Dyskusja o wersji 1.105

DeletedUser17646

Guest
Jest godzina 21:11 i nie moge sie zalogowac do gry. Czy aktualizacja juz jest czynna? Czy tylko ja mam klopot.. Moge wejsc tylko na forum i wiki.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Wszyscy maja ten problem, prawdopodobnie jakaś awaria,
Gra chodzi jakby miała powiązane drutem kolczastym.
Strasznie wolno, nie wgrywają się grafiki i ogólnie dno.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Problemy z połączeniem nastąpiły w wyniku awarii. Nie było to zależne od nas i nie miało związku z aktualizacją (aktualizacja jeszcze nie miała miejsca).
 

bartekmod

Książę
widzę, że błędy na korzyść Gracza są bardzo sprawnie rozwiązywane, a błędy na niekorzyść Gracza są zlewane... faktycznie problemem było, że dostało się dwie wieżyczki zamiast jednej? w ogóle to serio, bo nie zwracam za bardzo uwagi na nagrody? olbrzymim problemem było, że zaliczyło jakieś zadanie przy zmianie wyglądu tawerny, czyli przy przejściu do kilku z kilkunastu epok :) o ja.. ale poważne błędy, normalnie high priorytet
 

DeletedUser16965

Guest
czy naprawde jest sens wprowadzać taką aktualizację.. może wczorajsze zawieszanie gry nie miało z nią miejsca (albo sama jej zapowiedź spowodowała że gra rutynowo sie zawiesiła), po każdej nowej aktualizacji gracze zglaszają ze gra strasznie muli przez jakis czas, myślę, że te nic nie zmieniające poprawki błędów nie są warte psucia naszych nerwów..
 

DeletedUser15148

Guest
no cóż, wczoraj nie można było się zalogować
teraz, po aktualizacji mam festiwal automatycznych odświeżeń strony
skutek - znowu nie da się grać, wywala raz za razem
 

krzysw

Wicehrabia
może byście chociaż napisali że pracujecie nad poprawieniem wk....irytujących błędów w grze, które są zgłaszane od wielu miesięcy i ciągle skutecznie olewane przez Was, może gracze by minimalnie byli mniej wkurzeni wtedy.
 

HuanMing

Książę
Ech, i znowu jak to po KAŻDEJ aktualizacji nie mogę się zalogować.... Pewnie jak zawsze czeka mnie 3 dni odświeżania zanim "zaskoczy". (Ciasteczka, cache, rejestr, wszystko wyczyszczone).
 

DeletedUser16730

Guest
Do tej pory myślałem, że tylko prawnik i lekarz biorą pieniądze bez względu na jakość usług którą wykonująi. Moja propozycja jest taka: wycofajcie płatności, napiszcie uczciwie, że główne światy to wersja beta i znajdźcie w końcu hasło w encyklopedii "honor" i "uczciwość"...
 

DeletedUser17177

Guest
Nie wiem czy wiecie ale WCIĄŻ zawiesza sie okno gry i nie reaguja na nic... teraz dodatkowo jest jeszcze pokaz slajdow by nie bylo nudno...
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Problem z przeładowywaniem grafiki jest znany i pracujemy nad rozwiązaniem.

Przykro mi Was rozczarować, ale aktualizacje są potrzebne i nie ma planów ich porzucenia. Nie zawsze wszystkich błędów udaje się uniknąć i nie wszystkie mogą zostać naprawione od razu, ale zmierzamy w dobrym kierunku.
 

DeletedUser16730

Guest
Przykro mi Was rozczarować, ale aktualizacje są potrzebne i nie ma planów ich porzucenia. Nie zawsze wszystkich błędów udaje się uniknąć i nie wszystkie mogą zostać naprawione od razu, ale zmierzamy w dobrym kierunku.

Po pierwsze primo nie są potrzebne co dwa tygodnie jakieś marne zmiany które robią więcej szkód niż pożytku.
Po drugie primo da się uniknąć błędy pod warunkiem, że się je poprawia do skutku na becie, a nie wrzuca z błędami na serwery i po wrzuceniu zastanawia jak je poprawić.
Po trzecie primo nie zmierzacie w żadnym dobrym kierunku mając na względzie powyższe z którego sobie nic nie robicie.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Rozumiem, że opierasz te twierdzenia na doświadczeniu, ale ja muszę się przyznać, że nie spotkałem się do tej pory z dużym projektem, w którym błędów nie ma. Tym bardziej jeżeli jest to projekt rozwijany dynamicznie. Nie wszystko da się wykryć/naprawić w fazie beta, ale dzięki za opinię.
 

DeletedUser14806

Guest
Stary ta gra jest na rynku już od lat i co dalej nie doszliście dlaczego ciagle są błędy? Dalej niemożecie ogarnąć jak to sie dzieje że ciągle sie zawiesza? Raczysz sobie żartować chyba...wy tam w tym supie to przechodzicie jakieś szkolenia jak ładnie kłamać żeby graczą grało sie lepiej? Bo widzę że z błędami to wy wcale nie walczycie a tylko je dokładacie regularnie. Tu wciąż można spotkac błędy które były zgłoszone 2 lata temu! więc o czym wy pierniczycie , co aktualizacja to tylko gorzej ta gra chodzi. Przekaż tam ten feedback że gracze mówią że można sobie tą aktualizacje wsadzić i polecieć z nią na Marsa , podejrzewam że przy tej ilości błędów nawet by nie oderwali się od ziemi!.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

shelian

Zespół FoE
Community Manager
To nie jest gra 'pudełkowa' tylko przeglądarkowa MMO, która jest CIĄGLE rozwijana. 5 lat temu wyglądała zupełnie inaczej, były inne problemy i inne ich przyczyny.
 

DeletedUser16730

Guest
Nie wszystko da się wykryć/naprawić w fazie beta, ale dzięki za opinię.

Niejednokrotnie pomimo tego, że błędy były wychwytywane na becie aktualizacje szły do realizacji. Zresztą o czym mówimy?
Aktualizacja 1.105 na becie weszła 3 dni (sic!) przed wprowadzeniem na serwery, 1.104 też 3 dni... pisać dalej?
3 dni! W ogóle interesuje Was czy są jakieś błędy? Co w ciągu tych 3 dni jesteście w stanie poprawić? Nic, bo nic poprawiać nie macie zamiaru. Wrzucacie i martwicie się później co z tym zrobić, a że gracze się męczą? Kogo to w ogóle obchodzi?

Tym bardziej jeżeli jest to projekt rozwijany dynamicznie.

To smutne, że rzeczona dynamika przekracza Wasze umiejętności. Może dostosujcie ją do nich bo jak rozumiem odwrotnie jest ciężko.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Aktualizacja 1.105 na becie weszła 3 dni (sic!) przed wprowadzeniem na serwery, 1.104 też 3 dni... pisać dalej?
3 dni! W ogóle interesuje Was czy są jakieś błędy? Co w ciągu tych 3 dni jesteście w stanie poprawić? Nic, bo nic poprawiać nie macie zamiaru. Wrzucacie i martwicie się później co z tym zrobić, a że gracze się męczą? Kogo to w ogóle obchodzi?
Nie wiem skąd te informacje wziąłeś, ale są one zwyczajnie nieprawdziwe. Aktualizacje na becie odbywają się zupełnie innym trybem.
 

DeletedUser16730

Guest

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Ogłoszenie co będzie znajdowało się w aktualizacji dla serwerów językowych, a testowanie i aktualizacje na becie to odrębne rzeczy. Beta jest aktualizowana niemal codziennie.

Jeśli to prawda to tym gorzej dla Was, bo to oznacza, że na becie w ogóle nie testujecie błędów związanych z aktualizacjami.

To już są wnioski wyciągnięte zdecydowanie na wyrost i bez znajomości tematu.
 

DeletedUser16730

Guest
To już są wnioski wyciągnięte zdecydowanie na wyrost i bez znajomości tematu.

No na takie dictum to nawet trudno coś odpisać. Tak po prostu wiesz lepiej i już.

Natomiast:

testowanie i aktualizacje na becie to odrębne rzeczy. Beta jest aktualizowana niemal codziennie.

Mimo wszystko bez znajomości tematu pozostaję przy swojej wersji. Przypominam nie piszemy o testowaniu zmian tylko o wyłapaniu błędów które generują. To tak na wszelki wypadek jakbyś się pogubił o czym piszemy.
Każda zmiana, każda aktualizacja generuje błędy, mniejsze lub większe, ale każda. Jeśli w aktualizacji jest kilka zmian to mogą wpływać indywidualnie na całość, mogą wzajemnie na siebie, może to być kompilacja obu. Skoro na becie nie stwarzacie identycznej sytuacji wcześniej to jakim cudem możecie wiedzieć, że ta sytuacja nie będzie generowała problemów?
Oczywiście Ty się znasz, a ja nie mam znajomości tematu. Jednak praktyka pokazuje coś zgoła innego i ta Wasza znajomość tematu nie strzeże graczy przed problemami które znawcy za każdym razem nam serwują.
Ja piszę, że nie testujecie możliwości błędów bo nie stwarzacie identycznej sytuacji na becie i na dowód mamy za każdym razem problemy. Ty piszesz, że jest inaczej i na dowód mamy to, że piszesz.
 

DeletedUser14109

Guest
Nie wiem od której wersji "weszło" to w życie, ale czy w deal i w cerkwii nie zmieniliście opisu bonusów lub nie dodaliście dodatkowego bonusu?Jestem prawie :p pewny, że nie było w tych perłach wzmianki, że dają do zasobów wsparcia. :hide:
 
Do góry