Dyskusja o wersji 1.60

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
troche mało zmian jak na wersje 1.60 ale mimo wszystko cieszy mnie że tak szybko robią poprawki :)
 

DeletedUser

Guest
zmiana sztay graficznej wiadomości na + :)
co do poprawy działania przewijania paska ... no nie jestem pewny czy to poprawa działania , czy pogorszenie ?
na becie przeijanie paska wygląda bardziej "mechanicznie" tzn kliknięcie przewinięcia następuje znacznie szybciej i jest bez efektu miękkiego wyhamowania przed zatrzymaniem , natomiast często występuje irytujący problem z motywacją :( nawet po zmotywowaniu 1 gracza pasek wariuje i wywala na pozycję gospodarza , nie ma w zasadzie żadnej różnicy czy to pasek znajomych , gildii czy sąsiadów schemat jest taki sam
 

DeletedUser13657

Guest
Sam osobiście tez miałem ten problem ale po wyhamowaniu paska przestało się to zdazac
Irytujące jest tylko to ze przy wolnym łączu jest Oki a przy szybkim się czeka za długo
 

DeletedUser8110

Guest
zmiana sztay graficznej wiadomości na + :)
co do poprawy działania przewijania paska ... no nie jestem pewny czy to poprawa działania , czy pogorszenie ?
na becie przeijanie paska wygląda bardziej "mechanicznie" tzn kliknięcie przewinięcia następuje znacznie szybciej i jest bez efektu miękkiego wyhamowania przed zatrzymaniem , natomiast często występuje irytujący problem z motywacją :( nawet po zmotywowaniu 1 gracza pasek wariuje i wywala na pozycję gospodarza , nie ma w zasadzie żadnej różnicy czy to pasek znajomych , gildii czy sąsiadów schemat jest taki sam

Ten problem powinien zostać usunięty przed wejściem nowej wersji na pozostałe serwery i u nas nie powinien się już pojawić.
Mam nadzieję, że swoimi spostrzeżeniami dzielisz się również na forum bety. ;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A co zrobić jeżeli np zadania dalej same się akceptują same? Myślałam że to błąd znów, zgłaszać? Znowu?


ekhem wprowadzicie 2 perłę z EJ przed nowa epoką? ^^
 

DeletedUser15171

Guest
Nowy system wiadomości ma duży plus w postaci tego, że jak raz opuści się konwersację to nawet jeśli ktoś w niej napisze to nie będziemy tego już widzieć. Jednak jest też upierdliwy minus. A konkretnie, że nie można opuścić sobie konwersacji jednym przyciskiem tak jak wcześniej ją usunąć, tylko trzeba wejść w wiadomość najechać na górę rozwinąć menu w którym i tak jest jedna pozycja "Leave". Bez sensu. Proponuję przesunąć tę opcję na miejsce obecnego czerwonego kosza na śmieci.

>>> Na pewno chętnie tę propozycję przeczytają również nasi koledzy z bety. - siorp ;)
 

DeletedUser8110

Guest
A co zrobić jeżeli np zadania dalej same się akceptują same? Myślałam że to błąd znów, zgłaszać? Znowu?

Natalio, ten błąd został już zgłoszony i czeka na swoją kolej. Rozumiem, że irytuje, jednak zgłaszanie go po raz kolejny nie przybliży nas do jego rozwiązania. :(

ekhem wprowadzicie 2 perłę z EJ przed nowa epoką? ^^
Wciąż jest sporo czasu do wejścia nowej epoki. :)
 

DeletedUser15171

Guest
Dokładnego terminu nie podali, ale Peer Kruger sprzedał sugestię, że nastąpi to w tym roku.
 

DeletedUser

Guest
a gzie jest nowa szata graficzna wiadomości ?
nie weszła z ta aktualizacją :(
 

DeletedUser13596

Guest
Spodziewałem się nieco więcej po tej aktualizacji, szkoda że na nowy system wiadomości trzeba będzie jeszcze poczekać, bo to naprawdę dobra i oczekiwana zmiana. Mimo wszystko inne wprowadzone rozwiązania są oczywiście na +.

Zapraszam do zapoznania się z moją opinią o aktualizacji na blogu:
http://foeplayer.com/pl/wersja-1-60/
 

DeletedUser4614

Guest
pasek działa okej ... aż szoku doznałem ze tak szybko

Fakt, ze tu mamy wszystko dobrze z motywacja znajomych, a na BETA po zmotywawaniu znajomego #6 wzwyż , okno wraca do #1 - #5 :-)



mam pytanie:

- czy w planach jest zrobienie czegoś z limitem jednostek 10.000+
- oraz z ukrywaniem uszkodzonych jednostek ?
 

DeletedUser5324

Guest
pasek działa szybko - WOW :)
ale nie ma róży bez kolców - po zaatakowaniu sąsiada #69 pasek przewinął się na #1... pozdrawiam programistów :p

>>>Rzeczywiście, dzięki, zgłoszę. Pozdrowienia też przekażę :p. - Bryfft

>>>Sprawa rozwiązana - to się dzieje tylko po Twoim pierwszym ataku po aktualizacji, ponieważ stan paska "nie jest znany" grze. Zapisuje się po ataku i potem już działa w porządku. - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mikekun

Książę
siemanko

Niestety u mnie na becie ten pasek nie działa poprawnie, w szczególności jeśli chodzi o motywację moich przyjaciół. Co rusz potrafi wracać na początek. Czy tak tutaj będzie, tego nie wiem. Mam jednak nadzieję że raczej ten błąd się dość sprawnie wykosi. Natomiast jeśli chodzi o resztę zmian, to raczej są one nie zauważalne. Cieszy mnie fakt że nie długo dodadzą nowy system wiadomości i będzie można grać cały czas normalnie ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

bartekmod

Książę
pasek działa aż za szybko


___________________________
Edit:

Do zachwytu łyżka dziegciu, użycie kółka do przewijania, czy to otwartej korespondencji, czy listy towarów na targu, czy czatu, a dokładniej najmniejszego jego ruszenia powoduje spore przewijanie
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser675

Guest
No muszę naprawdę pochwalić te zmiany :)
Pasek teraz bardzo ładnie śmiga! Motywacja nie trwa teraz 15 minut tylko 3 :) Dziękuję! :D

Co prawda wszystkie błędy paska nie zostały poprawione, bo dymki nadal wyskakują i nie chcą zejść, ale najważniejsze że nie skacze :)
 

DeletedUser

Guest
pasek działa aż za szybko


___________________________
Edit:

Do zachwytu łyżka dziegciu, użycie kółka do przewijania, czy to otwartej korespondencji, czy listy towarów na targu, czy czatu, a dokładniej najmniejszego jego ruszenia powoduje spore przewijanie

Masz na myśli kółko od myszki rozumiem? Może po prostu masz ustawioną dużą czułość przewijania, w moim wypadku działa bez zarzutu chyba, że szybko kółkiem pokręce:)
 

bartekmod

Książę
Masz na myśli kółko od myszki rozumiem? Może po prostu masz ustawioną dużą czułość przewijania, w moim wypadku działa bez zarzutu chyba, że szybko kółkiem pokręce:)

tak, to kółko :) ja ustawień w swoim systemie nie ruszałem, a i na innych stronach internetowych czy w folderach na dysku wszystko działało mi normalnie, więc to raczej po stronie gry. Obecnie już jest dobrze, a ten błąd zniknął po kilku godzinach, jeżeli nie został usunięty przez Inno to w takim razie nie wiem co to było :)
 

DeletedUser

Guest
A szybko kręcisz tym kółkiem? Teraz sprawdziłem u siebie jeszcze raz, jak powoli kręcę to normalnie przewija a jak "machnę" kółkiem wtedy faktycznie leci. Może po prostu trzeba po mału przewijać, spróbuj u siebie tak zrobić :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry