Dyskusja o wersji 1.40

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser675

Guest
No cudownie po prostu - teraz mi tak zamula ta gra ze hej - wczesniej z wyłączonym przyspieszeniem sprzętowym śmigała mi gra jak marzenie - a teraz? to męczarnia , zgrzyt zębami i podgryzanie paznokci (niepotrzebne skreślić) . Musze kilka razy machnąć myszką by jakikolwiek zrobic ruch na mapie miasta a jak zacznie sie ruszać to mam wrazenie ze monitor z laptopa wsiąknie razem z tymi pixelami . Czemu musi ktoś dosłownie z(piiiiiip) grę skoro nikomu nie przeszkadzała i każdy miał wybór - czy chce zagrac normalnie w gre czy miec latajacy laptop po pokoju zamiast drona...Why??
Podpisuję się pod tym.

Jedyne co mnie się w tym nowym systemie nie podoba to to, że system wybiera motywację, pomimo tego, że zadowolenie sięga już od dawna 120%. Będzie trzeba chyba zmniejszyć ilość budynków kulturowych w mieście.
To chyba dobrze że wybiera motywację, a nie restaurację?

Ale po kiego grzyba mi odrestaurowywanie kiedy bez niczyjej pomocy mam zachwyt?
Bo dzięki temu możesz postawić więcej budynków mieszkalnych nie dostawiając kulturowych. Lub zburzyć kilka kulturowych, żeby mieć więcej miejsca. To jest gra STRATEGICZNA!

Wolę mieć 30 dobrych odwiedzin u siebie niż 100 lipnych....
Ale jeśli masz 100 budynków w mieście i wszystkie będą zmotywowane, to i wilk będzie syty i owca cała.
 

bartekmod

Książę
Bo dzięki temu możesz postawić więcej budynków mieszkalnych nie dostawiając kulturowych. Lub zburzyć kilka kulturowych, żeby mieć więcej miejsca. To jest gra STRATEGICZNA!

ostatnie zdanie mówi wszystko, każdy ma SWOJĄ strategię, ja mam taką żeby nie zależeć od niełaski innych czy mnie raczą odrestaurować czy też nie, chociaż uwzględniając przypadkowość obecnej motywacji być może ją zmienie :p
 

DeletedUser625

Guest
Borisel i Exar Kun spróbujcie wyłączyć przyspieszenie sprzętowe w samym flashu, bo w grze już nie można. Klikacie PPM na grze wybieracie Ustawienia i w pierwszej zakładce macie przyspieszenie sprzętowe, odznaczacie i obserwujecie co się dzieje.

EDIT: Sprawdziłem na becie i rzeczywiście wyłączenie przyspieszenia sprzętowego we flashu pomogło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12691

Guest
szkoda ze ten system 1x1 odrestaurowuje (nie pozbede sie ich, daruj sobie mowiac mi to)
 

bartekmod

Książę
a ja wpadłem na świetny pomysł jak zagospodarować wolne miejsce po ozdobach, tam, gdzie i tak nic innego nie upchnę, otóż:
wieże sygnałowe pilnie poszukuję :)
 

DeletedUser775

Guest
ostatnie zdanie mówi wszystko, każdy ma SWOJĄ strategię, ja mam taką żeby nie zależeć od niełaski innych czy mnie raczą odrestaurować czy też nie, chociaż uwzględniając przypadkowość obecnej motywacji być może ją zmienie :p

Więc w czym problem, skoro nie chcesz zależeć od innych, stawiaj budynki w takiej proporcji, jakby nikt nie mógł Cię motywować. Z tego wynika, że jesli już ktoś Cię zmotywuje to nic się nie stanie, prawda?

Proponuje jeszcze wypisanie się z gildii i zamieszkanie w ziemiance :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13804

Guest
Może to obce niektórym, ale STRATEGIA polega na tym że coś się planuje wg WŁASNEGO POMYSŁU. A to wprowadzone Aid mówi tylko tyle że gra stała się bardziej losowa niż strategiczna. Przed wprowadzeniem zmian miałem 8-9 z 10 budynków na których mi zależało zmotywowanych. Teraz mam 3-4 z 10. Reszta leci na np. zadowolenie które rośnie na zapasie ponad 1k. Już się pozbyłem ozdób, ale to nie pomoże, bo przecież najpierw jest rozdzielenie wstępne: 50%/50%. Argumenty mówiące o tym że teraz 2-3 krotnie wzrośnie ilość gwiazdek, są o kant tyłka rozbić, bo co mi po gwiazdkach na domkach (których wyburzyć ani ulepszyć nie mogę), skoro moja produkcja młotków siadła (mam obecnie 180k monet (i produkcja ich wzrosła) i 5k młotków (a produkcja ich zmalała)). Za to wczoraj wieczorem miałem 100% motywacji na targowiskach (co mi w ogóle nie pasuje).
Pomyśleć można że muszę wyburzyć targowiska a postawić młotki - błąd, bo motywki na targowiskach działają tylko 12h i są momenty jak o poranku gdy mam zmotywowane tylko 1 targowisko, a tak się składa że wtedy kończą się produkować młotki czyli jeszcze bardziej ich produkcja by spadła. Super planowanie.

Jak nie będzie możliwości DECYDOWANIA na co inni mi wrzucą auto-motywacje to wszystko mija się z celem (a wg zapewnień Bryffa nie będzie) i kolejną super produkcję INNO trzeba będzie porzucić (jak to uczyniłem już ze wspaniałym TW2). Jedyne co im wyszło to plemiona, ale tu też pewnie kiedyś wprowadzą super unowocześnienia które zabiją tę grę.
 

DeletedUser3220

Guest
Jak nie będzie możliwości DECYDOWANIA na co inni mi wrzucą auto-motywacje to wszystko mija się z celem (a wg zapewnień Bryffa nie będzie) i kolejną super produkcję INNO trzeba będzie porzucić (jak to uczyniłem już ze wspaniałym TW2). Jedyne co im wyszło to plemiona, ale tu też pewnie kiedyś wprowadzą super unowocześnienia które zabiją tę grę.

Do tej pory też nie miałeś możliwości decydowania. Bez względu na to, czy to Wsparcie, czy ręczne motywowanie i tak nie Ty o tym decydujesz. A Wsparcie jest tylko możliwością opcjonalną, nie obowiązkową.
Rozumiem, że musicie wyrazić niechęć na milion sposobów, ale jeśli używacie jakichś argumentów, to może niech będą one sensowne.
 

DeletedUser13804

Guest
Do tej pory też nie miałeś możliwości decydowania. Bez względu na to, czy to Wsparcie, czy ręczne motywowanie i tak nie Ty o tym decydujesz. A Wsparcie jest tylko możliwością opcjonalną, nie obowiązkową.
Rozumiem, że musicie wyrazić niechęć na milion sposobów, ale jeśli używacie jakichś argumentów, to może niech będą one sensowne.

Jak nie decydowałem? Dodałem sobie ludzi z okolicy którzy mieli w profilu wpisane że chcą motywacje na taki a taki budynek. Ja im motywowałem co chcieli a oni mi co ja chciałem. Działało! Teraz Ci sami ludzie wciskają Aid'a i jest do kitu. Jak mam ich zmusić aby robili po staremu skoro teraz mniej czasu tracą na grę (która tego czasu zabiera przeogromnie dużo)?

Ogólnie widać że powstają takie gry aby uzależniać ludzi od grania - bo nie robi się w nich nic aby ktoś posiedział 2-3h dziennie max tylko zmusza się go do siedzenia 20h/dobę! Mam tylko nadzieję że kiedyś to zostanie zauważone przez odpowiednie osoby które zrobią z tym porządek. Bo jak na razie powstaje całe pokolenie ludzi uzależnionych.
 

DeletedUser

Guest
Kiedyś pospólstwo domagało się ''chleba i igrzysk''. Dzisiaj wystarczy wypuścić niedopracowane ''unowocześnienie'', by lud się zachwycił. Jeżeli ktoś wyrazi swoje niezadowolenie z niedopracowanego produktu, jest natychmiast piętnowany.
Wszyscy, którzy krytykują ten produkt - słusznie zresztą, bo można go dopracować do perfekcji - pamiętajcie: wielkich umysłów nigdy się nie docenia :D

A tym zachwyconym życzę jeszcze więcej ''chleba i igrzysk'' :)
 

DeletedUser625

Guest
Usunąłem wszystkie dekory i jest już fajnie mam wszystkie domki zmotywowane i połowę zakładów produkcyjnych a jest dopiero 13 do jutra rano pewnie wszystko będzie na złoto.
 

bartekmod

Książę
Do tej pory też nie miałeś możliwości decydowania. Bez względu na to, czy to Wsparcie, czy ręczne motywowanie i tak nie Ty o tym decydujesz. A Wsparcie jest tylko możliwością opcjonalną, nie obowiązkową.
Rozumiem, że musicie wyrazić niechęć na milion sposobów, ale jeśli używacie jakichś argumentów, to może niech będą one sensowne.

Detaus w nieprzytoczonej przez Ciebie części posta (powyżej przytoczonej) wszystko pięknie opisał. I jest to jak najbardziej sensowne, więc nie wiem skąd Twój zarzut o braku tejże

Natomiast do tego co się odnosisz, pozwól, że nie zgodzę się z Twoim rozumowaniem
Uważam, że dotychczas to ja decydowałem o tym, co zostanie mi zmotywowane, poprzez opis... osoba decydująca się motywować, wchodzi do miasta, sprawdza opis i szuka odpowiedniego do zmotywowania budynku - działa to w 90% przypadków, decyzję więc podejmowałem ja (dzięki uprzejmości graczy, to prawda, ale to ja miałem nad tym panowanie)

obecnie daliście graczom narzędzie szybszego motywowania - wsparcie, działa ono losowo, nie mam narzędzia by wyłączyć wsparcie innych mnie, nie mam narzędzia by nakazać odwiedziny osobiste (może w Gildii, ale wśród reszty nie), ani nie mogę wpisać do algorytmu swoich preferencji, więc tracę nad tym jakąkolwiek kontrolę

możesz się ze mną nie zgadzać, ale uważam że w poprzednim systemie miałem kontrolę i to ja decydowałem o motywacji w moim mieście

tak, wyrażam swoją niechęć -> tak, podaję argumenty (wg mnie oczywiste i sensowne) dlaczego to jest złe -> tak, podaję propozycje jak to naprawić (możliwość ustawienia własnych priorytetów, możliwość zablokowania tego elementu w opcjach tak jak możemy zażyczyć sobie pytania o wydanie diamentów - mechanizm identyczny, chociażby algorytm blokujący restaurację w przypadku zachwytu) i uważam że nie znalazłem tutaj sensownych argumentów mówiących dlaczego moje propozycje są złe i dlaczego nie mogą być wprowadzone, argumenty podane do tej pory dla mnie takie nie są

do tego ten system ma jeszcze bardziej zasadniczą wadę: jak mi się nie podoba GvG to po prostu nie gram, mam wybór, jak mi się nie podoba wsparcie to ... nic nie mogę
 

DeletedUser7261

Guest
Super sprawa, po zmotywowaniu sąsiadów/gildii/znajomych wsparciem wypadły 4 plany w... 5 minut :> Tak to ja mogę motywować, nie trzeba tracić 30 minut czy nawet więcej.
 

DeletedUser3220

Guest
Rozumiem, że na siłę próbujecie nie zrozumieć o czym mówię. W porządku, napiszę to inaczej:

Do tej pory, przy użyciu ręcznego motywowania każdy odwiedzający mógł kliknąć co tylko chciał. Oczywiście, mógł podążyć za Twoją wolą i kliknąć to, co sobie ustaliliście, bądź też to, co napisałeś w profilu. Mógł też tego nie zrobić. I uwaga: DALEJ MOŻE TO ROBIĆ.
Wsparcie jest tylko DODATKOWĄ opcją, której nikt nie musi używać. Może, ale nie musi. Nie zabraliśmy możliwości ręcznego motywowania, tylko dodaliśmy coś nowego. Nie w zamian, ale oprócz standardowego motywowania.
A tu jedyne co czytam, to narzekania, jakbyśmy uniemożliwili ręczne motywowanie, dając Wsparcie w postaci, w jakiej ono jest.

Więc teraz wnioski - jeśli z kimś się umówiłeś, dalej możesz wymieniać się motywacją. W tym się nic nie zmieniło.
 

DeletedUser13804

Guest
Super sprawa, po zmotywowaniu sąsiadów/gildii/znajomych wsparciem wypadły 4 plany w... 5 minut :> Tak to ja mogę motywować, nie trzeba tracić 30 minut czy nawet więcej.

I proszę mi powiedzieć że roba55 będzie wchodził do wioski aby dać motywację taką jaką sobie życzy motywowany ... Niebawem tak wszyscy będą robili i guzik z zapewnień że kto chce to będzie jednak wchodził i tracił czas. To tak jakby rodzice obdarowali dziecko samochodem i powiedzieli mu:
"Kochane nasze dziecko masz tu samochód i wybierz czy będziesz jeździł komunikacją miejską czy też nowym samochodem. Pamiętaj tylko, że jak jeździsz komunikacją miejską to nadal będziesz czytał dużo podczas podróży, ale samochodem jak będziesz się poruszał to wszędzie zajedziesz szybciej".
Chyba wszyscy wiedzą co "dziecko" wybierze. Tak samo z tym wyborem.

No chyba że rodzice dadzą dziecku do samochodu dodatkowo zabawkę pod nazwą "głosowe czytanie tekstu podczas jazdy" - czyli w naszych realiach konfigurator priorytetów podczas automatycznego przydzielania motywacji.

Rozumiem, że na siłę próbujecie nie zrozumieć o czym mówię. W porządku, napiszę to inaczej:

Do tej pory, przy użyciu ręcznego motywowania każdy odwiedzający mógł kliknąć co tylko chciał. Oczywiście, mógł podążyć za Twoją wolą i kliknąć to, co sobie ustaliliście, bądź też to, co napisałeś w profilu. Mógł też tego nie zrobić. I uwaga: DALEJ MOŻE TO ROBIĆ.
Wsparcie jest tylko DODATKOWĄ opcją, której nikt nie musi używać. Może, ale nie musi. Nie zabraliśmy możliwości ręcznego motywowania, tylko dodaliśmy coś nowego. Nie w zamian, ale oprócz standardowego motywowania.

Chyba powyższy przykład wystarczająco jasno objaśnił że WYBORU NIE MA, bo nowe jest szybsze! Na dowód poproszę za tydzień o przedstawienie procentowego udziału nowego motywowania w stosunku do całości motywowań. Zgadnę będzie bliskie 100%? To jest ten wybór?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Chyba powyższy przykład wystarczająco jasno objaśnił że WYBORU NIE MA, bo nowe jest szybsze! Na dowód poproszę za tydzień o przedstawienie procentowego udziału nowego motywowania w stosunku do całości motywowań. Zgadnę będzie bliskie 100%? To jest ten wybór?

Wybór jest. Naturalnie nie jest dziwnym, że większość wybiera prostsze. Sam wybieram tę łatwiejszą drogę, bo od samego początku nigdy nie interesowało mnie co tam ktoś ma wpisane w swoich życzeniach i i tak zawsze motywowałem/restaurowałem kompletnie losowy budynek na zasadzie "co mi się kliknęło". Nie działają na mnie gniewne wiadomości tych, którym odrestautrowałem drzewka (ataki odwetowe też nie robią mi różnicy). Pomijam juz, że restauracja, nawet krzaczka, jest czynnością pozytywną, więc jak ktoś wali focha na to, to zachowuje się, moim prywatnym zdaniem, głupio.
Tak, czy inaczej, wszystkie w ten sposób grające osoby skorzystają z Wsparcia i nie jest to zaszkoczeniem. Prawdopodobnie skorzystają z niego też te bardziej wygodne osoby.

Natomiast odpowiednio zdyscyplinowane gildie zapewne szybko wymuszą ręczne odwiedziny.

Informuję też (po raz kolejny), że opcja Wsparcia ma być prosta i nieskomplikowana. O ile więc jest szansa na minimalne poprawki w skrypcie, o tyle jeśli chodzio o jakieś rozbudowane opcje, w tym jakieś ustawienia decydujące o tym co w moim mieście będzie motywowane a co nie, czy włączenie/wyłączenie Wsparcia, to od razu rozwieję nadzieje i powiem wprost: tego w grze nie będzie.

Proponuję dostosować swoją strategię do nowych warunków. Naprawdę kiepskim strategiem jest ten, kto potrafi grać tylko w stałych, komfortowych (przez przyzwyczajenie) ustawieniach. Ale to tylko tak na marginesie.

Nie będzie w najbliższym czasie żadnej dalszej robudowy opcji Wsparcia.
 

bartekmod

Książę
Pomijam juz, że restauracja, nawet krzaczka, jest czynnością pozytywną, więc jak ktoś wali focha na to, to zachowuje się, moim prywatnym zdaniem, głupio.

nie jest czynnością pozytywną, jeżeli ktoś tego nie chce, jest zmarnowaniem motywacji, która nic nie daje, uwaga podkreśle jeszcze raz: nic
swego czasu przepisy pozwalały na przelanie kwoty 1 gr. z zaznaczeniem opcji by za przelew płaciła osoba obdarowana, a wtedy taki przelew kosztował coś ok 2-4 zł, ale przecież to była interakcja pozytywna, bo dawałeś komuś pieniądze
dokładnie tak samo widzę restaurowanie, kiedy zachwyt jest zapewniony, jestem stratny np 20 tys zaopatrzenia (brak motywacji budynku produkcyjnego)

Informuję też (po raz kolejny), że opcja Wsparcia ma być prosta i nieskomplikowana. O ile więc jest szansa na minimalne poprawki w skrypcie, o tyle jeśli chodzio o jakieś rozbudowane opcje, w tym jakieś ustawienia decydujące o tym co w moim mieście będzie motywowane a co nie, czy włączenie/wyłączenie Wsparcia, to od razu rozwieję nadzieje i powiem wprost: tego w grze nie będzie.

Argument z prostotą jest, moim prywatnym zdaniem, nietrafiony, ustawienie sobie własnej preferencji to czynność prosta i nieskomplikowana, tak samo opcja włączenie/wyłączenie Wsparcia jest banalna w ustawieniu przez Gracza, więc po raz drugi powtórzę że argument jest nietrafiony.
inaczej... tego argumentu zwyczajnie nie ma
powiedzcie, że jest to za trudne do napisania w skrypcie, jeżeli tak jest - przyjmę to do wiadomości, albo dajcie jakikolwiek sensowny argument, teraz jest tylko: nie, bo nie

zadam tylko jeszcze jedno pytanie, czy minimalną poprawką w skrypcie jest wprowadzenie braku restauracji w przypadku zachwytu?
bo moje rozumowanie jest takie, iż wprowadzenie tego do skryptu nie doda żadnej opcji dla Gracza, więc dla nas Wsparcie pozostanie tak samo nieskazitelnie proste i nieskomplikowane, polegające na kliknięciu bądź nie - dla Gracza nie zmieni się nic, nie zwiększy w żaden sposób trudności... czyli takie usprawnienia są możliwe do wprowadzenia - optymalizacja tego systemu bez dodania obowiązków Graczowi, dobrze to rozkminiam?
 

DeletedUser8110

Guest
nie jest czynnością pozytywną, jeżeli ktoś tego nie chce, jest zmarnowaniem motywacji, która nic nie daje, uwaga podkreśle jeszcze raz: nic
swego czasu przepisy pozwalały na przelanie kwoty 1 gr. z zaznaczeniem opcji by za przelew płaciła osoba obdarowana, a wtedy taki przelew kosztował coś ok 2-4 zł, ale przecież to była interakcja pozytywna, bo dawałeś komuś pieniądze
dokładnie tak samo widzę restaurowanie, kiedy zachwyt jest zapewniony, jestem stratny np 20 tys zaopatrzenia (brak motywacji budynku produkcyjnego)

Przecież nic nie tracisz zostając zmotywowany automatem. Nie jest to żadna forma 'kary', nie musisz za to zapłacić... Więc nie rozumiem porównania. Nie jest to czynność negatywna.

Argument z prostotą jest, moim prywatnym zdaniem, nietrafiony, ustawienie sobie własnej preferencji to czynność prosta i nieskomplikowana, tak samo opcja włączenie/wyłączenie Wsparcia jest banalna w ustawieniu przez Gracza, więc po raz drugi powtórzę że argument jest nietrafiony.
inaczej... tego argumentu zwyczajnie nie ma
powiedzcie, że jest to za trudne do napisania w skrypcie, jeżeli tak jest - przyjmę to do wiadomości, albo dajcie jakikolwiek sensowny argument, teraz jest tylko: nie, bo nie

Argumentem jest to, że opcja ta NIE MA na celu zastąpienia "tradycyjnej" motywacji.

zadam tylko jeszcze jedno pytanie, czy minimalną poprawką w skrypcie jest wprowadzenie braku restauracji w przypadku zachwytu?

Nie jest to minimalna poprawka i nie planujemy jej wprowadzenia.
 

DeletedUser3220

Guest
nie jest czynnością pozytywną, jeżeli ktoś tego nie chce, jest zmarnowaniem motywacji, która nic nie daje, uwaga podkreśle jeszcze raz: nic
swego czasu przepisy pozwalały na przelanie kwoty 1 gr. z zaznaczeniem opcji by za przelew płaciła osoba obdarowana, a wtedy taki przelew kosztował coś ok 2-4 zł, ale przecież to była interakcja pozytywna, bo dawałeś komuś pieniądze
dokładnie tak samo widzę restaurowanie, kiedy zachwyt jest zapewniony, jestem stratny np 20 tys zaopatrzenia (brak motywacji budynku produkcyjnego)
Ja rozumiem, że sprawia to pewnego rodzaju problemy w zrozumieniu działania, ale mimo wszystko nie chcemy się poddawać i ciągle próbujemy wyjaśnić jedną sprawę.
Ciesz się, że masz odrestaurowane cokolwiek, bo równie dobrze mogłeś nie mieć odrestaurowane nic.
Jeśli większości Graczy nie chce się wejść w miasto, żeby kliknąć cokolwiek (równie dobrze krzaczek), to może zechce im się chociaż kliknąć we Wsparcie. A może nawet trafią w coś, co Ci się przyda.
Ale nie, trzeba marudzić i jakby usilnie udowadniać, że nie rozumie się tego, co do Ciebie piszemy.

Argument z prostotą jest, moim prywatnym zdaniem, nietrafiony, ustawienie sobie własnej preferencji to czynność prosta i nieskomplikowana, tak samo opcja włączenie/wyłączenie Wsparcia jest banalna w ustawieniu przez Gracza, więc po raz drugi powtórzę że argument jest nietrafiony.
inaczej... tego argumentu zwyczajnie nie ma
powiedzcie, że jest to za trudne do napisania w skrypcie, jeżeli tak jest - przyjmę to do wiadomości, albo dajcie jakikolwiek sensowny argument, teraz jest tylko: nie, bo nie
Takie jest założenie. Pogódź się z tym, a nie szukaj argumentów. Bryfft już wielokrotnie napisał, że NIE BĘDZIE OPCJI WYBIERANIA MOTYWACJI, więc po prostu przestań to wałkować. Serio. Niektóre rzeczy po prostu trzeba przyjąć do wiadomości.
 

chudya

Hrabia
Czytając te negatywne wypowiedzi graczy, którym przycisk WSPARCIE wybitnie nie odpowiada, podejrzewam, że po prostu jest dla Was niewyobrażalne, żeby być z czegoś zadowolonym.
Co event, -- mogłyby być lepsze nagrody,
co aktualizacja -- błędy nieusunięte,
co dodawanie sąsiadów -- dlaczego takich słabych dodano.
Można by było dalej tak przytaczać, ale szkoda już klawiatury, grajcie, walczcie, plądrujcie i cieszcie się chociaż trochę z tej gry a nie wytrwale malkontencicie.
Wiem na pewno jedno, że nie mógłbym być teamie gry.
 

bartekmod

Książę
tak ashantess, muszę przestać to wałkować, zapytałem dlaczego w tej zmianie są takie i takie błędy, powiedzieliście że to celowe zamierzenie, ok spoko akceptuję (już nawet usunąłem wszystkie dekoracje w mieście), ale nie odbieraj mi prawa do mojej opinii, czy ta zmiana jest dobra czy zła
nie zarzucaj mi też proszę że czegoś nie rozumiem, bo sposób działania jest wyjaśniony i kminie jak to działa: budynki priorytetowe (zresztą też źle dobrane bo nie ma Galerii - podobno to zmienić w przyszłości jest szansa, choć minimalna) - potem losowanie 50/50 między odrestaurowaniem a motywacją... i to właśnie losowanie mi się nie podoba, cóż chyba mogę mieć takie zdanie?
i proszę także, nie decyduj za mnie że restaurację podczas zachwytu mam uważać za pozytywną, bo dla mnie taka nie jest...
ktoś powiedział, że woli mieć 50 dobrych motywacji niż 100 losowych z czego pozytywnych dla niego będzie tylko 30 (20 mniej pozytywnych, lecz 50 więcej ogólnie), dla Ciebie lepsze będzie 100 losowych, ok masz prawo, ktoś wybiera ilość, ktoś wybiera jakość, inną sprawą jest że wcale nie wzrosła mi diametralnie ilość wsparcia (widać skrócenie czasu wcale nie wpłynęło na niemotywujących Graczy, że motywują, a Ci co motywowali wcześniej teraz wybierają szybszą opcję, przez co spadła jakość motywacji)

dodatkowo mamy 2 sposoby motywowania innych, nazwijmy to szybki i długi, a nagrody dla motywującego Gracza są takie same, gdzie może powinny być nagrody rozróżnione ze względu na poziom poświęconego czasu, o czym napisałem w pomyśle http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=10417

odnośnie pomysłu mogę się odnieść w tamtym temacie, gdyż nie dotyczy on bezpośrednio tej poprawki, ale lepsze zbalansowanie może sie przyda :)

a odnośnie tej poprawki z mojej strony to wszystko, nie chcę z nikim wojować bo nie na tym ma gra polegać, pozdrawiam Was ciepło i przepraszam za różnicę zdań między nami :)
 

DeletedUser3220

Guest
Po prostu podziwiam. I mogę jedynie podsumować:

Czytając te negatywne wypowiedzi graczy, którym przycisk WSPARCIE wybitnie nie odpowiada, podejrzewam, że po prostu jest dla Was niewyobrażalne, żeby być z czegoś zadowolonym.
Co event, -- mogłyby być lepsze nagrody,
co aktualizacja -- błędy nieusunięte,
co dodawanie sąsiadów -- dlaczego takich słabych dodano.
Można by było dalej tak przytaczać, ale szkoda już klawiatury, grajcie, walczcie, plądrujcie i cieszcie się chociaż trochę z tej gry a nie wytrwale malkontencicie.

Ostatnie zdanie wycięłam, bo w teamie jestem :)

I wybacz bartekmodzie (nie wiem jak to odmieniać, swoją drogą trochę to sugeruje bycie modem, ale nie wnikam w motywy ;P), ale marudzisz, że jest opcja Wsparcie nie dlatego, że nie decydujesz, kto Ci co ma zmotywować, bo tego nigdy nie mogłeś, ale dlatego, że niektórzy wolą szybko kliknąć niż klikać konkretnie. Sorry, taki mamy klimat. Marudzisz, ponieważ przywykłeś do czegoś i nie umiesz się przestawić na nową opcję, jak to napisał Bryfft. Trzeba się rozwijać, życzę powodzenia.
Nikt nie będzie gry uwsteczniał dla indywidualnych preferencji, a pod uwagę bierzemy korzyści globalne, a te są znaczne :)
 

DeletedUser7261

Guest
I proszę mi powiedzieć że roba55 będzie wchodził do wioski aby dać motywację taką jaką sobie życzy motywowany ...

Oczywiście, że nie będę tego robił i po szczerości, nigdy tego nie robiłem. Wyraźnie zaznaczyłem w gildii, że polecę automatem i niech nikt nie ma o to pretensji. Jeśli coś się nie spodoba, to znajdę sobie inną, lub będę grał sam, cóż za problem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry