Dyskusja o wersji 1.79

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7795

Guest
Jestem bardzo ciekaw jak teraz będzie wyglądało GvG.
 

DeletedUser4614

Guest
jak to ktoś napisał, dalej będzie się włączał wiatrak w laptopie, przy otwieraniu mapy GvG, czyli trzeba unikać zbędnego przegrzewania komputera latem ;)
 

Mikekun

Książę
siemanko

Mnie nie interesują wojny gvg, jednakże dobrze się stało że skakanie między gildami zostanie skrócone. Martwiło mnie to zwłaszcza wtedy kiedy dana gildia była związana sojuszem z inną. Wtedy kilkanaście aktywnych osób przechodziło do innej gildii na kilka walk, a potem po tygodniu wracały do swojej. Natomiast ograniczenie czasowe zatrzyma na dobre zarówno sojusze trwałe, kruche jak i na próbę przez co nawet te najlepsze związki graczy będą miały grząski grunt pod nogami ponieważ wsparcie na czas chwały i glorii nie zdąży ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser14806

Guest
Tak...są upragnione zmiany w gvg tylko coz tego jak gvg dalej jest o 20 nie grywalne! zacina sie jak stary trabant i bez wielokrotnego resetu nie da sie płynnie przejsc przez podsumowanie i pierwsze walki mozna wykonać czasami dopiero 5 min po podsumowaniu! to jest kpina i to powinno byc natychmiast naprawione.
 

DeletedUser14757

Guest
A da radę wreszcie przejść z jednej mapy na drugą czy to też nie ta aktualizacja?
 

DeletedUser7795

Guest
Według mnie podsumowanie powinno mieć miejsce wtedy kiedy jest najmniej aktywnych graczy. Nie wiem, które to są godziny, bo nie biorę czynnego udziału w GvG tzn. wpłacam tylko towary.
 

DeletedUser8110

Guest
Według mnie podsumowanie powinno mieć miejsce wtedy kiedy jest najmniej aktywnych graczy. Nie wiem, które to są godziny, bo nie biorę czynnego udziału w GvG tzn. wpłacam tylko towary.
Przez pewien czas faktycznie dzienne podsumowanie zostało przeniesione na godziny przedpołudniowe, jednak znacznej większości Graczy biorących aktywny udział w GvG się to rozwiązanie nie podobało, więc zmiana ta została cofnięta.
 

DeletedUser14806

Guest
Nie! to nie jest rozwiązanie ....musicie cos z tymi błędami zrobic a nie przesuwac podsumowanie ,nie iść na skróty tylko porzadnie to zrobic.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bartekmod

Książę
Pierwszy strzał w Soccer FoE Cup nie obniżał ilości dostępnych strzałów z 11 do 10. Na szczęście udało nam się poprawić naszą umiejętność odejmowania i Gracze, którzy dołączą do eventu po aktualizacji, nie doświadczą już tego błędu.

a ja myślałem, że ten pierwszy strzał to w ramach "tutorialu" jest i dlatego go nie odejmuje... ale wyprowadziliście mnie z błędu, nie jesteście hojni i wspaniałomyślni, żal Wam podarować Graczowi jeden gratis strzał... ehhh sknery :p

Niektórym wytrwałym Graczom z Arktycznej Przyszłości udało się przenieść Przystań. Została ona przytwierdzona na stałe do brzegu.

dzięki za cynk, skorzystam z przeniesienia póki jeszcze się da ;) ale heca :D

ehh niestety, po przelogowaniu wraca nad wodę, chyba nie jestem wytrwały albo coś źle robię?


ale na tym koniec mało istotnych rzeczy....

  • Po zwolnieniu danego sektora, dana gildia będzie go mogła zdobyć ponownie dopiero po kolejnym dziennym podsumowaniu.
Zmiana ta ma zapobiec sztucznym "wymianom" sektorów pomiędzy dwoma gildiami. Wciąż możliwe będzie zwolnienie sektora, który przestał mieć strategiczne znaczenie, aczkolwiek ponowne zajęcie sektora będzie możliwe dopiero w następnym cyklu wojen gildyjnych. Dlatego też warto dwa razy przemyśleć, czy na pewno dany sektor nie jest już gildii potrzebny.

nie, nie, nie... czy Wy nie umiecie słuchać i czytać? jak teraz mamy się bronić, skoro nie można otarczować sektora? wyraźnie pisałem, że po zwolnieniu sektora można zająć go JEDEN raz, albo inaczej...
nie można zająć ponownie zwolnionego sektora TYLKO, jeżeli był on w momencie zwolnienia OTARCZOWANY, natomiast można zająć sektor, który w momencie zwolnienia NIE BYŁ otarczowany
 

DeletedUser7795

Guest
Może lepiej zostawić to GvG i dać sobie spokój żeby nie wpaść w jakąś nerwicę ?
Ja już dawno to zrobiłem. Opłaciło się.
 

DeletedUser13695

Guest
Nie widze odpowiedzi na pytanie makskard ?
Czy mozna plynnie przejsc pomiedzy mapami gvg ?
 

bartekmod

Książę
Wejdź i sprawdź :p
u mnie już od jakiegoś czasu dobrze się przechodzi między mapami... niestety jak opuszczę tryb gvg i ponownie go otworzę na tym samym logowaniu to nie załaduje żadnej mapy epokowej, tylko główną
 

DeletedUser14757

Guest
Wszedłem i sprawdziłem i dalej nic. To pewnie ten stary komp. Ma już w końcu 804 dni i nigdy nie reinstalowałem na nim systemu...
 

DeletedUser14352

Guest
Od eventu nie dziala moze skonczy sie event to sie naprawi :p?Na to chyba inno liczy ;d
 

bartekmod

Książę
to nie wiem, ja teraz lajtowo przechodzę między mapami, normalnie bez problemów, tylko Arktyka mi troszkę muliła, ale tak to nawet w Przyszłości walki śmigały jak złoto


edit:
8 rano a walki GvG w Arktyce cały czas mulą... coś nieudana ta mapa
 
Ostatnia edycja:

Amadeuss

Rycerz
zmiany super! powinniście wprowadzić jeszcze zakaz walki w gvg więcej niż 1 raz dziennie i to już będzie pełnia szczęścia.

A na mapach będą dalej królowały po 3 gildie które wyrąbią co się da a reszta będzie mogła sobie popatrzeć jedynie. Gratuluję pomysłów!
 

DeletedUser15836

Guest
Może ktoś pokazać przeniesioną Przystań? :p

@Amadeuss, masz swoją propozycję rozwiązania tego problemu?
 

DeletedUser15643

Guest
Może ktoś pokazać przeniesioną Przystań? :p

8e65cf51e43f456dbdf6fd207b771759.png
 

bartekmod

Książę
Ricky, a udało Ci się żeby ta przystań tam została? czy po przelogowaniu sama wracała na pierwotne miejsce?
 

DeletedUser15643

Guest
to nie moje miasto, to screen z forum bety - więc nie znam odpowiedzi, sorry :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry