Dyskusja o wersji 1.99

DeletedUser15836

Guest
Ujednolicenie na plus, ale w wiadomościach też było spoko ;)
 

DeletedUser12245

Guest
Podczas grabieży często pokazuje, że tracę zasoby. Przykładowo: grabię komuś zaopatrzenie - gra pokazuje, że przybyło mi +400 produkcji i ubyło 2 medali.
Przy dodawaniu punktów do pereł również czasami pokazuje, że tracę zasoby.
Błąd czy coś przespałem?
 

krzysw

Wicehrabia
Jak zwykle zamiast ułatwić i wprowadzić w wersji przeglądarkowej historię wydarzeń do wiadomości, bo to było naprawdę bardzo wygodne, to musieliście usunąć ją stamtąd w wersji mobilnej. Brawo wy, typowa dobra zmiana!
 

DeletedUser8110

Guest
Podczas grabieży często pokazuje, że tracę zasoby. Przykładowo: grabię komuś zaopatrzenie - gra pokazuje, że przybyło mi +400 produkcji i ubyło 2 medali.
Przy dodawaniu punktów do pereł również czasami pokazuje, że tracę zasoby.
Błąd czy coś przespałem?
Błąd wyświetlania. Przepraszamy za kłopoty.
 

DeletedUser16083

Guest
historia wydarzen w wersji mobilnej przeniesiona do ratusza
 

DeletedUser7795

Guest
Kiedy będzie można wyłączyć te przeszkadzajki

Bez tytułu.jpg


Jeżeli chodzi o historię wydarzeń to powinna być ona W TYM SAMYM MIEJSCU.
A nie na mobilce gdzie indziej a na przeglądarkowej gdzie indziej. Ogarnijcie się, bo burdel się robi.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Kiedy będzie można wyłączyć te przeszkadzajki
Nigdy.

HISTORIA WYDARZEŃ powinna mieć w obu wersjach tak samo wywoływana przez osobny przycisk dostępny na głównym ekranie gry.

Jest całe mnóstwo przycisków nikomu do niczego niepotrzebnych, ale za punkt honoru programiści mają, aby te najbardziej używane chować jak najgłębiej.

Wiadomo, ze obecnie są na topie te durne przeszkadzajki, wyskakujące z nienacka jak Filip z Konopii.

+10 do flustracji dla każdego gracza.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15836

Guest
Dlatego historię ujednolicili, ale lokalizację można dyskutować ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Gdybym nie miał włączonego potwierdzenia wydawania diamentów to właśnie przez to cholerstwo byłbym uboższy już o kilkaset diamentów. To gó*no wyskakuje akurat wtedy gdy klikam.
 

DeletedUser17763

Guest
Chcę poinformować ,że te błędy z wyświetlaniem na mobilu zeżarły mi moje monety i młotki za zdobycie sektora ,a konkretniej wtedy gdy po powrocie do miasta rekrutowałem jednostki.
 

DeletedUser14806

Guest
Kiedy będzie można wyłączyć te przeszkadzajki

View attachment 2789


Jeżeli chodzi o historię wydarzeń to powinna być ona W TYM SAMYM MIEJSCU.
A nie na mobilce gdzie indziej a na przeglądarkowej gdzie indziej. Ogarnijcie się, bo burdel się robi.


Nigdy bo często sie zdarza w pośpiechu kliknąc i stracić diamenty...więc jak można zabić kure która znosi złote jajka?
 
Do góry