Dyskusja o wersji 1.108

DeletedUser17606

Guest
1. odnośnie wrzucania pr po nowemu co jest właśnie testowane. Rozumiem, że od strony programistycznej ciężko było teraz zmienić system przeliczania w paczki od nowa. Ale mam lepszy pomysł dodaliscie też teraz, że widać ile ma się pr do 1pr i 10pr dodajcie 100pr na klikniecie zaoszczędzi to ludziom czas i ból palca. Tu od strony programistycznej nie bylo by problemu poprostu jedno klikniecie 100pr zabieralo by 10 paczek po 10pr. Przy wrzucaniu 1000pr zamiast kliknąć 100 razy klika się 10.
2. Odblokujcie pasek z pr na zbiory żeby można było zebrać wszystko na raz a nie jak ja musze pr zbierac na 3 razy ( można było odblokować na 99pr zróbcie ulimited)
 

DeletedUser12524

Guest
Przyłączam się do kolegi od roku obiecanki zmiana sposobu dodawania PR do pereł lvl są juz tak wypasione ze klikanie 500 razy paczkę 10 jesj juz nie zniesienia traci się tyle cennego czasu, który można by scedzić na bardziej przyjemne części gry od roku słyszę obietnice i nic nadal kolejna aktualizacja i co znowu nie było czasu
 

kasia2389

Arcyksiążę
Tak. Nie ma co dyskutować o rzeczach wprowadzanych w nowej wersji, bo są bez znaczenia dla graczy, Takie drobne błędy to należy naprawiać na bieżąco i nie ma się czym chwalić.

Dyskutujemy więc o tym, czego nie wprowadzają. :)
 

DeletedUser12625

Guest
Zadania dzienne są? Nie ma.
Incydenty są? Nie ma.
Nowy system wrzucania PR jest? Nie ma.
Coś ciekawego jest? Nie ma.
 

DeletedUser17535

Guest
A ja mam taką sugestię, aby wprowadzić przed odłączaniem serwera wyskakujący komunikat: "za (np) 5 minut gra będzie odłączona", naprawdę irytujące jest, jeśli w trakcie czynności wywala z gry bez ostrzeżenia.
 

DeletedUser16730

Guest
to o tyle jak już go wziąłem( złoty relikt) to nie miałem żadnej nagrody, takie wielkie NIC z niego było

Ja zdobyłem 2 relikty po aktualizacji i jeden też mi pokazał NIC. Nie wiem czy w schowku coś wylądowało bo tam było więcej podświetlonych fantów z wcześniejszych zdobyczy.

Edit: Na innym świecie znowu pokazało NIC, ale wylądowało 100PR na pasku więc to raczej tylko błąd wyświetlania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18568

Guest
Złoty relikt z "niczym" jako nagroda po aktualizacji. Coś się rypło...Ale sprawdziłem wszystkie możliwe nagrody za ten relikt i wyszło ,że to 10 łotrów było tylko nie pokazało nic po kliknięciu. Tak więc podejrzewam, że jak macie ich w setkach to nie zauważycie :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Taka wspaniała aktualizacja, zapowiadało się tyle zmian i wyszło jak zawsze.
Kto im wymyśla te bugi?

Co ciekawe na testowym nie było tej przypadłości z brakiem komunikatów o nagrodzie z reliktu.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16730

Guest
Natomiast jest inny irytujący błąd.
Było tak, że zawieszał się dźwięk przy walce kiedy się atakowało ranną jednostką ostatniego przeciwnika. Czyli jeśli ostatni atak miał zakończyć walkę i atakowałem ranną jednostką to dźwięk poruszania się tej jednostki zostawał zapętlony w głośniku. Uciszał się wtedy kiedy przy następnej walce poruszyłem się taką samą jednostką. Można było uniknąć tego na dwa sposoby, albo podejść pod przeciwnika i po podejściu zaatakować, albo ostatnie uderzenie puścić z automatu.
Dzisiaj po aktualizacji dźwięk się potrafi zapętlić nawet na automacie.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Nagrody z reliktów są przyznawane normalnie. Niestety czasami nie wyświetla się okienko informujące o zawartości reliktu. Problem został zgłoszony i wkrótce powinien zostać naprawiony.

