Dyskusja o Wielkanocy 2016

  • Rozpoczynający wątek arnne
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7795

Guest
No i lipa. Nie ma podkładania jajek i sklepu.
Jeszcze się event nie zaczął a ja już mam złe wizje.

>>>Mówiliśmy od początku, że wiele zmienić można (i wiele zmieniliśmy), ale mówiliśmy też, że to akurat się nie zmieni :). - Bryfft
 

DeletedUser15227

Guest
A co tu dyskutować, ewent o 69% gorszy od poprzedniego. Warto może napisać jak nagrody główne będą się zmieniać bo ja na becie zatrzymałem sie na wieżyczce i nie wiem czy jest coś dalej. Może support wie?
 

DeletedUser13596

Guest
Faktycznie Bryfft "wiele" zmieniliście. Procenty nagród, ceny skrzynek i dodaliście "wspaniałą" wieżyczkę, jako nagrodę dnia. Oczywiście (nie licząc wieżyczki) zmiany poszły w dobrą stronę, ale to co było naprawdę złe (sposób wyboru nagród, mechanika eventu i same nagrody), pozostało niezmienione (słabe, poniżej oczekiwań).

Btw zmienialiście wszystko 5 razy, raz zmieniając, potem poprawiając, na końcu wracając do pierwotnej wersji i w sumie nie wiadomo jakie ostatecznie zapadły decyzję np. co do ilości jajek wokół miasta... Chaos. Nie lubię chaosu.
 

DeletedUser3

Guest
Btw zmienialiście wszystko 5 razy, raz zmieniając, potem poprawiając, na końcu wracając do pierwotnej wersji i w sumie nie wiadomo jakie ostatecznie zapadły decyzję np. co do ilości jajek wokół miasta... Chaos. Nie lubię chaosu.
Beta jest trochę od tego, żeby był twórczy chaos ;]. Dlatego nie wydaje mi się, żeby ten zarzut był w jakiś sposób uzasadniony, gdyż tutaj (na wersjach językowych) żadnego chaosu nie będzie :).
 

DeletedUser7261

Guest
Och, doprawdy? Nie będzie takiego chaosu jak z aktualizacjami? Oby.
 

DeletedUser13596

Guest
Beta jest trochę od tego, żeby był twórczy chaos ;]. Dlatego nie wydaje mi się, żeby ten zarzut był w jakiś sposób uzasadniony, gdyż tutaj (na wersjach językowych) żadnego chaosu nie będzie :).

Oczywiście, beta jest do testów, ale przyznaj Bryfft, że ten event był wyjątkowo chaotyczny nawet jak na betę. Oczywiście trzymam kciuki, by na "normalnych" serwerach obyło się bez komplikacji.
 

DeletedUser3

Guest
Oczywiście, beta jest do testów, ale przyznaj Bryfft, że ten event był wyjątkowo chaotyczny nawet jak na betę.
Powiedziałbym raczej, że tym razem zaimplementowaliśmy wyjątkowo dużo uwag od Graczy. Stąd może takie wrażenie.

@Bryfft a wiesz co jest po wieżyczce z nagród głównych?
Tak, nie mogę jednak zdradzić. Jest sekwencja 10 nagród głównych, z których niektóre się powtarzają. Wykombinować resztę trzeba już samemu :).
 

DeletedUser15016

Guest
a jakieś wieści o zadankach eventowych ktoś ma ?? ;)
Pozdrawia Ola :)
 

DeletedUser3220

Guest
Oczywiście, beta jest do testów, ale przyznaj Bryfft, że ten event był wyjątkowo chaotyczny nawet jak na betę. Oczywiście trzymam kciuki, by na "normalnych" serwerach obyło się bez komplikacji.
Najlepsze było 600 Pisanek jako nagroda i sobie po kilka tysięcy jaj nastukaliśmy :p A potem usunięto jajca, ale nagrody zostały, które z tego procederu zostały zdobyte :)
 

