Dyskusja o wersji 1.79

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

bartekmod

Książę
jakby ktoś jeszcze nie wykminił, zwłaszcza że nie podali tego w informacji o aktualizacji... jest nowe rozszerzenie medalowe ;)
 

DeletedUser13172

Guest
Takie aktualizacje to ja lubię. Można ich więcej? :D
 

DeletedUser14806

Guest
ach och uffff...co za zmiany a teraz zejdzmy na ziemie , dlaczego gvg muli jeszzcze gorzej niz ostatnio?
 

DeletedUser12392

Guest
witam
rozumiem,że zajęcie uwolnionego sektora jest możliwe dopiero po podsumowaniu,ale dlaczego nie można zbijać oblężenia nad uwolnionym sektorem ???
 

bartekmod

Książę
dlaczego ja nie mogłem wykonać nic, chciałem zrobić pierwszy ruch w walce, kliknąłem i zwicha, taka niby zwicha, mogłem klikać poddanie walki, ale nic się nie działo mimo kilkunastu prób, mogłem klikać automat ale też nic się nie działo... walkę zakończyłem robiąc reloga i wycofując z poziomu okienka informacji :) także, jak grać?
 

DeletedUser5324

Guest
"Do złotej skrzyni na trzecim poziomie trudności wypraw gildyjnych dodano nagrodę w postaci 3 planów. Informacja na ten temat została dodana do odpowiedniego okienka podpowiedzi." - co, za dużo Graczy wygrywało diamenty i przestali kupować? Trzy plany za najtrudniejsze walki - to jest na pewno kolejna upragniona zmiana...
Przy okazji zauważyłem, że w wyprawach "procentowość" wylosowania najgorszych nagród (właśnie plany) wzrosła - teraz masz np. 50% na wylosowanie planów i 50% na pozostałe nagrody... żegnajcie diamenty z wypraw - już się zapewne nie zobaczymy...
 

DeletedUser6174

Guest
Ja się pytam po co w ogóle jest ta beta skoro i tak wszystko jest wprowadzane i testowane dopiero na serwerach językowych.

Chcieliście ograniczyć proceder nabijania punktów na GVG, to dobrze, ale czemu zrobiliście to kosztem normalnych graczy chcących bawić się w wojny gildyjne?
Dlaczego zablokowaliście możliwość podbicia sektora który został zwolniony? to przecież sprawia że jeśli ktoś nas zaatakuje to odbierze nam sektor/y bo nie mamy możliwości aby postawić sobie tarcze. Robienie tarcz było ważnym elementem strategicznym na GVG a wyście go nam zabrali i to w sumie nie wiadomo po co, bo wystarczyło zablokować możliwość ponownego podbicie sektora który MIAŁ TARCZE, a więc zwolnienie takiego sektora miało sens tylko dla nabijaczy punktów.
Kolejna sprawa to to, że jeśli zwolnimy jakiś sektor to nie możemy nawet zbijać oblegów wrogiej gildii która próbuje go zaatakować.

Gratuluje wylaliście dziecko razem z kąpielą, czekamy na kolejne "dobre zmiany".
 

Amadeuss

Rycerz
Chcieliście ograniczyć proceder nabijania punktów na GVG, to dobrze, ale czemu zrobiliście to kosztem normalnych graczy chcących bawić się w wojny gildyjne? (...)
Gratuluje wylaliście dziecko razem z kąpielą, czekamy na kolejne "dobre zmiany".

Bo jacyś tajemniczy gracze się poskarżyli że im sektorki małe gildie podkradają to przykręcili śrubę!

Po drugie jak gildię stać by jej gracze za własne surowce i wojo 500 razy zdobywali sektor to komu to przeszkadza? Małe gildie gdzie mają walczyć? Skoro na mapach panują 3-4 gildie z top1 w których walczą głownie znów gracze z czołówki??? Wielcy każdego świata wykosili wszystko po nabrzeża - to jeśli jakaś gildyjka wbije się na mapę i zdobędzie kilka sektorków to sobie zwalniają i walczą. Dlaczego gvg ma być tylko dla wielkich i silnych?

Dla mnie jest to jawne naruszenie wolności i to w dodatku w obronie interesów jakiejś wąskiej grupy graczy. Widocznie takie standardy promuje niemiecki innogames.
 

DeletedUser13172

Guest
dlaczego nie można zbijać oblężenia nad uwolnionym sektorem ???
Jeśli to jest prawda to za wcześnie cieszyłam się dobrymi zmianami. Co komu przeszkadza zbijanie oblężenia? To powinno zostać bez zmian.
 

DeletedUser7795

Guest
Ja się pytam po cholerę są towary i plany na III poziomie trudności?
I to jeszcze z tak dużą szansą na ich zdobycie.
Poziom III jest najtrudniejszy i na tym poziomie nie powinno być takich słabych nagród.
Towary? Przecież mogę sobie wyprodukować / zrabować od sąsiadów.
Plany? Przecież dostaję je ze wspierania pereł PR i za motywację.

Czy oni się z szympansami na mózgi pozamieniali ?!

Wyciągnęli z nas kasę? Wyciągnęli. To teraz czas na to żeby zniechęcić graczy do FoE i potem zrobić znowu grę, która będzie tak dobra (na początku) jak FoE. I koło się zamyka.
 

DeletedUser3

Guest
Ja się pytam po cholerę są towary i plany na III poziomie trudności?
I to jeszcze z tak dużą szansą na ich zdobycie.
Poziom III jest najtrudniejszy i na tym poziomie nie powinno być takich słabych nagród.
Wiem, że jak ktoś nie chce zrozumieć, to nie zrozumie. Niezależnie od tego, ile razy tłumaczylibyśmy jaka jest rola nagród osobistych w wyprawach.
Czasem mam wrażenie, że rozwiązaniem optymalnym byłoby po prostu usunąć wszystkie i zostawić wyłącznie Punkty Wypraw. Wtedy być może stałoby się bardziej jasne jaki jest cel Wypraw i czemu mają one służyć :).

Pójdziemy jednak w drugą stronę, co jeszcze dziś zobaczysz na Becie.
 

DeletedUser7795

Guest
@Bryfft po kilkunastu razach z rzędu jak dostaję towary to jednak wątpię w tę losowość,
 

DeletedUser6174

Guest
Czy ktoś z supportu raczy wyjaśnić o co chodzi z tą blokadą na zbijanie oblegów w uwolnionych sektorach? Co to w ogóle ma być, jakiś geniusz wpadł na pomysł że to jest dobre rozwiązanie czy po prostu ktoś gdzieś się pomylił? już pare osób pisało na ten temat a ja dalej nie wiem czy to jest jakiś błąd czy zamierzone działanie.
 

DeletedUser12948

Guest
Obecnie jest to zamierzone działanie gry.
Naturalnie, jeżeli okaże się, że jest nietrafione, to może zostać zmienione.

To może ktoś kto to wymyślił łaskawie napisze jak gildia ma bronić swoich sektorów nie mogąc zbijać oblężeń wrogich gildi na sektorach wcześniej uwolnionych ale graniczących z terytorium danej gildi ??
 

DeletedUser14806

Guest
Kiedy naprawione zostanie lagowanie gry podczas grania w gvg? Dlaczego podczas podsumowania wogole sie nieda grac? Kiedy to zostanie poprawione?!
 

Amadeuss

Rycerz
Obecnie jest to zamierzone działanie gry.

Naturalnie, jeżeli okaże się, że jest nietrafione, to może zostać zmienione.


to mamy więcej takich nietrafionych zmian – jak na przykład zabranie darmowych oblegów.

Jestem ciekawy ilu graczy i jakich argumentów użyli, żeby przekonać obsługę gry do tej zmiany?? Jaki „normalny” gracz poprosi o zabranie mu takiego przywileju??? Albo wariat, albo taki co ma dużo woja czyli z TOP1 któremu przeszkadza, że inni też chcą pograć – sam nastukał sobie punkcików jak mógł a teraz struga …… no zostaje jeszcze opcja że to byli gracze tzw. ekonomiczni – którzy chcieli tu uprawiać marchewkę a tu masz – wymyślili gvg.


Za chwilę dowiemy się że w Arktyce jednak nie będzie można atakować wszystkimi jednostkami i płacić medalami – bo komuś znowu coś się nie będzie podobało że mu sektory zabierają.
 

DeletedUser14806

Guest
...kolejny bląd do zestawu a mianowicie kiedy ktos sobie zakłada lewą gildie po to tylko zeby rozbijac defy na plaży, to jesli niema zadnego jego sektora na mapie to nawet nie wyswietla sie jaka gildia atakuje...poprostu w miejscu gdzie powinno to być widac jest puste pole..to taki chyba element zaskoczenia tak?
 

DeletedUser12392

Guest
Jednym słowem,zabiliście gvg :(
Wprawdzie dostaliśmy Wyprawy,które w jakiś sposób rekompensują słabym gildiom nie możność efektywnego zdobywania potencjału na mapkach,ale zabawa z tubylcami nie zapewnia tego dreszczyku emocji,jaki towarzyszył podczas walk gvg ;(
Efektem tych ograniczeń i nie przemyślanych zmian, będzie wykruszanie się graczy z najwyższych epok i znudzenie grą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry