Dyskusja o Wielkanocy 2016

  • Rozpoczynający wątek arnne
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15570

Guest
Jak calutki event mialem w plecy, tak dzis dziecko szczescia normalnie :D
Mialem 200 jajek i 5/120 do Studni Życzeń, nierealne? :)
1 losowanie za 120 - 200 jajek
2 losowanie za 120 - sklepik faberge
3 losowanie za 120 - 200 jajek
4 losowanie za 120 - kryjowka łotrow
5 losowanie za 120 - zestaw do renowacji

105/120 i zero jajek, na koncie 225 diaxow z zadan, do odwaznych swiat nalezy, 40 dokupilem za 200 diaxow, brazowa skrzynka i ta jedna jedyna nagroda ktora potrzebuje, tak, padla :D 70 jajek i 110/120, event zakonczylem srednia paczka PR z losowania za 70 jajek, ale prawdziwa nagroda byla ta Studnia Zyczen :D

Ale do Wiezyczki ktora jest po studni za te kwiaty to juz nie dociagne :)
 

bartekmod

Książę
jako, że już nie gram aktywnie to... wziąłem udział w evencie ;) taka tam drobna nieścisłość w moich działaniach

podsumowując:
- 700 diamentów do wspólnej puli
- 2 świątynie wiedzy na świecie głównym
- 5 (może 6 nie pamiętam dokładnie) studni życzeń na światach pobocznych
- na każdym świecie mam kryjówki łotrów (chociaż co mi po nich bez Alcatrazów?)
- galeria sław na głównym, niech leci na chwałę Gildii jak czasem zbiorę :)

ogólnie miłe nagrody :)

tylko jak to jest, że kolejny event, nowe budynki, nowa jednostka, a ja wciąż wybieram budynki stworzone dawno temu bo obecne nie robią na mnie żadnego wrażenia? można by rzec, że twórcy gry nie postarali się w tym roku

co do formy eventu, braku podkładania jaj, dodatkowego krótszego licznika itp przy mojej minimalnej aktywności było mi to nawet na rękę

a obecnie do usłyszenia przy okazji kolejnego interesującego wydarzenia. Teraz nie zastałem nagród, które by mnie zmotywowały do utrzymania aktywności na dłużej, może następnym razem? Może Arktykę dopiero sobie przejdę jak pojawi się w dalekiej przyszłości...

już po świętach, więc zostaje tylko życzyć Wam wszystkim wesołej radosnej wiosny :)
 

DeletedUser15750

Guest
Czyzby zmienili cos w algorytmie losowania na koniec eventu? 3 ostatnie losowania (2xzlota i raz srebrna) i 3 nagrody glowne
 

DeletedUser14352

Guest
na jednym swiecie z 500jajek 4kryjowki nie ma zle szkoda ze gs tak nie wpadaly na glownym swiecie :(
 

DeletedUser16135

Guest
Ja w sumie tylko z dzisiejszych 3 losowań nie jestem zadowolona, bo niestety łotrów nie otrzymałam, a jajka już wszystkie wykorzystałam.
Ogólnie z eventu wychodzę z
-3 studniami życzeń
-oazą
- zigguratem
-dwiema dużymi paczkami PR
- kilka razy wpadło po 120- 200 jaj
-legowiskiem
-ŚW i inspiracji
-krzakiem
-dwoma zestawami do renowacji
- 5 planami
i 2 sklepami


Na pobocznym świecie trafiłam jeszcze raz łotrów i raz chorążych + podobnie to co wyżej. Nie jest źle.
 

DeletedUser

Guest
Wie ktoś może o co tutaj chodzi. Wykonaj 27/30 wielkanocnych zadan- nagroda 25 pisanek. A od 2 zleceniodawcy gratulacje, ukończyłeś wszystkie zadania... To znaczy ze jestem 25 pisanek w plecy ?:p
 

DeletedUser16466

Guest
Nie tylko
jesteś też w plecy o zadania 28 do 36
czyli jakieś 400 jajek albo i więcej
 

DeletedUser16467

Guest
Ja również nie jestem zadowolona z dzisiejszych losowań i eventu, wykonałam 7 losowań aby zdobyć kryjówkę łotrów, same złote skrzynie i niestety nie zdobyłam nagrody dnia. Szkoda... będę czekać na następną szansę, nawet kilka miesięcy, bo diamentów nie kupię, po co... żeby znów wylosować po raz piąty chorążych???. Jak już kupić to przynajmniej dla konkretnego celu. Dramat.
 
Do góry