Dyskusja o wersji 1.71

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie widzę poprawki błędu który powodował otwarcie rankingu po powrocie do miasta z perły innego gracza. Może w tym roku. Brawo Inno.

>>>Nie ma też poprawek wielu innych błędów, zatem brak jakiejś konkretnej poprawki nie jest szczególnie zaskakujący :). Pewne rzeczy są poprawione, a inne będą zrobione w swoim czasie. Dzięki za feedback! - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14403

Guest
Jest jedna rzecz o której nie napisaliscie a została wprowadzona ,czat globalny i gildijny trafił szlag :)ale co tam teraz zamiast zajmować sie konkretami znowu będzie można wprowadzic poprawke poprawki i tak sie kręci ten kabarecik .Kiedy HISTORIA SKARBCA ?!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser3

Guest
Czat wydaje się działać normalnie. Jeżeli masz z nim jakieś problemy, odezwij się proszę do supportu :). Postaramy się pomóc w poszukiwaniu przyczyny.
 

DeletedUser16105

Guest
W moim przypadku czat wysiada po każdej aktualizacji :) Na szczęście sam 'się naprawia' po JAKIMŚ czasie. Nie wiem od czego to zależy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Taka mini aktualizacja, która nie wnosi nic ciekawego.

@Bryfft , napisałeś, że event wielkanocny otrzymuje ostatnie poprawki. Mam nadzieję, że poprawka dotyczy powrotu podkładania jaj i sklepu. Obym się nie mylił :rolleyes:

>>>Wydaje mi się, że pisałem bardzo wyraźnie i w więcej niż jednym miejscu, że ten element nie wróci w tym roku. Pod tym względem zmian nie ma. - Bryfft
 

DeletedUser3

Guest
Po co próbować nowy event na becie skoro ogrom opinii, głównie negatywnych zostało zignorowane, nie licząc poprawek kosmetycznych.
To opcja "dla chętnych" :). Zaproszenie do sprawdzenia czegoś wcześniej niż będzie to wszędzie. Jeżeli ktoś nie chce, to nie :).
Szczegółową dyskusję na temat przyszłych eventów można prowadzić w temacie "Co w trawie piszczy".
Dziękuję :).
 

DeletedUser5324

Guest
po aktualizacji gra działa jeszcze wolniej niż poprzednio...
wizyta w mieście dowolnego gracza oznacza oczekiwanie około 30 sekund na pojawienie się jakichkolwiek budynków...
BRAWO !
 

DeletedUser3

Guest
@Mirras Jot - chciałbym Ci jakoś doradzić, ale jeżeli musisz czekać 30 sekund na pojawienie się czegokolwiek w mieście (i to w godzinach dość wczesnych, daleko przed szczytem obciążenia), to śmiem wysnuć przypuszczenie, że raczej nie jest to problem gry.
Na swoim biurowym laptopie (typowo office'owy produkt sprzed 5 lat, więc do jakiegokolwiek szału jest daleko) czekam max. sekundę z włączonymi wszystkimi animacjami miast (własnego i odwiedzanych).

Zalecam po prostu ogarnięcie systemu, może także sprawdzenie aktualności sterowników i ustawień.
 

DeletedUser3

Guest
Jestem podłączony do normalnego internetu w biurze (szybki dość i stabilny, ale jednak wciąż nie obiegający od standardu).
Serwerownia jest położona zupełnie gdzie indziej :).
 

DeletedUser16105

Guest
Idealnie pasuje do tego zwycięski mem z konkursu diamencików... :) ---> Klik


>>>Co by nie mówić, jest to na ogół prawda :/. Nie mówię... wieczorne problemy w znacznym stopniu leżą po stronie gry i nie zamierzam uciekać od odpowiedzialności za nie. Ale raczej nie te w środku dnia. - Bryfft
 

DeletedUser3

Guest
W promieniu kilometra?
Nie. A nawet gdyby, to bez większego znaczenia na odległości tego rodzaju.

W domu chodzi mi FoE powoli, mimo że to to samo miasto, ale tam używam Ubuntu, więc wina jest po stronie kiepskich sterowników GFX na moim własnym kompie. I dzieje się to pomimo bliskości geograficznej.
Opóźnienie było zauważalne w Hiszpanii, dlatego dostali własną serwerownię. Podobnie USA i Ameryka Południowa. Natomiast bliższe odległości przy tej mocy i dzisiejszych prędkościach są nieistotne.
 

