Dyskusja o wersji 1.62

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
łał ktoś ma 102 poziom perły?
Błąd w używanych wzorach powodował, że lista "budowniczych" Perły nie działała poprawnie, gdy Perła osiągała poziom 102.
 

DeletedUser14352

Guest
Ja mam czasami blad podczas rabowania,ze ciagle mi wyswietla perle gracza po zamknieciu znowu a jak wejde do swojej wioski to wywala blad wewnetrzny.Bedzie to naprawione to w nastepnym patchu?
 

DeletedUser2776

Guest
A perly z przyszłości za surowce z wczesnego tez beda?

:D
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A perly z przyszłości za surowce z wczesnego tez beda?

:D

Ja sie zdziwię jak będą i to nie zmienione, bo sa coś zbyt dobre i są.
Przed Hotelem walną 2?
Jak nie, to znów jak z Dynamikiem będzie jedna perła na epokę, a może w ogóle bo po co.

Nawet te perły nie potrzebne wolała bym podliczenie w skarbcu, usunięte opisy zasłaniające treści zadań, panel armii nie zawierający ruletki i dający możliwość jak dawniej w 1 min zrobić conajmniej 5 ataków, a nie jak teraz 7 min wgrywa się mapa gvg po 2 walkach wyskakuje błąd, gracze bawią się suwakiem szukając zdrowych jednostek które jak na ironie nie wyświetlają sie a jak się kliknie jedną to trzeba szukać od nowa bo przecież ruletka...
 

DeletedUser7795

Guest
* brak drugiej perły w EJ
* pomieszane jednostki (ranne / zdrowe)
* brak przycisku, który umożliwia usunięcie wiadomości bez konieczności czytania

Ogólnie nie jestem zadowolony.
5 / 10
 

DeletedUser8110

Guest
Przypomnę, że ten temat służy do rozmów o zmianach, które zostały wprowadzone z tą wersją.
Wiemy o wszystkich wspomnianych przez Was życzeniach ze strony Graczy. I wcześniej czy później zostaną one prawdopodobnie wprowadzone. Musimy jednak ustalić priorytety i jednym z nich jest obecnie poprawienie systemu wiadomości.

PS. Tak, druga Perła Epoki Jutra jest już "za rogiem".
 

DeletedUser9827

Guest
O jakie menu w lewym, górnym rogu chodzi? Pierwsze słyszę o czymś takim o.O?
 

DeletedUser

Guest
A perly z przyszłości za surowce z wczesnego tez beda?

:D
Odpowiedź brzmi nie. Pomyśl logicznie twórcy gry stworzyli perłę i musieli przypisać jakieś surowce do niej by ją przetestować - pewnie ten wyciek był planowany większość graczy może ją zdobyć jeśli mają plany. Na pewna będzie za surowce z epoki przyszłości i w bardzo wielkiej ilości :) Beta to serwer tylko i wyłącznie do testowania.

co do wersji jaka ma się pojawić to fajnie że zwiększają czcionkę być może na moim mobilku też zwiększy się :)
na chwilę obecną jest tragiczna ale z pewnością dlatego że telefon ma 3 cale :)
 

DeletedUser2776

Guest
Odpowiedź brzmi nie. Pomyśl logicznie twórcy gry stworzyli perłę i musieli przypisać jakieś surowce do niej by ją przetestować - pewnie ten wyciek był planowany większość graczy może ją zdobyć jeśli mają plany. Na pewna będzie za surowce z epoki przyszłości i w bardzo wielkiej ilości :) Beta to serwer tylko i wyłącznie do testowania.

Ech.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
 

DeletedUser

Guest
Ogólnie to poprawka systemu wiadomości a nie widze wzmianki o miganiu koperty to też naprawicie?

musisz opuścić grupę i utworzyć na nowo tak samo pisanie ze znajomymi opuszczasz i piszesz na nowo wtedy będzie migała :)
stare przed aktualizacją są błędne np. zamiast awatarka znajomego widzisz grupę dlatego opuść wszystkie grupy itp i utwórz na nowo.
 

Mikekun

Książę
siemanko

Ogólnie zmiany co do systemu wiadomości są hmm żenujące. Mi najbardziej brakuje takiej opcji że między graczami nie można tworzyć nowych wiadomości jeśli ma się do niego odrębną sprawę aniżeli to co aktualnie rozmawiamy. Mówiąc krótko jak już prowadzę rozmowę na dany temat z daną typu osobą, wolę nazwać wiadomość czego dana typu sprawa dotyczy. Facebook fajny, jednak nawet tam można w pewnym momencie usunąć konwersację i rozpocząć nową ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser3

Guest
Zapewniam, że w FoE też możesz usunąć konwersację i zacząć nową :).