Borisel

Hrabia
Jeśli losowość nagród będzie taka sama jak chciałem wylosować z gwiazdkami to czarno widzę ten event . Pali licho podkładanie jajek - byleby liczba pisanek i dostępność dla zwykłego zjadacza chleba pozwoliła na wykupowanie normalnie kilka razy złotych skrzyń (czyt. bez ładowania diaxów) . A także żeby wypadały dobre nagrody (czyt . nagrody dnia / wieżyczki /studnie/budynki eventowe) bo jak mi zaczną wypadać różne rodzaje byleby mi zapchało inwentarz to wyślę do Inno życzenia wielkanocne by tym syfem sie wypchali . Ale mam płonna nadzieję że sie myle. Pozdrawiam i nie pozdrawiam Inno (wiadomo za co)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jeśli losowość nagród będzie taka sama jak chciałem wylosować z gwiazdkami to czarno widzę ten event .
Losowość będzie dokładnie taka jaka jest podana w rozpisce skrzyni. Nagroda dzienna to szansa 7/13/25%
Na wielką nagrodę trzeba 6 złotych skrzyń czyli 720 pisanek.
 

DeletedUser13596

Guest
Jeśli losowość nagród będzie taka sama jak chciałem wylosować z gwiazdkami to czarno widzę ten event . Pali licho podkładanie jajek - byleby liczba pisanek i dostępność dla zwykłego zjadacza chleba pozwoliła na wykupowanie normalnie kilka razy złotych skrzyń (czyt. bez ładowania diaxów) . A także żeby wypadały dobre nagrody (czyt . nagrody dnia / wieżyczki /studnie/budynki eventowe) bo jak mi zaczną wypadać różne rodzaje byleby mi zapchało inwentarz to wyślę do Inno życzenia wielkanocne by tym syfem sie wypchali . Ale mam płonna nadzieję że sie myle. Pozdrawiam i nie pozdrawiam Inno (wiadomo za co)

O dziwo akurat losowość na becie była nawet na korzyść gracza, więc tutaj zarzutów mieć nie mogę.
 

DeletedUser3220

Guest
Jeśli losowość nagród będzie taka sama jak chciałem wylosować z gwiazdkami to czarno widzę ten event . Pali licho podkładanie jajek - byleby liczba pisanek i dostępność dla zwykłego zjadacza chleba pozwoliła na wykupowanie normalnie kilka razy złotych skrzyń (czyt. bez ładowania diaxów) . A także żeby wypadały dobre nagrody (czyt . nagrody dnia / wieżyczki /studnie/budynki eventowe) bo jak mi zaczną wypadać różne rodzaje byleby mi zapchało inwentarz to wyślę do Inno życzenia wielkanocne by tym syfem sie wypchali . Ale mam płonna nadzieję że sie myle. Pozdrawiam i nie pozdrawiam Inno (wiadomo za co)
Mam 21 budynków do "produkcji" tej nowej jednostki z eventu :D
 

DeletedUser15836

Guest
Takie pytanko - o jakich wieżyczkach mówicie? ;) Zwycięstwa, sygnałowe?
 

DeletedUser3

Guest
Każde plany można sensownie zużyć do podniesienia dostępnego poziomu danej Perły :).
 

DeletedUser15227

Guest
Każde plany można sensownie zużyć do podniesienia dostępnego poziomu danej Perły :).
Z tym że podnoszenie jednych powyżej 10 poziomu ma sens a drugich już nie. Obserwatorium należy do tych drugich :D

A już w ogóle jest zbędne gdy gildia osiągnie 50 poziom :(
 

DeletedUser11629

Guest
Z tym że podnoszenie jednych powyżej 10 poziomu ma sens a drugich już nie. Obserwatorium należy do tych drugich :D

A już w ogóle jest zbędne gdy gildia osiągnie 50 poziom :(

A co, skarbiec towarow wtedy nie przyjmuje...?

Poza tym Bryfftowi pewenie nie chodzilo o podnoszenie samej perly.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Z tym że podnoszenie jednych powyżej 10 poziomu ma sens a drugich już nie. Obserwatorium należy do tych drugich :D

A już w ogóle jest zbędne gdy gildia osiągnie 50 poziom :(
Nie sądze by się nie opłacało dźwigać obserwatorium... U mnie w gildii jest akcja, że codziennie daje każda osoba 3 pkt do obserwatorium które wskaże odpowiedzialna za to osoba i dzięki temu gildia otrzymuje sporo towarów :).
Ale już wróćmy do tematu, bo obserwatorium to nie Wielkanoc :).
 
Do góry