Dyskusja o wersji 1.105

DeletedUser14109

Guest
Nie jestem przekonany, że zawsze było (w opisie tych pereł) no, ale nie ma co dyskutować, bo nie mam na to dowodów. ;)
 

DeletedUser2557

Guest
@Shelian przeczytaj sobie to i ustosunkuj się do tego.

W FoE zacząłem grać bardzo dawno temu - w zasadzie od jej początku (może 2 miesiące od jej wejścia w fazę otwartych testów). Generalnie jestem osobnikiem uwielbiającym strategie z elementami ekonomii, a niestety do poważnych tytułów typu Civilization czy Europa Universalis boję się siadać (kończy się zarwaną nocą a pracować psia jego trzeba). Toteż pomyślałem, że gra może się sprawdzi jako taki klikacz-rozluźniacz. I szczerze - sprawdzała się, sprawdzała. Do czasu kolejnych "dodatków", które byłyby miłe w przypadku wyeliminowania poważniejszych błędów. Pierwszym takim błędem w moim przypadku było np. podwójne wylosowanie konkretnego złoża (to chyba granit był). Naprawa błahego błędu (wytypowanie graczy + nawet skryptowe losowanie drugiego złoża w bazie, cofnięcie zwiadu, ręczne wstawienie innego złoża, cokolwiek) zajęło Waszym "zajeprogramistom" (używam cudzysłów bo Ci Wasi geniusze mogą tym programistom z serialu co najwyżej sznurówki polerować) jak dobrze pamiętam 2 MIESIĄCE! Oczywiście padło stwierdzenie iż to bardzo poważna usterka (może i poważna - co nie znaczy iż wsparcie nie mogło tego np. ręcznie zmienić i powiedzieć, że to jest wartość losowa). Nie - poczekałem 2 MIESIĄCE (za ten czas to ja byłem 2 epoki wyżej i miałem w poważaniu to złoże, bardzo głęboko).
Drugim zgrzytem były perły. Spoko, firma chciała się na nich obłowić (bo plany wypadały tak, że człowiek faktycznie czasem myślał nach ich zakupem). Nie powiem bo taki Zamek z Deal dawał w diabły medali + nieźle polepszał atak jednostek - kto by go nie chciał. Cieszę się, że wtedy nie zakupiłem diamentów (i w zasadzie tym prostym sposobem spowodowaliście, że nigdy ich nie kupię) bo jak już była odpowiednia ilość tychże zamków (a sporo osób wiedziałem iż zakupiło plany za diamenty=>gotówkę) to wspaniałomyślnie stwierdziliście "aaa pomyliliśmy się, to miało być mniej" i ciach - perła straciła wartość na dobre 2-3 lata (na 10 poziomie ta kolubryna tylko miejsce zajmuje; dopiero odblokowanie kolejnych poziomów jakoś rekompensuje jej wielkość do tego co oferuje). Później jeszcze jakiś numer odwinęliście i to taki, że mnie się odechciało w tę grę grać (chyba Wasza nieudolność z rankingiem). GvG przemilczę (jak to chodzi i jak jest nastawione - bo to rzecz gustu).

Wróciłem do gry w zeszłym roku bo zobaczyłem wyprawy gildyjne. Muszę przyznać, że jak dla mnie fajna sprawa - mało stresujące, dające jakąś satysfakcję. I co zrobiliście? Zabiliście super pomysł. najpierw wprowadzając świątynię reliktów, gdzie kolubryna stoi i co poziom mam coraz mniej reliktów (miało być więcej - widać stażyści-studenci nie dopisali rozumkiem). Co najlepsze nie naprawione do tej chwili (chyba, że ta aktualizacja coś w tym wniosła; ponieważ większość kodu macie na serwerze to możecie poprawić błąd "niewidzialnie" dla aplikacji Flash, tylko po co się męczyć - małolaty i tak wyciągają szmal od starszych na diamenciki...). Same wyprawy też zepsuliście bo patrz punkt z inteligencją programistów. Prawdopodobnie zwoje im się wyprostowały na samą myśl takiego stworzenia IV etapu wypraw by nie liczył się do rankingu. Ponieważ te swoje się już nie odgięły to jest teraz 133% przejścia (bo nie można tego było włączyć w takim układzie do 100%; to przecież logiczne iż jak baniak ma 100 l to możemy do niego dolać 33 % i się zmieści...). O poziomie trudności nawet mi się nie chce pisać bo walka/negocjacje kosztują tyle, że jak później otrzymało się wieżę zwycięstwa to odechciało się na to tracić w ogóle czas. W naszej gildii zamordyzmu nie ma, parcia na szło itd. to w porządku - IV robi kto chce. Nawet ten koszt da się jakoś obejść poprzez wpłacanie do skarbca/odpowiedniego zbierania pereł z towarami dla gildii. Właśnie - to też pewnie było za trudne zrobić listę typu zaznacz graczy, którzy będą walczyć w IV etapie (i płacić tylko za walczących). Wiem, wiem - mechanika gry (tak jak naszego rządu by żyło się le... pardon by wszystko zmieniło się na lepsze) ;)

Ponadto kolejny raz dowiedliście swojej "uczciwości" ni stąd, ni zowąd modyfikując "balans" jednostek przyszłości/teraźniejszości (skądkolwiek te działka nie były, nazwy kolejnych "epok" wyglądają podobnie i nudnie). Wiele osób sobie pokupowało za diamenty(szmal) rozszerzenie by mieć ich więcej ale co tam - po 3 miechach zmienimy parametry bo gra się ciągle rozwija (traktujecie ten tekst jak wycieraczkę - jest cały brudny i przez to stracił na znaczeniu). Kwiatków jest więcej i szkoda nawet pisać dalej. Chciałem tylko stworzyć obraz jak widzę te Wasze szlachetne i górnolotne teksty o dbaniu o graczy.

Szczerze mnie to i tak nie dotknęło - dla mnie jest to przezroczyste. Nie jest jednak przezroczyste jeżeli gra ładuje mi się ok. 2-3 minut w chwili, gdy widzę pustą planszę. Zamiast zająć się optymalizacją zajmujecie się bzdetami, dodawaniem dennych zadań z dennymi zadaniami. Nawet jeżeli człowiek chciałby się nimi jakkolwiek zająć to nie może bo gra ładuje się długo nawet na łączu 10 Gbit/s (taak - na takim już to nawet testowałem jak miałem sposobność). Oczywiście wszystko zależy od pory dnia/nocy gdyż jak się trafi - wszystko chodzi rewelacyjnie. Oczywiście nie można wrzucić do podręcznej budynków, portretów itp. bo po co - nie daj panie gracze ukradną (Ci co by chcieli i tak ukradną). Ponadto samo trwanie przy technologii Flash jest jak mówienie, że można dzisiaj bez problemu dosiadać mamuta i jeździć na nim. Niby można (dokleić słoniowi odpowiednią ilość futra, zwiększyć kły itp.) tylko zasadnicze pytanie - PO KIEGO? Macie aplikację w Java (pod Android) oraz w C z czymś tam (dla iOS). Macie zespół The West, który przerobił grę na HTML5 (chyba, że żeście ich zwolnili to lipa straszna - ubolewam). To może tak czas pchnąć grę w nową erę? Dodatkowo wykorzystać to co oferuje nowa technologia i tym samym zwiększyć optymalizację? Cokolwiek? A nie zasłaniać się "bo my mamy cykl produkcyjny - co dwa tygodnie wrzucenie nowej wersji" (nic nie wnoszącej, wręcz pogarszającej ale co tam - jest że coś robimy). Mamy serwer beta, na którym gracze zgłaszają liczne błędy (zagraniczne fora też nie rozpieszczają Was słownie) - ale my wpuśćmy na serwery uszkodzone wersje, a co tam (niejednokrotnie tak było - jak coś polecam historię forum jako lekturę do poduszki, w szczególności na temat tawerny).

Słowem dziwię się, że firma prosperuje (podobno dobrze). W normalnym biznesie takie podchodzenie do tematu skończyłoby się puszczeniem wszystkich nawet bez skarpet. Fajnie, że chcecie dostarczać rozrywkę dla mało wymagających/bardzo średnio wymagających jednak przez to miłości graczy sobie nie zaskarbicie. Wystarczy popatrzyć na statystyki, gdzie graczy zarejestrowanych jest naprawę dużo, ale aktywnych raptem 1/3 (a i to może być sporo na wyrost bo dane brane są za każe logowanie - nawet takie na 1 minutę dziennie - co bardziej jest egzystowaniem konta). Zamiast pomyśleć jak np. wprowadzić lepsze statystyki graczy, np. możliwość sortowania graczy gildii wedle ilości wykonanych wypraw, kto ze znajomych jest aktywny (znaczy logował się przynajmniej 1 raz w ciągu ostatni 24/48 godzin), jakie jednostki wpadają z zadań losowych (może zrobiliście - przyznam że od połowy maja nie wchodziłem na swoje konto z przyczyn opisanych powyżej), dodania jakichś ciekawych wydarzeń w grze (ciekawych - nie natłuczonych po ilości jak to teraz macie w zwyczaju) to i pewnie by się Was temu czy tamtemu nawet poleciło. A tak - nawet wstyd się przyznać, że ma się tutaj konto. Na wszelkie tego typu propozycje i usprawnienia jesteście głusi/nie zamierzacie wprowadzać. Ale jak Was przyciśnie to i zwiększyliście kasę z ratusza (2 lata temu - nigdy tego nie zrobimy), za motywację (jak poprzednio), ta gra ma mieć zachowane realia - bez fantastyki (tego to już w ogóle nie trzeba komentować).

Po prostu najlepiej by było jak byście zmienili podejście - rzadsze, ale przemyślane rozwiązania, minimum miesięczna "kwarantanna" wersji na serwerze testowym (i uwzględnianie uwag, a nie olewanie ich jak to ma miejsce teraz). Faktycznie obecna wgrana wersja nic nie zmieniła poza Wasza satysfakcją napisania o nowej wersji (i zmiany numerka). To czy programista przetworzył 40 linijek czy 4000 gracza obchodzi tyle co śnieg sprzed dekady - gracza interesuje by gra działania sprawnie i bez strachu, że wyda gotówkę na coś, co teraz jest świetne lecz firmie nagle się odwidzi i nie dość, że kupuje coś zupełnie zmyślnego (w zasadzie jak by kupować płat powietrza) to jeszcze może to stracić. Cykli życia oprogramowania jest mnóstwo, widocznie uparliście się na najgorszy z możliwych (ten przez Was stosowany nadaje się do programów rachunkowo-fakturujących gdzie poprawki naprawdę muszą gonić się z prawem).

Aha i żeby nie było - nie wycierajcie sobie buzi frazesem, że to nie jest gra pudełkowa. Czy Counter-Strike: Global Offensive jest pudełkowy? Czy League of Legends jest pudełkowe? A może DoTA2? Czy tamte gry borykają się z taką beznadziejną obsługą programistyczną? Owszem, błędy są ale nie takie jak tutaj, a wszelkie większe problemy eliminowane są na wczoraj (inaczej nitki z e-spotu). To co tutaj macie raczej do e-sportu nigdy nie urośnie ale jak widzicie można robić coś znacznie lepiej niż Wy robicie (i też niepudełkowe). Ponadto teraz pudełkowe trzymają chyba Wasz poziom - po premierze trzeba pobrać tony poprawek by w ogóle w toto zagrać (dlatego najlepiej kupić po 3 latach na przecenie - z Waszą grą się tak nie da i macie jeszcze bardziej pod górkę).

Jeżeli dobrnąłeś aż tutaj dzięki, że zapoznałeś się z punktem widzenia zwykłego gracza, który być może reprezentuje wielu (byłych) graczy. Mogę się potencjalnie zaliczać do byłych - bo nie zaloguje się do chwili gdy nie przeczytam "optymalizacja gry - 50% na plus". Inaczej w buty sobie wsadźcie - gra ma mnie relaksować, a nie denerwować.
 

DeletedUser7795

Guest
@aztatl piękne podsumowanie. Też mam łącze 10 MB / sekundę i gra czasami potrafi ładować się ponad 5 minut.
Gra się sypie jak domek z kart.

* Po co aktualizujecie grę co 2 tygodnie? Lepiej zrobić jedną aktualizację w miesiącu i zrobić ją porządnie. Wyłapać wszystkie możliwe błędy na becie i wgrać czystą, wolną od błędów aktualizację na inne wersje językowe.
* Jak zwykle "dobra zmiana" sprawiła, że event letni został zepsuty. Złote pole z jedną nagrodą. Brak kuponów na drzewach wokół miasta. Och taaak niech gracze kupują diamenciki... Najwyżej sobie wylosują dobosza albo chorążego.
* Ochłapy zamiast nagród w wyprawach. Potencjał sam nie przychodzi. To gracze na niego pracują i żądają (!!!) nagród adekwatnych do poziomu. Dopóki nagrody na 4 poziomie nie zostaną zmienione nie będę robił 4 poziomu i tracił towarów i jednostek.

* @Shelian czemu nie przepiszecie FoE na HTML5? Dała Bozia rączki i rozumek to do roboty!
 

Fatherland

Książę
Fajnie że ktoś mnie wyręczył w pisaniu, dzięki :) szkoda tylko że i tak oni mają to gdzieś. Trzepią kasę póki nowi gracze wchodzą i się nabierają. Ktoś kto gra od początku tak jak Ty, ja i wielu innych, dopiero zrozumie jaki śmietnik z gry zrobili.
 

Mikekun

Książę
siemanko

  • Czasami po przemieszczeniu, sprzedaży lub wybudowaniu budynku okno przeglądarki przestawało reagować. Nie powinno to mieć więcej miejsca.

Ok, takie typu stwierdzenie szczerze mnie dziwi. Ogólnie rzecz biorąc błąd z brakiem reakcji po danej akcji nie leży po stronie przemeblowania miasta. Niestety tutaj najczęściej gra zacina się poprzez "Poszukiwacza Skarbów" albo po prostu zmianę strony na inną. Przykładowo mamy uruchomione google oraz FoE i przeskakujemy między stronami, wtedy gra przestaje działać co szczerze mnie dziwi mimo naprawdę dobrej konfiguracji komputera.

  • W niektórych zadaniach brakowało ikon z Tawerny znajomych. Zostały one dodane.

Błąd który nie miał miejsca w Polskiej wersji językowej. Dopiero jakoś teraz zauważyłem że coś nie tak z ikonami, jednakże wystarczy odświeżyć i wszystko w porządku.

  • Po zmianie wyglądu Tawerny lub wykorzystaniu bonusu z inwentarza zadanie "Aktywuj premię w tawernie znajomych" było zaliczane. Nie powinno to już mieć miejsca.

Pewnie sytuacja dotyczy kasyna letniego, w moim wypadku doszedłem tylko do 4 zadania ponieważ nie chciało mi się na siłę budować nowych mieszkań. Dodatkowo mam problemy z zaopatrzeniem więc sobie podarowałem.

  • W pewnym rzadkich okolicznościach nie dało się utworzyć nowego konta. Nie powinno to już stanowić problemu.

Tutaj zagadnienia nie rozumiem, konto jest tylko jedno. Więcej nam nie potrzeba, chyba że gra blokowała tworzenie nowych kont w nowych światach. Według mnie błąd też dotyczył innej wersji językowej.

  • Naprawiliśmy błąd z pierwszym poziomem Wypraw Gildyjnych, gdzie zamiast jednej Żółwiowej wieżyczki Gracze otrzymywali dwie.

Mnie ciekawi jedno czy zostało naprawione błędy odnośnie wojen gildyjnych czy teraz będą naprawiać wyprawy gildyjnie tylko i wyłącznie.

Natomiast teraz podam wieści odnośnie zmian na becie :

1. Zmieni się nam wygląd supportu danego cudu rozwijanego przez gracza. Pamiętacie jeszcze stary wygląd, odpuście nadchodzi nowy znacząco lepszy wygląd. Liczę dodatkowo na to że po rozwinięciu na nowy lepszy lvl punkty które otrzymaliśmy z zajętego miejsca, od razu będą mogły zostać doliczone do nowego poziomu. Trochę męczy ręcznie dodawanie co rusz 10 pkt z paczki
2. Wreszcie został nam uporządkowany quest giwerzy. Nowy lepszy wygląd dostępnych zadań sprawi że nie będzie zajmowane nam pół ekranu bocznego, a jedynie nie wielka jego część. Zadania zostaną podzielone na dwie części - główna linia zadań, oraz ewentowa.
3. W III części oceanicznej przyszłości można rzec że wieje nudą, i tylko prot jest w miarę rozwijany ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser18642

Guest
siemanko
Ogólnie rzecz biorąc błąd z brakiem reakcji po danej akcji nie leży po stronie przemeblowania miasta. Niestety tutaj najczęściej gra zacina się poprzez "Poszukiwacza Skarbów" albo po prostu zmianę strony na inną. Przykładowo mamy uruchomione google oraz FoE i przeskakujemy między stronami, wtedy gra przestaje działać co szczerze mnie dziwi mimo naprawdę dobrej konfiguracji komputera.

Witam, zacinająca się gra (zamrażająca) po zmianie okna w przeglądarce dotyczy nie tylko tej gry. Wydaje mi się, że może to być wina flasha, ale nie znam się za bardzo na tym, więc to tylko moje przypuszczenia. ;)
 

Mikekun

Książę
Witam, zacinająca się gra (zamrażająca) po zmianie okna w przeglądarce dotyczy nie tylko tej gry. Wydaje mi się, że może to być wina flasha, ale nie znam się za bardzo na tym, więc to tylko moje przypuszczenia. ;)

Ogólnie rzecz biorąc Przeglądarka Chrome, oraz Mozilla zerwały podajże współpracę z Flashem jakieś 3 lata temu. Aby był on aktualny należy aktualizacji dokonywać zawsze ręcznie bowiem Chrome nie widzi już powodów do aktualizacji Flasha. Stwierdzono że to stara typu technologia. Mimo to jak gram np w Elvanarze to gra działa bez większego zarzutu mimo iż też wielokrotnie przeglądam podczas gry różne strony czekając na dokończenie się produkcji młotków bądź surowców. Dlatego też sądzę że błąd nie leży po mojej stronie, a prędzej dotyczy błędów od strony FoE dodatkowo ostatnio gra mi się też wiesza w momencie odbiorów skarbów więc niestety nie mogę tutaj znaleźć powodów że coś u mnie jest nie tak.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser13279

Guest
Zamiast w diaxy zainwestowałem w nowy sprzęt komputerowy, nowy rewelacyjny telefon, dobre łącze internetowe!
Gra śmiga pięknie.
Co do atrakcyjności nowych eventów ? Są fajne i sprawiają dużą radość.
Pewnie Ci co obłowili się za diaxy nie są zadowoleni bo nic im nie odpowiada.
Z 4 poziomu nie zadowoleni, wypadną tarasy co z nich jak nakupili świątyń,
z eventów co? nic bo świątyń mało, a wszystko inne odpada.
Proszę programistów tylko o to by w następnej epoce wymyślili coś co zmusi do usuwania świątyń dla odzyskania terenu pod nowe budowle!
Jeszcze jedna ważna sprawa! Trzeba ograniczyć czasowo ilość nowych znajomych!
Moja propozycja to taka by wymiana między nowym znajomym mogłaby być dostępna po 24 h!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18642

Guest
Ogólnie rzecz biorąc Przeglądarka Chrome, oraz Mozilla zerwały podajże współpracę z Flashem jakieś 3 lata temu. Aby był on aktualny należy aktualizacji dokonywać zawsze ręcznie bowiem Chrome nie widzi już powodów do aktualizacji Flasha. Stwierdzono że to stara typu technologia. Mimo to jak gram np w Elvanarze to gra działa bez większego zarzutu mimo iż też wielokrotnie przeglądam podczas gry różne strony czekając na dokończenie się produkcji młotków bądź surowców. Dlatego też sądzę że błąd nie leży po mojej stronie, a prędzej dotyczy błędów od strony FoE dodatkowo ostatnio gra mi się też wiesza w momencie odbiorów skarbów więc niestety nie mogę tutaj znaleźć powodów że coś u mnie jest nie tak.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun

Nigdzie nie napisałam, że to twoja wina. ;)
U mnie nie tylko FoE się zamraża, więc po moich doświadczeniach stwierdzam, że to może być inna przyczyna, nie koniecznie u mnie czy u ciebie. ;) W innych grach bywało tak, lub podobnie, po tym jak flash się aktualizował, dopiero wracało do normy jak cos w grach poprawili (albo następna aktualizacja flasha była). Pamiętam, że support wtedy pisał, żeby od razu nie aktualizować flasha, tylko poczekać parę dni. Nie twierdzę też, że teraz na 100% tak jest. Zwracam tylko uwagę, że wina zamrażania się nie musi być 100% po stronie programistów tej gry, ale też ich nie bronię, wiem jacy są w grach online. :rolleyes:

P.S. Nadmienię, że u mnie problem występuje na Windowsie jak i na Ubuntu. Co dziwne, gry przeglądarkowe (flashowe) w 99% działają lepiej na Ubuntu niż na Windowsie.

P.S.2 Problem może też być zupełnie inny u mnie i u ciebie, tylko podobnie wygląda. Ja tylko zasugerowałam, że może to być też wina samego flasha, nic więcej ;)

Miłego dnia
Eowina :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
chciałem wam inno cos napisać
jesli robicie promocje na diamenty to BŁAGAM POMYŚLCIE.
obecnie kupujac 13 000 diaxow w gratisie mam:
1x victory tower
1x king
1x quenn
620 000 monet
42 000 medals

taka promocja to ABSOLUTNIE ZADNA PROMOCJA DLA OCEANICZNEJ PRZYSZLOSCI
w WG wygrywam od 1 do 3 victory tower.
king/queen - zbedne badziewie skoro ŚW daje jeszcze PR
620 00 monet - to tak male grosze ze az mi was zal ze se z tego nie zdajecie sprawy
42 000 medali to mam z inwestycji w perle na wysokim poziomie.

gdybyscie obnizyli cene o 50% - to byłaby promockja
gdybyscie zmienili cene z 320 na 200 zł -- to byłaby promocja
gdybyscie dozucili 15 Świątyń wiedzy / studni życzeń - to byłaby promocja
gdybyście dali +100% do obecnego zakupu diaxów (zamiast 13k to 26k) - to bylaby promocja.

ale ta obecna promocja jak i 95% innych to kompromitacja na kółkach z starym zdechlym sucharem na wierzchu.
wiec albo nie robcie tych promocji wcale albo dopasujcie je pod graczy by to mialo sens.
 

DeletedUser7795

Guest
Okienko po zakończeniu poziomu perły nadal nie zawsze się pojawia. Na mobilce mi dzisiaj nie wyskoczyło. Na kompie tak samo. Coś tam pogrzebali paluchami ale nie naprawili... Kur... ile jeszcze ?!
 

DeletedUser16730

Guest
Okienko po zakończeniu poziomu perły nadal nie zawsze się pojawia.

U mnie się pojawiało zawsze... do ostatniej aktualizacji. Dynamiczna zmiana!
Za to na jednym świecie wtorkowa informacja o tym, że rozpoczęły się nowe wyprawy pojawiła się wieczorkiem jak już skończyłem pierwszy poziom.

Prawdopodobnie jest coraz lepiej tylko my wyciągamy wnioski...
zdecydowanie na wyrost i bez znajomości tematu.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Dzięki za opinię.

@aztatl Doświadczenie w istocie godne pozazdroszczenia (może nie zawsze zważywszy na niektóre sytuacje). O ile do błędów sprzed lat ciężko mi się w tej chwili odnieść. Tak rebalancing jest konieczny i jest nieodłączną częścią każdej gry tego typu i zawsze spotyka się z różnymi opiniami, ale zawsze był i zapewne jeszcze takie sytuacje powrócą. Dotyczy to jednak nie tylko FoE, ale także innych gier aktywnie rozwijanych, również wspomnianych przez Ciebie LoL, czy Dota. Te jednak są oparte na innej technologii i sam sposób rozgrywki również jest inny, więc spotykają się z innymi problemami, a błędy mają inny wpływ na rozgrywkę.

Flash faktycznie w wielu kwestiach jest problematyczny, ale trwają aktualnie prace nad odejściem od tej technologii. Nie jest to jednak zmiana, której można dokonać z dnia na dzień po podjęciu decyzji. FoE jest bardzo rozbudowanym projektem jak na standardy Flasha.

133% to w zasadzie czysta kosmetyka. Miało to wyłącznie pokreślić, że jest to poziom tylko dla najwytrwalszych i samo w sobie nie ma wpływu na rozgrywkę.

@Mikekun Chrome faktycznie odchodzi od wsparcia technologii Flash i jest to ogólny trend, ale proces jest raczej stopniowy.

@jan-maria-scyzoryk to akurat tyczyło się wyłącznie Twoich zarzutów, że robione nie jest nic, a aktualizacje są testowane przez 2 dni przed ich wypuszczeniem na wersje językowe, bo nie jest to prawdą.
 

DeletedUser16730

Guest
to akurat tyczyło się wyłącznie Twoich zarzutów, że robione nie jest nic, a aktualizacje są testowane przez 2 dni przed ich wypuszczeniem na wersje językowe, bo nie jest to prawdą.

Cóż w tej aurze tajemniczości gdzie prawdą nie dzielicie się w wielu aspektach powołując się na politykę producenta każdy snuje własną. Nie przekonuje mnie arbitralny argument "nieprawda", papier przyjmie wszystko więc każdy może sobie napisać własną, a Wy na własną macie nawet mniej przekonujące tłumaczenia niż ja.
Pomijając, nie pisałem o testowaniu aktualizacji tylko błędów z nich wynikających, a tutaj prawda nie jest taka oczywista.
Aktualizacje jak powinieneś zauważyć od pewnego czasu podniecają tylko Was! Nas natomiast irytują ze względu na błędy które generują. Niespecjalnie z tego co widzę ktoś się interesuje czy testujecie same aktualizacje bo i niespecjalnie ktoś się nimi zachwyca. Właściwie to równie dobrze możecie do morza wrzucić torebkę cukru i pisać w gazetach, że jest mniej słone. Myślę, że nawet wzbudzicie większe zainteresowanie.
 
Do góry