Też pozdrawiam!
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
musisz opuścić grupę i utworzyć na nowo tak samo pisanie ze znajomymi opuszczasz i piszesz na nowo wtedy będzie migała :)
stare przed aktualizacją są błędne np. zamiast awatarka znajomego widzisz grupę dlatego opuść wszystkie grupy itp i utwórz na nowo.
No chyba nie u mnie, ni nie mryga i tyle, jak reloga robię to mryga potem już sajonara radź sobie Natalko telepatycznie ;)
 

DeletedUser14136

Guest
Bo się zapatrzyli na Facebook'a jakby to była wyrocznia. Nie pogadasz sobie teraz o pogodzie, bo zwykłe pogaduchy przysłonią ustalenia chociażby do wymiany PR'ek, czy pomocy w perłach (szukaj to później, gdy wątek ma 2000 postów). Już teraz spowodowało to ograniczenie rozmów ze znajomymi a wiadomo, że gra ta to przede wszystkim pogawędki... Ciekaw jestem swoją drogą, ilu graczy odpuściło sobie grę dzięki "ulepszeniom" nowej wersji...

- - - Zaktualizowano - - -

musisz opuścić grupę i utworzyć na nowo tak samo pisanie ze znajomymi opuszczasz i piszesz na nowo wtedy będzie migała :)
stare przed aktualizacją są błędne np. zamiast awatarka znajomego widzisz grupę dlatego opuść wszystkie grupy itp i utwórz na nowo.
Błędne? Być może - ale błąd został spowodowany przez programistów FoE a nie przeze mnie. Opuścić grupę? Oczywiście, nieważne, że ileś fajnych i ważnych wiadomości tam było i powrotu do nich nie będzie - ważne aby błąd programistów FoE nie był widoczny... A migania w nowych wiadomościach nie ma i przekracza to chyba zakres umiejętności informatyków, bo nawet się nie zająkną, że to poprawią a co najmniej kilkanaście osób o tym pisało...
 

Mikekun

Książę
Facebook nigdy wyrocznią nie będzie jeśli chodzi o komunikację. Niestety chęć pokazania czegoś lepszego sprawiło że zapomniało się o kilku ważnych rzeczach przez to, teraz nic w ząb nie da się normalnie między sobą rozmawiać ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun.
 

DeletedUser13910

Guest
Co się stało że od 3 dni muli mi gra tak że nic zrobić się nie da! Od początku gry( czyli jakieś 3 lata temu ) nie muliło mi nigdy! Czy to efekt tej ,,świetnej,, aktualizacji?
 

DeletedUser15317

Guest
może to efekt prac przed nadchodzaca aktualizacja na 20.10
 

Mikekun

Książę
Gra jest w porządku, w moim wypadku również nie odczuwam żadnego mulenia ;)
Jednakże może być tak również jak powiedział Fatherland, prawdopodobnie przygotowują się do aktualizacji w sprawie eventu Hallowen i kolejnej mało widocznych poprawek do gry. Mnie zastanawia tylko jedno czy góra odebrała fakt że nowy system wiadomości sprawdza się tylko w nie licznych przypadkach.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser13509

Guest
Nie wiem gdzie musiałbym to zanotować, aby coś w tym kierunku poszło. Ale odnośnie nowych wiadomości to brakuje:
-Jak już wcześniej napisano, możliwości nadania tytułu wiadomości pomiędzy dwoma graczami
- Rozbudowania edytora wiadomości (Twórca wiadomości grupowej może dodawać, albo usuwać niechcianego gracza).
Ułatwiło by to wiele problemów gildiom. Bo obecnie wszystko zostało skomplikowane.

Ktoś kto skasuje przez przypadek wiadomość, już nie może do niej wrócić.
Jak ktoś opuści gildie, to trzeba wszystkie wiadomości wymieniać.

Wcześniej wystarczyło wymienić, a jak ktoś usunął przez przypadek. To zwykła kropka rozwiązywała problem.

Więc może w tym kierunku coś poprawicie przy następnej aktualizacji?
Rozumiem, że nie wszystko da się za jednym zamachem poprawić.
Dlatego bardzo proszę o rozpatrzenie opisanego problemu, przy następnej aktualizacji.
Chyba wiele osób się zgodzi, że takie rozwiązanie poprawiło by nam życie na FoE :)
 

DeletedUser13379

Guest
Zbyt mało informacji można napisać w jednej wiadomości.Jak założyciel gildii chce za jednym razem napisać długą informacje,to kilka razy wchodzi w notatkę.Poprzednio można było kopiować informacje z innego Źródła i wklejać,a teraz w całości nie mieszczą się w oknie do wysłania.Troszkę jest irytujące pisanie na raty lub ograniczanie się do kilku zdań.Proszę o pomoc w tej sprawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry