Dyskusja o Wielkanocy 2016

  • Rozpoczynający wątek arnne
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15836

Guest
Jednostki obronne z miasta giną? Szczerze nigdy tego nie zauważyłem :p
 

DeletedUser15836

Guest
Ja tam widziałem, że jeśli ktoś obraniający ma chorążego, to on ponosi mniejsze straty (nie atakujący), ale może to ze zmęczenia :D

Zgoda, można tak to odczytać ;)
 

DeletedUser16187

Guest
Kasia, też chcę Ci podziękować za wszystkie spoilery, były bardzo przydatne! Dzieki za to, że Ci się chciało :)
 

DeletedUser14352

Guest
Chorazy to kolejny zabijacz jednej jednostki twojej armi przez co bijesz 7wojakami zamiast 8 ;) przez co masz wieksze straty jesli masz go w armii :p
 

DeletedUser5324

Guest
WOW !
na koniec zostało mi 81 pisanek, więc dwa razy brązowa skrzynia - i dwa razy dobosz... no teraz moja armia nie ma sobie równych :p
ta ostatnią pisankę mądrale z Inno mogą sobie wsadzić...


...do lodówki oczywiście :p
 

DeletedUser3220

Guest
WOW !
na koniec zostało mi 81 pisanek, więc dwa razy brązowa skrzynia - i dwa razy dobosz... no teraz moja armia nie ma sobie równych :p
ta ostatnią pisankę mądrale z Inno mogą sobie wsadzić...


...do lodówki oczywiście :p
Miałam podobnie, Dobosz zawsze jak było coś ciekawego do zdobycia a miałam tylko ok 40 pisanek...
 

DeletedUser12464

Guest
Mnie przypadaly w takiej sytuacji te wyliniałe krzaczory. Jak tak na nie patrze, to reka sama mi skacze po konewke...

A ja czekałem żeby zobaczyć co ciekawego będzie w ostatni dzień i... zapomniałem o losowaniu i 600 pisanek poszło na jajecznicę. Choć pewnie znając moje szczęście dostałbym dodatkowe baraki chorążych i wieże zwycięstwa ;)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A ja czekałem żeby zobaczyć co ciekawego będzie w ostatni dzień i... zapomniałem o losowaniu i 600 pisanek poszło na jajecznicę. Choć pewnie znając moje szczęście dostałbym dodatkowe baraki chorążych i wieże zwycięstwa ;)
Ja ponad 600 straciłem, ale mi to lotto, to tylko gra :D
 

DeletedUser15149

Guest
A może niewykorzystywane eventowe jaja, gwiazdki itd wraz z końcem eventu by się zamieniały na PRy? :D taka nieśmiała propozycja :]
 

DeletedUser15149

Guest
@PablooS 6 PR to za mało za 600 jajek. Wtedy nikt by tego nie zostawiał licząc na wymianę na PR, bo losując złote skrzynie masz szansę wygrać paczkę PR, a jajek starczy na 5 losowań.
Niechby już było chociaż 60 PR. Wymiana 10:1 dla mnie dawałaby do myślenia, czy wykorzystać jajka czy zostawić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
@PablooS 6 PR to za mało za 600 jajek. Wtedy nikt by tego nie zostawiał licząc na wymianę na PR, bo losując złote skrzynie masz szansę wygrać paczkę PR, a jajek starczy na 5 losowań.
Niechby już było chociaż 60 PR. Wymiana 10:1 dla mnie dawałaby do myślenia, czy wykorzystać jajka czy zostawić.
To co napisałem widziałem na zasadzie dostania przynajmniej tych drobnych 6 PR, a nie żeby to było opłacalne.
Ja zapomniałem sobie losować, bo wcześniejsze losowanie było słabe, więc w sumie nie losowałem wcale i straciłem, ale i tak mi to lotto :).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15149

Guest
ok, kumam. to była tylko taka moja luźna propozycja. taka alternatywa, dla tych co mają pełen inwentarz eventowych nagród.
 

DeletedUser13172

Guest
Tak z ciekawości zapytam... czy już jest podsumowanie tego eventu w porównaniu do poprzedniej wersji z 2015 roku?
 

DeletedUser12464

Guest
Z pewnością było rewelacyjnie - frekwencja dopisała, ludzie oszaleli z miłości do FoE i ogólnie kraina mlekiem i miodem płynąca. Chyba żeby tak jednak nie było, ale przecież tak czy owak to są nudne dane statystyczne i nie wypada zanudzać graczy nic nie znaczącymi detalami ;)
 

DeletedUser11629

Guest
Tak z ciekawości zapytam... czy już jest podsumowanie tego eventu w porównaniu do poprzedniej wersji z 2015 roku?

Pytanie powinno brzmiec: czy pokaza?

Dla mnie ten event jest coraz gorszy. Mam juz uraz psychiczny na tle tych niewidocznych jajek w apce i odruchowo wciaz ogladam te nieszczesne krzaki...
 
Do góry