Dyskusja o wersji 1.99

DeletedUser13602

Guest
Pomocne w tej grze, by było obracanie planszy gry: obrót miasta, jak jest to w innych grach np. w tropico 4.Gdzie można obrócić planszę gry.
 

DeletedUser7795

Guest
Brakuje mi w tej aktualizacji nowego systemu dodawania PR w perły. Może to i lepiej, że teraz nie wejdzie. Będzie może mniej błędów z tym związanych.
 

DeletedUser15836

Guest
Pomocne w tej grze, by było obracanie planszy gry: obrót miasta, jak jest to w innych grach np. w tropico 4.Gdzie można obrócić planszę gry.
Już to pisałeś, a to nie ten dział...


Co do aktualizacji: Ja się pytam gdzie poprawienie błędu z okienkami szeptu?! On mnie do szewskiej pasji doprowadza...
 

DeletedUser7795

Guest
@OldShaterhan
dobrze, że przypomniałeś. Można szeptać maksymalnie z dwoma osobami. Jak włączam trzeci szept to ten pierwszy znika.
 

DeletedUser15836

Guest
Dziwię się, że nie zostało to poprawione już, jako jeden z naprawdę najbardziej drażniących błędów...
 

DeletedUser7795

Guest
Błąd z szeptem powinien być w tej aktualizacji naprawiony. Co tam, ważne że:

Dodaliśmy podpowiedzi dla wybranych osiągnięć, które są widoczne w górnym lewym rogu ekranu podczas wizyty w mieście innego gracza. Teraz możesz sprawdzić, które osiągnięcia wybrali i co musisz zrobić, aby je zdobyć!
 

DeletedUser15836

Guest
Haha ;)

Btw. nikt nie raczył napisać, że aktualizacja rozpocznie się niebawem? Bo ja widzę, że już trwa, bo serwer świruje... Albo po prostu serwer ześwirował ;)
 

DeletedUser15836

Guest
Gorzej, jak ogłaszasz perłę i masz 3 chętnych z szeptu...
 

DeletedUser16965

Guest
kiedy naprawicie problem z długimi nickami dla aplikacji mobilnej ?? tak aby można było zobaczyć kto ile wrzucił ??
 

DeletedUser7795

Guest
Okna z zakończeniem poziomu perły też nie naprawiliście. Poziom u znajomego się skończył a okienko mi nie wyskoczyło.
Wstańcie z krzesełek boście się już nasiedzieli. Pora wziąć się za robotę.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Okna z zakończeniem poziomu perły też nie naprawiliście. Poziom u znajomego się skończył a okienko mi nie wyskoczyło.
I nie naprawią, albowiem obecny stan jest celowy, bo Oni uważają, że to okno jest nieistotne, natomiast okna z osiągnięciami, te są absolutnie priorytetowe i muszą wyskakiwać z nienacka jak Legendary Loot Midgets z pudełka w Wildlife Exploitation Preserve.
 

DeletedUser16730

Guest
Oni uważają, że to okno jest nieistotne, natomiast okna z osiągnięciami, te są absolutnie priorytetowe

Podejrzewam, że losują w jakiejś skrzyni co będzie następne. Okna z osiągnięciami są tam na 1% bo nikt nie chce, ale losowość znowu winna.
 

Molthess

Baron
Co dzisiaj tak ujowo działa ta gra? Od samego rana do teraz, do południa wszystko wczytuje się wolno. Gra wczytywała się wolno, a teraz wejście do perły trwa kilkanaście sekund i na przykład wejście do tawerny znajomego też trwa kilkanaście sekund albo i więcej. Inne strony działają mi prawidłowo, a przeglądałem różne. Nawet te rozbudowane.
 

DeletedUser17768

Guest
Dzisiejsza drobna aktualizacja wywaliła "event history" ze skrzynki w wersji na android. Błąd czy na stałe została usunięta, albo może gdzieś przeniesiona?? Przeszukałem już chyba wszystko
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Dzisiejsza drobna aktualizacja wywaliła "event history" ze skrzynki w wersji na android. Błąd czy na stałe została usunięta, albo może gdzieś przeniesiona?? Przeszukałem już chyba wszystko

Przeniesiona - tam gdzie w wersji na przeglądarkę, dostępna po kliknięciu na ratusz w odpowiedniej zakładce :)
 

DeletedUser15756

Guest
To kogoś zdrowo pogrzało z tą zmianą historii wydarzen, przeciez to jest idiotyczne, zawsze bylo w wiadomosciach i komu to przeszkadzalo??????
 

DeletedUser7795

Guest
Zapomnieliście na liście zmian wpisać, że zamuliliście grę.
 
Do góry