Dyskusja o wersji 1.65

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

HuanMing

Książę
Bardzo dużo potrzebnych zmian, ułatwiających życie. W końcu nie będzie trzeba szukać zdrowych jednostek. Z niecierpliwością czekam na aktualizację :)
 

DeletedUser7795

Guest
W końcu jednostki nie będą pomieszane.
I am very wesoły :]
 

DeletedUser15463

Guest
Kiedy poszukiwanie skarbów będzie dostępne na telefon?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ciekawe jak te jednostki wyjdą!
Będzie można atakować jak dawniej, sprawnie i szybko! A nie jak do tej pory im więcej jednostek ktoś miał tym gorzej dla niego bo zabawa suwakiem, potem zabawa w kotka i myszkę, do tego zamulenie i mamy 1 min na przygotowanie 8 wojaków do walki.

Oby wyszło :)
 

DeletedUser12948

Guest
Bardzo dobra aktualizacja .... to na +
mam pytanko ... czy przez przypadek również o 20 będzie można normalnie uczestniczyć w GvG ??
Bo teraz pomijając fakt wyskakiwania okna o przeliczeniu które wymaga przeładowania gry aby można było grać dalej .... to prędkość z jaką działa gra w moim przypadku wynosi 3kl/s :(
 

DeletedUser8110

Guest
Pracujemy nad rozwiązaniem, które powinno usprawnić działanie GvG, ale nie wejdzie ono jeszcze w tej aktualizacji. :) Bez obaw - wiemy, że Graczom bardzo zależy na tej kwestii.
 

DeletedUser13688

Guest
Fajnie, w koncu jakas zmiana na plus. przenoszenie rannych jednostek na koniec listy - w koncu sie doczekalismy:), zeby faktycznie dalo sie jeszcze usprawnic plynnosc gry w okolicach podsumowania, to znowu zrobi sie ciekawie.
 

DeletedUser4614

Guest
wreszcie !! brawo.... ale..

mam pytanie... i bardzo proszę o konstruktywną odpowiedź (może być łopatologicznie, żeby zrozumieć :)

dlaczego ta gra nie ma opcji np.

- typu pokaż ranne jednostki / nie pokazuj rannych jednostek

wiele innych opcji byłaby przydatna pod indywidualne potrzeby graczy.. Dotyczą one wielyue aspektów gry.... BYŁOBY TAK MIŁO :))
 

DeletedUser4614

Guest
ktoś pisał w pomysłach aby ilość jednostek danego typu pokazywała się na pojedyńczym obrazku (jak w grze HEROES)... czy projektanci znają ten pomysł ? przecież jest idealny + opcja (ptaszkowa) nie pokazuj rannych jednostek...

odciąży to Wam serwery, przyspieszy gre, walki, GvG... i wiare w graczy w FOE

proszę TEAM o odpowiedź. dziękuję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Atli

Hrabia
Wszyscy zadowoleni? Niesamowite...aż dziwnie się czuję :-P
P.S. Opcja pokazuj/nie pokazuj rannych jednostek byłaby wisienka na torcie
 

HuanMing

Książę
Zmieni sporo, szczególnie w ostatniej prowincji do podbicia. Nie zazdroszcze tym którzy będą ją podbijać po wejściu aktualizacji.....
 

DeletedUser7795

Guest
Działo kinetyczne atakuje co druga turę ale i tak obawiam się zmiany.
 

DeletedUser5455

Guest
Normalnie nie wierze ze po takim czasie sie doczeklaismy poprawki ktora faktycznie pomaga :D
Czekamy na wiecej, w takim tempie to pewnie za nastepne 2 lata ;)
Ale ogolnie w koncu brawo Inno
ps.
Jakbyscie jeszcze mogli cos popracowac nad tym zeby gra tak nie mulila to by bylo super
 

DeletedUser1495

Guest
Witam
Chciałem zapytać o budynek domu mieszkalnego - dom samowystarczalny czy czasami te 500 ludnosci to nie jest jakiś bład bo 4 domki modułowe dają 800 ludosci i przy wybudowaniu na ich miejsce owego nowego domku mam stratę w ludnosci. Z tego co zauważylem wszystkie budynki mieszkalne sa ulepszone co do poprzedniej epoki. Czy bedzie to poprawione czy zostanie tak jak jest? Uważam że powinno byc okolo 900 ludnosci i 1200 zlota.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Gdzie jest wersja 1.65?
Czyżby znowu jakieś nieprzewidziane sytuacje i przeniesienie aktualizacji na następny dzień
 

DeletedUser

Guest
już się wgrywa :)

kliiy70ro1hm.png
 

DeletedUser8110

Guest
Aktualizacja zakończyła się dosłownie 10 minut temu. :) Ależ jesteście niecierpliwi. ;)
 

DeletedUser

Guest
jeśli są otwarte 3 okienka to klikając w obojętnie jakie pole nie zamykają się
 

Mikekun

Książę
siemanko

Chciałbym poprosić górę aby uważnie śledziła informację na temat ewentualnych problemów z czatem. Nie wiem czemu, jednak po aktualizacji do wersji 1.65 na serwerze testowym, był tam dosłownie cyrk czatowy. Raz go widziałem, potem przez resztę dnia świrował. I nie tylko ja ten problem miałem, przez kilka dobrych dni na serwerze testowym problem był widoczny dla masy innych osób oraz był regularnie zgłaszany. Dopiero od dwóch tygodni czat ponownie zagościł na globalu. Liczę i to głęboko na to że jednak polska wersja 1.65 nie będzie miała aż takich problemów ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 
Status
Zamknięty.
Do góry