Dyskusja o wersji 1.60

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

bartekmod

Książę
posprawdzałem wszystko dokładnie, działa normalnie.. jak kręcę szybko to szybko się przewija, ale przewija "standardową" ilość, a nie w nieskończoność, nie mam pojęcia co to było w każdym razie wszystko śmiga jak powinno
 

DeletedUser8110

Guest
Trzymamy kciuki, żeby ten drobny błąd jednak nie powrócił. :)
 

DeletedUser

Guest
Pasek przewijania działa oczywiście sprawniej , jednak czasami wariuje :(
najczęściej przewija na początek rankingu sąsiadów gdy atakuję

Dodatkową niedogodnością jest zniknięcie pola informacyjnego o jednostkach wojskowych znajdujących się w magazynie
 

DeletedUser

Guest
na chwilę obecną to najlepsze rozwiązanie z tym paskiem - działa bardzo szybko :)
 

Auksacer

Wicehrabia
Dodatkową niedogodnością jest zniknięcie pola informacyjnego o jednostkach wojskowych znajdujących się w magazynie

Chodzi Ci o te chmurki wyskakujące po najechaniu na jednostkę w oknie "Zarządzanie armią"? Te gdzie pisze Atak, Obrona i dodatkowe umiejętności? Jeśli o to, to dziwne, bo ja to mam, wyświetlają mi się jak zawsze. Napisz do Supportu, bo mi to wygląda na błąd.
 

krzysw

Wicehrabia
Przy usuwaniu znajomych pasek oczywiście wraca ciągle na #1. Czy będzie to wreszcie naprawione?
 

DeletedUser8110

Guest
Błąd ten zostanie naprawiony najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. :) Dolny pasek przeszedł dość konkretne poprawki, ale jak widać umknął nam ten konkretny błąd, za co możemy jedynie przeprosić.
 

DeletedUser

Guest
A co z błędem często spotykanym w GvG: "wystąpił błąd blabla"? Ileż można czekać na naprawę buga który tak przeszkadza w grze? Od kilku już tygodni gra w GvG stała się mordęgą, a nie przyjemnością, bo nie dość że przycina jakbym w Crysisa grał, to jeszcze co druga walka to ww. błąd. Poważnie się zastanawiam nad tym żeby przestać wchodzić o 20, bo i tak nic nie zrobię a tylko się nawnerwiam. Nie o to chyba chodzi, prawda? Dodam, że to nie tylko ja tak mam. Czy naprawdę potrzeba terabajtów przepustowości i pingu 5ms żeby móc spokojnie pograć?
 
Status
Zamknięty.
Do góry