Ogłoszenia nie są chwaleniem się osiągnięciami, a informacją o wprowadzonych wraz z aktualizacją zmianach. Czasami będą większe, a czasami mniejsze. Brak wyczekiwanych przez Graczy zmian nie jest podstawą do tego, aby tę praktykę porzucać.
 

DeletedUser15836

Guest
Dla nowych reliktów też nie pojawia się okienko, nie tylko dla tych pomiędzy updatem ;) Swoją drogą: Miałem wrażenie, że przy zbiorze z marynarza na chwilę jedna nagroda się pojawiła (w sensie okienko)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17535

Guest
Ogłoszenia nie są chwaleniem się osiągnięciami, a informacją o wprowadzonych wraz z aktualizacją zmianach. Czasami będą większe, a czasami mniejsze. Brak wyczekiwanych przez Graczy zmian nie jest podstawą do tego, aby tę praktykę porzucać.
W takim razie proponuję podawać dwie rubryki:
Naprawiliśmy:
Popsuliśmy:
Podawanie połowy zmian w trakcie aktualizacji jest niewystarczające, bo ważniejsze jest to drugie. Ja w tym miesiącu z powodu Waszych zmian straciłem jakieś 100pr, których mógłbym uniknąć, gdybym wiedział, co i kiedy popsujecie.
 

DeletedUser16730

Guest
Niestety @mkafyfygycycy ma rację, skoro twierdzisz, że tylko informujecie to dlaczego nigdy nie informujecie o rzeczach dla Was niefortunnych, a dla nas generujących straty?
Błąd z wyświetlaniem jest akurat słaby, ale było/jest wiele takich o których wiedza mogła zapobiec stratom i milczeliście, a gracze musieli sami je odkrywać. Kiedy ktoś o tym napisał wszystko na co było Was stać to napisanie, że macie o tym wiedzę i nad tym pracujecie.
Bardzo wybiórcze to "informowanie".
 

DeletedUser12301

Guest
Mam takie pytanie. Kiedy wreszcie ktoś poprawi płynność gvg. W najwyższej epoce już praktycznie walczyć nie idzie. Co do aktualizacji to nie ma o czym pisać.Z góry dziękuję za odpowiedż
 

DeletedUser12453

Guest
podobno gra chodzi całkiem dobrze jak całkowita ilosc wojska jest liczba 3 cyfrowa ;) i najlepiej zeby nie było w tym za wiele róznych jednostek ;)
 

krzysw

Wicehrabia
że macie o tym wiedzę i nad tym pracujecie.

Powiem więcej - mi odpowiedzieli, że wiedzą o tym, ale nie mają zamiaru na razie naprawiać, bo te błędy są nieistotne i mają niski priorytet (zgłąszałem wtedy m.in. znikające szepty, wieszające się GvG, problemy z handlem czy burdel w targowisku, łącznie było to coś koło 20 błędów gry, z mojego punktu widzenia bardzo istotnych)...
 

DeletedUser15836

Guest
No szept to już powinien 10 wersji temu być poprawiony.
 

DeletedUser17201

Guest
Hmmm... a jakby tak zrobić akcję i każdy, ale to każdy zgłasza codziennie przez support błąd z szeptem?
 

DeletedUser15836

Guest
Już o tym myślałem, m.in. w kontekście tego błędu z reliktami. Ale jestem za ;)
 

DeletedUser18770

Guest
byłem kiedyś modem forum na pewnej grze . hehe . dokładnie taką samą scieme wciskaliśmy ludziom. obiecywaliśmy ,obiecywaliśmy i nic .heheheheh a ludziska wylewali swoje żale :) bez rezultatu :)
 

DeletedUser15836

Guest
Jeśli damy im od groma roboty z odpowiadaniem na zgłoszenia, to może coś :D
 
Do góry