Dyskusja o wersji 1.93

Status
Zamknięty.

Molthess

Baron
Pojawią się mieszkańcy w mieście? Od któregoś momentu zniknęli. Nie ma ich na świecie B i D, na których gram. I bynajmniej nie jest to wina ciasteczek. Nie mam po prostu siły użerać się znów z supportem więc pytam tu.
 

DeletedUser13695

Guest
jezeli te wszystkie zmiany zostana wprowadzone to bedzie to jedna z najlepszych aktualizacji . Oby przy okazji nic innego sie niepopsulo :)
 

DeletedUser

Guest
który to już raz czytamy obiecanki o poprawie płynności gry na mapach GvG po 20stej :?
pożyjemy zobaczymy ...
 

DeletedUser16923

Guest
Super zmiany, większość bardzo przydatnych, ale mam pytanie czy gdzieś był poruszany temat zmiany w wyprawach...ponoć miało to wejść od aktualizacji...tylko której? :)
 

DeletedUser2383

Guest
Pod koniec lutego 4 część WG, o ile mnie pamieć nie myli
 

DeletedUser4614

Guest
zwykle otworzenie nowego serwera bylo niezalezne od update'ów.. i zdarzało sie jakiejs równej magicznej godzinie.. np. 12:00 13:00 :)
 

DeletedUser8110

Guest
Nowy świat pojawi się raczej po południu. Poinformujemy tu na forum jak tylko będzie dostępny. :) Najpierw wszystkie wersje językowe muszą zostać zaktualizowane do nowej wersji. :)
 

DeletedUser4614

Guest
@siorprajs..... opcja "odwiedź" w rankingu pereł i na szpecie klikajac na nick gracza z którym sie rozmawia,,, zostalo specjalnie wylaczone,, czy jedno dodaliscie drugie zepsuliscie ? nie no masakra jakas .... :(
 

DeletedUser

Guest
dlaczego zniknęła możliwość odwiedzania graczy z okienka wiadomości pw i nie tylko ?

okienko.png
 

DeletedUser16659

Guest
przecież pisali, że nie będzie tej opcji w menu - do gracza można wejść klikając avatar ;)
 

DeletedUser

Guest
przecież pisali, że nie będzie tej opcji w menu - do gracza można wejść klikając avatar ;)
przecież to głupie jest ! wymieniając z kimś pkt zawsze piszę że dałem X w daną perłę , klikałem na awatar i wchodziłem do gracza , teraz mam go szukać po paskach ... gildia , znajomy ?
czasami ktoś pisze do mnie , że np jeśli szukam planów do ... to jest końcówka i mogę tam wejść , to co ? znowu zabawa w szukanie po paskach ? :mad:

do bani z aktualizacjami , które coś dają a inne przydatne funkcje zabierają !
 

DeletedUser2383

Guest
Toć przecież klikasz na portret i masz mieć zakładkę "perły" tam wybierasz perłę, którą wspierasz, wchodzisz w nią i pakujesz pr.
"I to bez wychodzenia z domu".

Tzn. Jak tak to rozumiem...

edit. Już widzę, o co chodzi... Ktoś zabrał ważną rzecz i czekamy chyba aż dodadzą nową...
 

DeletedUser7795

Guest
Tego nie było na liście zmian:
Od teraz nasz nick jest podświetlony we wspieranych perełkach :)
 

DeletedUser4614

Guest
tez to zawuazylem , wyglada ja własna dotacja właściciela
 

DeletedUser16659

Guest
fakt faktem - w perłach nie ma opcji wejścia przez avatar, a opcji z podglądem pereł nie widzę
 

DeletedUser4614

Guest
Ale i tak nie bedzie mozna wejsc do perły gracza który nie jest na zadnym pasku ,,, odbieracie cos co bylo BARDZO ERGONOMICZNE... teraz trzeba zaprosic kliknac na avatarc + jeden milion dodatkowych klikniec...

no chyba ze jestem w blędzie ?!
 

DeletedUser15836

Guest
Usprawniliśmy także nieco system handlu:
  • Po kliknięciu w przycisk targowiska w drzewku badań, zostaną wyświetlone od razu oferty zawierające potrzebny towar.
A przy negocjacjach? O tym nie łaska wspomnieć? ;)
 

DeletedUser3

Guest
Ale i tak nie bedzie mozna wejsc do perły gracza który nie jest na zadnym pasku ,,, odbieracie cos co bylo BARDZO ERGONOMICZNE... teraz trzeba zaprosic kliknac na avatarc + jeden milion dodatkowych klikniec...

no chyba ze jestem w blędzie ?!
Chyba tak. Można będzie też wejść z wiadomości (menu kontekstowe).
 
Status
Zamknięty.
Do góry