DeletedUser15227

Guest
Po co próbować nowy event na becie skoro ogrom opinii, głównie negatywnych zostało zignorowane, nie licząc poprawek kosmetycznych.

Ja przychylam się do opini pewnego forumowicza: to nie jest beta serwer, to jest bug serwer. Tam szuka się bugów a nasze opinie mają wpływ tak na 10% (tak ja uważam).

Co do aktualizacji to nihil novi...najbardziej irytujący błąd z wyskakującym rankingiem został.
 

DeletedUser14317

Guest
Czat działa normalnie??? hehehe macie poczucie humoru, mówimy o tym samym czacie co wiecznie jest ROZŁĄCZONO-POŁĄCZONO, CZAT NIEDOSTĘPNY.....
Ale fakt zaskoczyliście mnie dziś - ogłoszenie o aktualizacji 10 minut przez samą aktualizacją.... a myślałam że już mne nic nie zdziwi w też grze, macie plus u mnie! ;)
Aktualizaja nie wnosi nic, ale to norma ;)
 

DeletedUser3

Guest
Czat wydaje się działać normalnie. Jeżeli masz z nim jakieś problemy, odezwij się proszę do supportu :). Postaramy się pomóc w poszukiwaniu przyczyny.
 

DeletedUser14317

Guest
Czat wydaje się działać normalnie. Jeżeli masz z nim jakieś problemy, odezwij się proszę do supportu :). Postaramy się pomóc w poszukiwaniu przyczyny.
żebyście mi znów odpisali tak jak ostatnio, że trzeba mieć nadzieje że będzie lepiej?? ;)

>>>Jeżeli taka jest nasza jedyna nadzieja...;). Względnie gdzieś jest faktycznie mały problem i wtedy może uda się łatwo naprawić. - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11758

Guest
Dobosz otrzyma nową umiejętność: "Przegrupowanie", która doda 6% do ataku i obrony jednostek w jego armii (nie dodaje się z innymi doboszami). - Ta zmiana tej jednostce nic nie da . Warto używać tylko epoce żelaza i wszystkich fazach średniowiecza a pozostałych epokach bardzo słaba jednostka.
Sprawdza tych epokach wojnach gildii . Jeśli damy 1 lub 2 doboszy a resztę łotrów to wtedy możemy wygrać sporo walk.
Zamiast dawać tą umiejętność trzeba było zwiększyć atak bo atak jest bardzo słaby.
Prócz zwiększenia ataku powinni dodać dwa rodzaje ataków które może stosować.
Atakuje mieczem a jeśli jest 3 pola przed wrogiem to może strzelać do niego z pistoletu.
Po dodaniu tej umiejętności nie będę wykorzystywał tej jednostki .
 

DeletedUser14317

Guest
żebyście mi znów odpisali tak jak ostatnio, że trzeba mieć nadzieje że będzie lepiej?? ;)

>>>Jeżeli taka jest nasza jedyna nadzieja...;). Względnie gdzieś jest faktycznie mały problem i wtedy może uda się łatwo naprawić. - Bryfft
Ty tak piszesz i nie jest ci wstyd?? za każdym razem jak pisałam do supportu z problemem mulenia gry, odpisywaliście jedno: zmienić przeglądarkę, wyczyścić ciasteczka, mieć nadzieje ze będzie lepiej. Z czatem byłoby to samo więc nie będę sobie nerwów psuć ;)

>>>Jak sobie życzysz! :) - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser675

Guest
A kiedy zrobicie coś z wolnym przesuwaniem miasta, długim ładowaniem okna armii i długim wybieraniem jednostek do armii?


Ekran podsumowania po walce mógł wyświetlać nieprawidłową informację o rankingu.
Przecież to nadal nie zostało poprawione.


[offtopic]Dlaczego teraz na forum nie można dodać znaczników quote i trzeba to robić ręcznie? :/ Tyle przycisków w edytorze, a nie ma quote. [/offtopic]
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
[offtopic]Dlaczego teraz na forum nie można dodać znaczników quote i trzeba to robić ręcznie? :/ Tyle przycisków w edytorze, a nie ma quote. [/offtopic]
Jest quote, tylko słabo szukasz :) Obok "Wstaw media" masz przycisk "Insert..." w którym masz opcje:
  • Cytuj
  • Spoiler
  • Kod
  • Przekreślenie
Dodatkowo, gdy chcesz cytować tylko dany fragment wystarczy, że zaznaczysz tą część na którą chcesz odpowiedzieć i klikasz odpowiedz :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry