Dyskusja o wersji 1.29

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser775

Guest
Z tego co mi wiadomo, to od poziomu 11 wzwyż, bonus podnosi się o 1%, nie 3% i w dodatku nie co poziom. Zatem nie ma się czym ekscytować.

Ostrożnie, bo może się skończyć jak z wieżą sygnałową przed zbalansowaniem pereł. Mało osób było zainteresowanych, e to tylko 4% do obrony. Po zbalansowaniu, okazało się, że wieże stały się opłacalne.
Ten kto sukcesywnie będzie rozbudowywał poziomy powyżej 10, za jakiś czas może osiągnąć dużą przewagę po kolejnych zmianach które wprowadzą, a dodatkowo im nowsza epoka tym ten 1% ma większe znaczenie, bo wartości jednostek jednak znacznie wzrastają.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Auksacer

Wicehrabia
Z tego co mi wiadomo, to od poziomu 11 wzwyż, bonus podnosi się o 1%, nie 3% i w dodatku nie co poziom. Zatem nie ma się czym ekscytować.

Bardzo dobrze, że bonusy będą wolno wzrastały. Gdyby bonusy dalej wzrastały o 3%, to przecież za miesiąc czy dwa zrobiłaby się wielka przepaść między graczami, bo co to jest dla kogoś kto ma diamenty, pełno monet i PR w inwentarzu podnieść perłę do 30 poziomu i mieć już ponad 200% bonusu do ataku. A co z tymi co wolniej się rozwijają, nie mieli przerwy na gromadzenie PR, monet itp.? niech się pałują, ich strata, że są po tyłach? Ja osobiście gram już jakieś półtorej roku w FoE i jeszcze żadnej perły nie mam na 10 poziomie, codziennie wymieniam się PR z innymi Graczami, ale nie mam takiego "napalenia" że muszę już teraz mieć perłę na 10 poziomie. Powoli sobie buduję perły i jest mi dobrze, nie mam zamiaru brać udziału w wyścigu szczurów. Myślę, że takich Graczy jak ja jest znacznie więcej.

Wiem, że ten 1% to mało i raczej nie jest to zbyt opłacalny interes, ale jakby na to spojrzeć z szerszej perspektywy to jest to dobre rozwiązanie z myślą o wszystkich Graczach - tych co rozwijają się szybko i tych co rozwijają się wolniej.
 

DeletedUser7261

Guest
Oczywiście, ja nie mówię, że taki przyrost jest zły. W mojej opinii to dobrze, że z każdym poziomem jest tego bonusu coraz mniej. Skomentowałem tylko fakt, że ludzie strasznie się niecierpliwią, żeby te bony dostać. Oczywiście jest kilku ludzi, co mają po kilkanaście kompletów planów, więc z góry będą mieli wyższe poziomy.

Nie ma co tego porównywać do wieży sygnałowych, bo wieże są w każdym evencie, a jednak komplet planów zbiera się wolniej.
 

DeletedUser12061

Guest
roba55, a tak w ogóle to o co Ci chodzi?
Masz 1 perłę militarną na poziomie 10, a dwie pozostałe w połowie wzrostu.
Dostaniesz możliwość podniesienia ich i bonus 6% - to mało?
Dywagujesz o planach jakbyś skończył postmodernizm, jesteś dopiero w postępowej, a Twoje miasto wygląda jakby nie chciało Ci się już grać.
Nie rozumiem Cię.

Ludzie się niecierpliwią, bo w strategicznej grze wkalkulowali podniesienie bonusa militarnego, a tu kiszka z tej strategii :(
Nie jest to miłe gdy czeka się już drugi tydzień na coś co miało być ważnym elementem ich strategii ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ile to jeszcze potrwa? Wtorek powoli się konczy... A jutro sroda (później czwartek, piątek, weekend i znów poniedziałek...)...
 

DeletedUser5869

Guest
ODBpSXw.png

Ilość towarów jest "poczworzona" :o Normalnie Latarnia daje 19, a tu jest pokazane 76.
 

DeletedUser

Guest
Ja mam podwojoną ale tylko jak "wejdę" w Farosa. Na głównym (miasto) - wskazuje prawidłowo.
 

wuen

Hrabia
czyli wszystko się zgadza:
"ze wzgledu na komplikacje techniczne, nie będziemy w stanie uaktywnić ulepszeń w Perłach Architektury." ;)
 

DeletedUser11123

Guest
po dzisiejszym półfinale to miesiąc żadnej aktualizacji nie będzie. trzeba się uzbroić w cierpliwość ;)
 

DeletedUser4614

Guest
są jakieś większe problemy z grą dlatego wersja 1.29 nie dziala w pełni, a ma to związek z wersją na mobilną.

Mi osobiście od dwóch dni gra na ipadzie nie chce się uruchamiać...

trzeba czekać ale jakiś oficjal ze strony TEAMu przydałby się ...
 

DeletedUser3

Guest
Niestety wciąż musimy czekać. Wynika to z konieczności współpracy z Apple. Tzn. nie zawsze wystarczy wysłać im aplikację i poczekać parę dni :). Czasem lubią odrzucić aktualizację i niestety trzeba ją zmieniać i czekać jeszcze raz. Takie ich prawo, mimo że z tego powodu czasami musimy cierpieć.
Przepraszam za opóźnienie związane z aplikacją (i tym samym pośrednio ze zmianami w Perłach).
 

DeletedUser5869

Guest
Odsetek posiadaczy iPada jest znikomy, tak więc nie rozumiem, z jakiej paki dziesiątki tysięcy pozostałych graczy muszą czekać na aktualizację aplikacji? To jest jakieś wielkie nieporozumienie ...
 

DeletedUser11123

Guest
z tym znikomym odsetkiem to bym był ostrożny. może u nas większość to "stacjonarni" ale nie zdziwiłbym się gdyby w paru innych krajach, te ilości były podobne
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
A czy te zmiany w perłach, jak już wejdą, naprawią te błędy w opisach pereł, czy tu trzeba by poczekać dopiero do kolejnej aktualizacji?
 

Auksacer

Wicehrabia
Niestety wciąż musimy czekać. Wynika to z konieczności współpracy z Apple. Tzn. nie zawsze wystarczy wysłać im aplikację i poczekać parę dni :). Czasem lubią odrzucić aktualizację i niestety trzeba ją zmieniać i czekać jeszcze raz. Takie ich prawo, mimo że z tego powodu czasami musimy cierpieć.
Przepraszam za opóźnienie związane z aplikacją (i tym samym pośrednio ze zmianami w Perłach).

Nareszcie jakieś wyjaśnienie. Dzięki za info Bryfft:)
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Czy w związku z ogłoszeniem aktualizacji na ipady można się spodziewać na przykład jutro aktualizacji pereł w normalnej wersji?
 

DeletedUser5869

Guest
"Z reguły nie przeprowadzamy aktualizacji w soboty, bla bla bla[...]", zapewne takie coś zobaczymy.
 

DeletedUser13199

Guest
Nie chcę wyjść na wazeliniarza teamu ale jest lato i chcecie zmuszać ludzi by ślęczeli w robocie przy komputerach w weekend?
 
Status
Zamknięty.
Do góry