Dyskusja o wersji 1.62

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15377

Guest
A kiedy zmiany w wiadomościach na których skorzystają gildie?
- możliwość dodawania - szczególnie jak mamy kogoś nowego w gildii
- możliwość usuwania graczy - podobnie jak wyżej - po usunięciu kogoś z gildii
- możliwość wybrania i zaznaczenia "ptaszkiem" graczy z gildii których chcemy włączyć w osobną rozmowę, a która nie musi dotyczyć wszystkich
 

DeletedUser5581

Guest
Czy jest możliwość usuwania z listy odbiorców wiadomości przez osobę która taką wiadomość stworzyła. Po wyświetleniu z menu wiadomości listy graczy do niej podpiętych pojawia się lista z ikonkami "usuń" po prawej stronie lecz są one nieaktywne (wyjątek to ikonka przy swoim nicku).
W przypadku gdy gracz odchodzi z gildii nie można go usunąć i jeśli sam tego nie zrobi trzeba zakładać nową wiadomość.
 

DeletedUser15317

Guest
Czy jest możliwość usuwania z listy odbiorców wiadomości przez osobę która taką wiadomość stworzyła. Po wyświetleniu z menu wiadomości listy graczy do niej podpiętych pojawia się lista z ikonkami "usuń" po prawej stronie lecz są one nieaktywne (wyjątek to ikonka przy swoim nicku).
W przypadku gdy gracz odchodzi z gildii nie można go usunąć i jeśli sam tego nie zrobi trzeba zakładać nową wiadomość.

zgadzam się w 100% i są uciążliwi którzy nie chcą tych tematów opuszczać a miało być tak pięknie
 

DeletedUser4614

Guest
to prawda ze autor nowego systemu konwersacje został przenisiony do Grepolis i teraz wiosłuje za kare na galeracha ?! :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ależ wy złośliwi ;)
Przypomnijcie sobie ile razy naprawiano i modernizowano stary system, a dalej miał czasami problem, dodawanie różnych opcji.
Teraz będzie to samo, i tak dobrze że w miarę pakietowo wchodzi 8>

Najlepszym błędem z tej serii i tak zostanie zgloś łosia ^^
 

DeletedUser4614

Guest
koncert życzeń:

- minimum 15 linijek wiadomosci a nie 5

- mniejsze avatary a nie aktulne dla niedowidzących

- więcej ustawień (setup) kolory , czcionka, położenie okna konewersacje, drugi plan aby działał chat w obok, inne)

- dodawanie / odejmowanie odbiorców wiadomości grupowej

- temat dla konwersacji niegrupowych 1 na 1

- historia opuszczających wątek w osobnym rozwijanym oknie

- brak podbijania wiadomosci w przypadku opuszczenia

- książka adresowa jak na wersji mobilnej (sasiedzi, znajomi)

- ikonka kosza - szybkie kasowanie bez potwierdzenia (ewentualnie setup na to )
 

DeletedUser14757

Guest
Teraz ikona powiadomienia w drugą stronę. Jak sie gdzieś wejdzie to świeci, że jest nowa wiadomość. Pomimo tego, że nie ma nic nowego.
 

DeletedUser12453

Guest
przydało by się jeszcze delikatnie zmniejszyć jasność/kontrast okien wiadomości bo są bardziej męczące niż białe tło nowego posta tu na forum ;(
 

Mikekun

Książę
Cookies w tym wypadku nie zawsze się sprawdzają. Gwarantuje to tobie Natalio. Mimo iż czyszczę je codziennie to jednak widać że problem leż po stronie serwera jeśli chodzi o wiadomości ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Cookies w tym wypadku nie zawsze się sprawdzają. Gwarantuje to tobie Natalio. Mimo iż czyszczę je codziennie to jednak widać że problem leż po stronie serwera jeśli chodzi o wiadomości ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun

Gwarantuje tobie że mi przestała migać wiadomość po czyszczeniu.
 

DeletedUser14053

Guest
Po aktualizacji gra zaczęła ni się wieszać. Mam opuznienie w akcji około 1 min. W związku z tym mam pytanie, czy tylko u mnie się tak dzieje czy też inni gracze mają podobnie
Pozdrawiam
 

Mikekun

Książę
sobieska, mam wrażenie że takie akcje są losowe. U mnie się też wiesza jednakże dopiero na becie, natomiast na Brisgardzie gra działa normalnie ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser13910

Guest
Po aktualizacji gra zaczęła ni się wieszać. Mam opuznienie w akcji około 1 min. W związku z tym mam pytanie, czy tylko u mnie się tak dzieje czy też inni gracze mają podobnie
Pozdrawiam

Ja też tak mam. Od początku gry czyli przez jakieś 3 lata nie muliło mi nigdy. Zmieniło się to z wprowadzeniem tej aktualizacji. Co ta akyualizacja miała takiego że sprawiła to?

