Dyskusja o wersji 1.71

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11629

Guest
Czy to, co dzisiaj pobralam w wersji mobilnej na androida, to byla wlasnie TA aktualizacja...? Bo za 2 tygodnie okaze sie, ze to znowu byla jakas dzika aktualizacja na lewo pobrana...
 

Auksacer

Wicehrabia
Fajny ten nowy błąd w grze (chyba błąd). Znów po zalogowaniu do gry dolny pasek jest wyśrodkowany na naszym portrecie, nie przewijany do początku. Mam nadzieję, że InnoGames nie zidentyfikuje tego jako błąd i nie "naprawi":D bo serio tak wygodniej.
 

DeletedUser16290

Guest
Czy w nowym patchu zablokowaliście możliwość wspierania Pereł Architektury przez graczy korzystających z tego samego połączenia internetowego ? Do tej pory nie było tego problemu ( 2 - 3 dni temu działało normalnie ) aż tu nagle boom, nowy patch i współlokator nie może dać punktów na moją Perłę kiedy jesteśmy podpięci do sieci w mieszkaniu. Co z osobami mieszkającymi w Akademikach ? Ktoś tu chyba czegoś nie przemyślał do końca :/
 

DeletedUser3220

Guest
Czy w nowym patchu zablokowaliście możliwość wspierania Pereł Architektury przez graczy korzystających z tego samego połączenia internetowego ? Do tej pory nie było tego problemu ( 2 - 3 dni temu działało normalnie ) aż tu nagle boom, nowy patch i współlokator nie może dać punktów na moją Perłę kiedy jesteśmy podpięci do sieci w mieszkaniu. Co z osobami mieszkającymi w Akademikach ? Ktoś tu chyba czegoś nie przemyślał do końca :/
A na pewno nie zalogował się z Twojego kompa, albo Ty z jego?
 

DeletedUser16290

Guest
Nie, dwa oddzielne komputery, jeden wpięty kablem do routera, a drugi po Wi-Fi. Nawet po zalogowaniu się z apki na Androida nie można tego zrobić. Wyskakuje błąd:
Błąd: Perły Architektury. Nie możesz wpierać osób korzystających z tego samego połączenia internetowego.
Odłączenie któregokolwiek komputera od sieci również nie pomaga.
 

DeletedUser3

Guest
Nie było zmian w tym zakresie. Odezwij się proszę do supportu, to zerkniemy na logi :).
 

DeletedUser14317

Guest
Czy w nowym patchu zablokowaliście możliwość wspierania Pereł Architektury przez graczy korzystających z tego samego połączenia internetowego ? Do tej pory nie było tego problemu ( 2 - 3 dni temu działało normalnie ) aż tu nagle boom, nowy patch i współlokator nie może dać punktów na moją Perłę kiedy jesteśmy podpięci do sieci w mieszkaniu. Co z osobami mieszkającymi w Akademikach ? Ktoś tu chyba czegoś nie przemyślał do końca :/
To od dawna tak jest.... Gram z moim facetem na jednym łączu (nie z jednego laptopa) i też takie blokady raz na jakiś czas mamy.

Fajnie. Czat is dead :(
Przecież czat chodzi normalnie :) support problemów nie widzi :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14317

Guest
Korzystacie z tego samego IP i nie dodasz PR.



10 razy odświeżałem stronę i nadal widzę:

ROZŁĄCZONO
POŁĄCZONO
ROZŁĄCZONO
POŁĄCZONO
.........
ja to wiem (zobacz wcześniejsze posty w tym temacie), ty to wiesz, ale support twierdzi że problemu nie ma :) a wystarczyło by wejść na gre o 19 i poczekać do 19:03 i zobaczyć jak jest :)
 

DeletedUser7795

Guest
Właśnie uruchomiłem czyszczenie w programie CCleaner. Pomogło ;)
 

DeletedUser16290

Guest
Korzystacie z tego samego IP i nie dodasz PR.
Tak, ale do tej pory najmniejszego problemu z tym nie było. Kilka dni temu się normalnie wspieraliśmy i żaden błąd nie wyskakiwał. Idąc dalej - co jeśli kilka osób mieszka w akademiku i są w tej samej gildii ? Nie mogą się wspierać bo korzystają z tego samego połączenia internetowego. Jak dla mnie to ktoś chyba nie do końca przemyślał tę sprawę.

EDIT:
Co dokładnie pomogło - ciasteczka, DNS flush czy czyszczenie historii przeglądarek?
 

DeletedUser7795

Guest
@Zl3f dodawanie PR do pereł z tego samego nie jest możliwe, ale motywacje i restaurowanie budynków tak.
 

DeletedUser16290

Guest
Jak nie jest możliwe, jak w poniedziałek byliśmy u znajomego, który też gra. Każdy się logował korzystając z tej samej sieci i mogliśmy sobie wspierać Perły...

Może taka opcja miała działać wcześniej ale z różnych przyczyn nie zawsze działała, a przy nowym patchu zostało to naprawione. Tak jak już pisałem - dla mnie to delikatnie rzecz ujmując bzdura. Współlokatorzy, ludzie z akademika czy nawet rodzinka nie może się nawzajem wspierać, bo są wpięci w tą samą sieć -.-
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15643

Guest
Ja z moją Panią korzystamy z tego samego routera (po wi-fi) i wymieniamy się PR-ami bez problemu (w tej samej gildii na dodatek).
 

DeletedUser14352

Guest
Wow buff dobosza co nie zmienia dla mnie faktu,ze zolnierz nadal jest 100razy lepszy :S
 

DeletedUser14806

Guest
Ekstra ta nowa 1.71 kompletnie nic sie nie zmieniło w płynnosci gry , czat dalej wywala , a nawet znika pasek ze znajomymi lub gildią
 

DeletedUser675

Guest
Jest quote, tylko słabo szukasz :) Obok "Wstaw media" masz przycisk "Insert..." w którym masz opcje:
  • Cytuj
  • Spoiler
  • Kod
  • Przekreślenie
Dzięki. Ale to jest za bardzo ukryte... znacznik quote na pewno częściej używany niż te pozostałe i powinien być na wierzchu...
Dodatkowo, gdy chcesz cytować tylko dany fragment wystarczy, że zaznaczysz tą część na którą chcesz odpowiedzieć i klikasz odpowiedz
Tak nie można zrobić jeśli temat jest zamknięty (np. ten o wersji 1.71).
 

DeletedUser5324

Guest
Chyba nigdzie tego nie było, nikt o tym nie mówił, nie widzę w liście zmian do tej wersji - ale w wiadomościach w grze zaczęła działać literka "ą" w Chrome i to bez kombinowania w ustawieniach... za to prawdziwe gratulacje, choć pewnie to wyszło niechcący i zniknie przy następnej "poprawce" ;)
 

DeletedUser3

Guest
Raczej chcący, choć to nie jest poprawka z naszej strony, ponieważ nigdy nie był to problem po naszej stronie, lecz po stronie wtyczki :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry