystkich zadań w tym pierwszym. Jak mogę wrócić żeby je dokończyć? Myślałem że będzie można bez problemu się cofnąć ale nigdzie nie znajduję takiego przejścia. Proszę o pomoc. Czy może w dalszych miastach będę to mógł nadrobić? Ktoś wie? Ktoś może mi pomóc?
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Mam pytanie przeszedłem do kolejnego miasta, ale nie zebrałem wszystkich zadań w tym pierwszym. Jak mogę wrócić żeby je dokończyć? Myślałem że będzie można bez problemu się cofnąć ale nigdzie nie znajduję takiego przejścia. Proszę o pomoc. Czy może w dalszych miastach będę to mógł nadrobić? Ktoś wie? Ktoś może mi pomóc?
nie ma możliwości powrotu do poprzedniego miasta i dokończenia zadań, ale też nie ma w ogóle takiej potrzeby. wystarczy około 25 zadań w mieście zrobić i lecieć do następnego miasta i nie marnować złota na ulepszenia kierowników do wszystkich zadań



Blade1984 napisał:
wczoraj było ok, ale dzisiaj i mnie to dopadło


ja robię event na wszystkich światach, mam kilka kart jednocześnie otwartych i te komunikaty wyskakują mi co chwilę na którymś ze światów.
 

QumQumRE

Szlachcic zagrodowy
nie ma możliwości powrotu do poprzedniego miasta i dokończenia zadań, ale też nie ma w ogóle takiej potrzeby. wystarczy około 25 zadań w mieście zrobić i lecieć do następnego miasta i nie marnować złota na ulepszenia kierowników do wszystkich zadań






ja robię event na wszystkich światach, mam kilka kart jednocześnie otwartych i te komunikaty wyskakują mi co chwilę na którymś ze światów.
Cześć.
Jestem nowy więc nie wiem jak to działa.
Czy ilość miast w tym evencie jest określona - ograniczona czy po prostu bez końca aż upłynie czas na ten event?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Do góry