- - - Zaktualizowano - - -

ups :) ten post dotyczył poprzedniej aktualizacji. Jednak po tej też muli :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Fatherland

Książę
też mam takie info o innych graczy u mnie - muli gra po aktualizacji, u mnie nie (pewnie jeszcze nie :D )
ale koperta sie swieci prawie caly czas i przy przehchodzeniu przez plansze foe - notorycznie a wiadomosci nie ma :D
 

DeletedUser675

Guest
Niestety nie mogę sprawdzić nowych zmian i poprawek na FoE, bo od czwartku nie można grać. Kiedy to naprawicie?

- - - Zaktualizowano - - -

Co się stało że od 3 dni muli mi gra tak że nic zrobić się nie da! Od początku gry( czyli jakieś 3 lata temu ) nie muliło mi nigdy! Czy to efekt tej ,,świetnej,, aktualizacji?
Nie. Tak było jeszcze przed aktualizacją 1.62. Tak jest od czasu zakończenia eventu z kolumbem, czyli od czwartku.
 

DeletedUser15407

Guest
założyciel miał mieć możliwość dodawania i usuwania graczy z wiadomości grupowych i co? zmiany kosmetyczne. parodia!
czy suport/administrator przekazuje wiadomości gdzieś dalej, czy jest tylko biernym tłumaczem strony: us.forgeofempires.com.
nasze uwagi idą gdzieś w kosmos! i nikt tego nie bierze pod uwagę?
 

DeletedUser3

Guest
Tak jak wiele razy pisaliśmy, dalsze usprawnienia zostaną wprowadzone w kolejnych wersjach (liczba mnoga).
Dzięki za wszystkie opinie.
 

DeletedUser

Guest
Nadal często można spotkać się z błędem gdzie pojawia się info "Wystapił bład blabla" (które zmusza do odswieżenia strony), zamiast poprawnego "Zwycięstwo blabla" czy czegoś takiego, które NIE wymaga odswieżenia strony. Ile będziemy na to czekać?
 

Fatherland

Książę
u mnie koperta cały czas się świeci (tak, czyściłem ciasteczka i ccleanerem i w menu przeglądarki - wszystkie, na pewno pobierało nowe elementy potem z gry bo muliło na początku aż pobierze grafikę)... więc nie wiem co jest grane ale strasznie już to wkurza jak ciągle robią pracownicy krok w tył... za mało diaxów ludzie kupują i kasy nie ma na porządnych programistów?

- - - Zaktualizowano - - -

i do tego zadania zaczynają się znowu automatycznie akceptować (zapętlone).. a może ja niechcę płacić pajacowi i dostawać nagrody teraz? na 8 wyskakujących qestów, dwa automatycznie przeskoczyły do akceptacji i odebrania nagrody... czy programiści ciągle muszą coś psuć i cofać się do przeszłości i starych błędów??? (nie, wina nie leży po mojej stronie)

- - - Zaktualizowano - - -

idę za ciosem: trzy razy już mi się zdarzyło, że będąc w wiadomości i pisząc do kogoś, chcąc wysłać wiadomośc i klikając na wyślij - to zamiast wysyłać - zaymkało mi grupówkę i kasowało tekst - od nowa przez co musiałem pisać...

nie mam czasu na tickety, te same osoby są tu i w supporcie więc sobie spiszcie błędy i przekażcie tym tamtym na górze programistom czy kto się tam tym w niemczech zajmuje.. bo normalnie już się irytuję tym wszystkim tutaj i na prawdę czasem się odechciawa już grać i nawet kolejne epoki przestają cieszyć...
 

DeletedUser13910

Guest
Tak jak wiele razy pisaliśmy, dalsze usprawnienia zostaną wprowadzone w kolejnych wersjach (liczba mnoga).
Dzięki za wszystkie opinie.

Wiele razy pisaliście i na tym się skończyło. Kolejnych wersjach? Może w wersji 20.76?

>>>45.92 oraz 46.97. - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wiele razy pisaliście i na tym się skończyło. Kolejnych wersjach? Może w wersji 20.76?

Skąd aż takie pesymistyczne podejście w 20.76?:o
Tak jak Bryfft napisał wszystko w swoim czasie w kolejnych wersjach, nie od razu Rzym zbudowano ;)
Mi niestety też gra strasznie zaczęła mulić.
 

Fatherland

Książę
nowe rzeczy możecie se wprowadzać w przyszłości podzielone na wersje ale dlaczego z każdą wersją wchodzą błędy które były kiedyś, potem zostały naprawione ale teraz znowu są ??? albo coś co działa, wchodzi aktualizacja dodająca nowe elementy do danego interfesju gry i nagle razem z nowymi elemenentami dostajemy paczki błędów psujące coś co działaó dobrze!!! bez kitu na prawdę nie pojmuję tego... środowiska programistyczne, tia..
 
Status
Zamknięty.
Do góry