Dyskusja o wersji 1.108

Solshine

Baron
Dla nowych reliktów też nie pojawia się okienko, nie tylko dla tych pomiędzy updatem ;) Swoją drogą: Miałem wrażenie, że przy zbiorze z marynarza na chwilę jedna nagroda się pojawiła (w sensie okienko)
Mi z marynarza wskoczyły dwa okienka: jedno od marynarza i zaległe z reliktu - potwierdzili mi to w supporcie.
 

DeletedUser3

Guest
Hmmm... a jakby tak zrobić akcję i każdy, ale to każdy zgłasza codziennie przez support błąd z szeptem?
Jeśli damy im od groma roboty z odpowiadaniem na zgłoszenia, to może coś :D
Rozumiem, że takie czy inne problemy mogą być irytujące, ale... chcąc oszczędzić czasu i Użytkownikom i supportowi, podpowiem, że akcja sztucznego zalania supportu zgłoszeniami nie będzie miała żadnego wpływu na prędkość wprowadzania określonych zmian.
 

DeletedUser15836

Guest
Wobec tego można powiedzieć, że macie swoich Graczy w poważaniu, skoro podkreślają niektóre problemy, a Wy wolicie rozwiązywać mniej ważne. Dobre podejście!
 

DeletedUser3

Guest
Nie, nie można tak powiedzieć :). Ale dzięki za opinię, oczywiście szanuję ją.
 

DeletedUser17201

Guest
Rozumiem, że takie czy inne problemy mogą być irytujące, ale... chcąc oszczędzić czasu i Użytkownikom i supportowi, podpowiem, że akcja sztucznego zalania supportu zgłoszeniami nie będzie miała żadnego wpływu na prędkość wprowadzania określonych zmian.
Nie chodzi o zmiany, a o naprawę błędów, które są istotne dla graczy - a dla Inno najwyraźniej nie, bo zlewacie sprawę po całości.
 

DeletedUser16730

Guest
Nie chodzi o zmiany, a o naprawę błędów, które są istotne dla graczy - a dla Inno najwyraźniej nie, bo zlewacie sprawę po całości.

Może nie zlewają tylko nie potrafią naprawić. Wtedy twierdzenie o tym, że nie mają graczy w poważaniu byłoby prawdziwe. Oczywiście w tej konkretnej sytuacji.
 

DeletedUser17201

Guest
jan-maria-scyzoryk: No weź, nie potrafią naprawić błędnych nazw towarów na targowisku? Wielokrotnie było to poruszane, jest teraz chaos i idiotyzm, a poprawienie tego naprawdę nie wymaga jakiś specjalnych umiejętności, bo to nie jest błąd programistyczny, tylko komuś się coś głupiego ubzdurało i stworzył takie potworki w tabelce.
Szept, który przecież wiadomo kiedy się zepsuł, czyli wiadomo, w którym miejscu szukać błędu? Rly? Nie potrafią?
Zwyczajnie to zlewają.
 

DeletedUser16730

Guest
@aerrae nie wiem, kombinuję, Bryfft napisał, że nie mają graczy w poważaniu, staram się to wszystko pogodzić. Może są analfabetami, może są słabymi programistami, może chcą i nie potrafią, może faktycznie nie mają graczy w poważaniu.
Jeśli Bryfft twierdzi, że nie ma takiej ilości zgłoszeń które mogą spowodować zmianę priorytetów, a jednocześnie nie mają graczy w poważaniu to widzisz inne wyjście? No bo przecież z tym poważaniem chyba nie kłamie? Niby po co?
Gdyby mieli nas w poważaniu to by to napisali! To są porządni i uczciwi ludzie! Tu musi chodzić o co innego.
 

DeletedUser7795

Guest
Nie ma nic do komentowania. Aktualizacja nie zawiera niczego, na co czekają gracze.
 

DeletedUser15836

Guest
Których nikt nie kupi mając ludzi w poważaniu. No chyba, że jak kupisz za tysiąc PLNów to możesz wybrać jeden błąd, który naprawią.
 

DeletedUser16730

Guest
Ja to nawet rozumiem, że trzeba zarabiać. Dzielone epoki na przykład mogą mieć na to jakiś nieznany mi wpływ.
Ale jakie dochody przynosi zepsuty szept? Chyba, że ludzie sobie przez to nie mogą pisać "nie płać im, nie płać im!"...
A te nazwy towarów? Ktoś czyta i sobie myśli, "ale beka, muszę zapłacić za tę rozrywkę"?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Gdzie nowy system wrzucania PR w perły?! Dość mam klikania po kilkaset razy "użyj paczki 10 PR".
 

DeletedUser17220

Guest
Ale z tego co zauważyłem, to "nowy" system wcale tego nie wyeliminuje.
Kliknięć będzie może trochę mniej, ale i tak dużo za dużo
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Usunąłem spekulacje i dyskusje na temat nadchodzącej wersji.

Proszę o powrót do tematu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry