Dyskusja o wersji 0.17

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1724

Guest
A już myślałem, że wraz z nową aktualizacją będzie wprowadzona nowa epoka :( Ciekaw jestem ile czasu potrwa jej testowanie na innych wersjach językowych FoE :p Miejmy nadzieję iż potrwa to krótko i do aktywnej gry wrócą Ci którzy czekali na to bardzo długo :)
 

DeletedUser

Guest
no szkoda, że na epokę trzeba będzie poczekać, liczymy na Foe v.018 :)
 

DeletedUser314

Guest
FOE_B_1.jpg


Nowy Ratusz coś znajomo wygląda ;)

- - - Zaktualizowano - - -

FOE_B_2.jpg

http://unpxre.pl/files/FOE_B_2.jpg
A tutaj Lista Technologii

- - - Zaktualizowano - - -


Lista towarów potrzebna na odblokowanie początkowych rzeczy:
Muszkieterowie: 70 prochu strzelniczego, 60 mosiądzu
Martitime Shipping - 110 lin, 160 miodu
Kolonie - 100 soli, 130 szkła
Arcade House - 60 bazalt, 100 cegla
plantation goods - 110 ziół
exploration: 20 tar(?)

Wielki budynków produkcyjnych:
Żaglomistrz 3x3, 470/h
Plantacja tytoniu 4x4, 900/h
Zegarmistrz 3x2, 320/h

Domki:
Arcade House (5,8k zlota, 21,8k mlotkow) 180/1h
Country House (7,2k zlota, 27,3k mlotkow) 560/8h
Gambrel Roof house(8,7k zlota, 32,8k mlotkow) 1350/24h

Na koniec zdjęcie nowych budowli:
FOE_B_3.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1228

Guest
ciekawie, a ja miałem nadzieję że przed epoką kolonialną bd jeszcze jakieś epoki tak jak było na prawdę (np renesans)
 

DeletedUser2097

Guest
Renesans to to samo co kolonizacja.Np.do Ameryk Anglicy,Francuzi,Kanadyjczycy zaczęli napływać właśnie w epoce renesansu (kolonizacji). Nie wiem jak teraz uczą ale ja tak to z lekcji historii pamiętam.
 

DeletedUser1228

Guest
mi się wydawało że kolonizacyjna to XVII/XVIII wiek, wojna o kolonie, kolonializm itp, no chyba że chodzi o to co było po odkryciu Ameryk
 

DeletedUser1950

Guest
To co tu jest przedstawione to XVI/XVII wiek, widac po budynkach a najbardziej po technologiach, chociażby muszkieterzy, czyli złota era kolonializmu, swoją drogą kiedy możemy się jej spodziewać 0.18 , 0.19 ?
 

DeletedUser314

Guest
Myślę, że 0.18.

@Kaczyński
Wiem już, potem ktoś mi na forum "kontynentu", powiedział.
 

DeletedUser1724

Guest
Jestem ciekaw w jakim czasie nie którzy tą epokę przejdą bo według tego co widzimy w drzewku technologi potrzeba 1000 punktów czyli 41 dni :D
 

DeletedUser1228

Guest
tylko po co tak pędzić? i tak sobie poczekają na kolejną epokę i bd marudzić że nowych epok nie ma, i tylko młotki można zbierać ;/
 

DeletedUser1228

Guest
no niby fajnie, ale i tak i tak bd czekać, a jak bd robili wolno to bd mniej czekać (ale bd mieli mniej młotków na start nowej epoki :D)
 

DeletedUser1724

Guest
Czekanie = strata punktów rozwoju więc myślę iż to nie wchodzi w grę bo nie po to ktoś czekał miesiące na nową epokę by teraz przejść w tryb oszczędny :D Zresztą mogliby nawet tak zrobić ale tylko w tedy gdyby wiedzieli kiedy zostanie wprowadzona kolejna Epoka ale tej wiedzy nikt nie ma :p

Ale teraz można myśleć optymistycznie bowiem jak pierwszy raz wprowadzą nową Epokę w istniejący już system rozgrywki to kolejne na pewno pójdą w szybszym tempie bowiem IG będzie już miało doświadczenie z wprowadzeniem poprzedniej :p
 

DeletedUser314

Guest
Apocalypto Dokładnie i dodam jeszcze że ludzie i tak wchodzą kilka razy dziennie, i niektórzy mają już rzeczy za na wymienne wszystkiego powinno im starczyć.

W sumie ja już połowę towarów prawie uzbierałem do kolejnej epoki ;>
 

DeletedUser1228

Guest
na ja się kwaszę w końcu rozkwitu średniowiecza, więc mam tylko trochę ponad epokę zaległy jestem :)
 

DeletedUser8

Guest
A mnie się do nowej epoki nie pali, bo duże zmiany oznaczają duże błędy. Dlatego im później epoka Kolonialna zostanie dodana, tym bardziej będzie dopracowana i będzie lepiej dla nas wszystkich. <3

W wersji 0.17 poprawiono parę dość istotnych błędów, takie zmiany czasem są wręcz ledwo dostrzegalne, ale sprawiają że powoli beta działa coraz lepiej! ;>
To co mnie niepokoi to ten punkt: "W oknie zarządzania armią zmiany były zapisywane mimo wciśnięcia "X". Od teraz zamknięcie okna przez "X" nie zapisze zmian." Ogólnie poprawka jest słuszna, przycisk zapisania zmian będzie działał tak jak powinien, a przypadkowe kliknięcia będzie można anulować, no ale... siła przyzwyczajenia potrafi zaskakiwać, niektórzy się zdziwią. Szczególnie Ci, którzy nie czytają changelogów.
 

DeletedUser314

Guest
Zbieranie surowców i atakowanie po raz kilkusetny tym samym składem wojska nie jest fajne Kasiu ;>
 

DeletedUser1539

Guest
na rynku widzę nowe towary czyżby coś sie zbliżało ?
 

DeletedUser1920

Guest
Co do dyskusji nt. renesansu i epoki kolonialnej - w grze wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ktoś tutaj wspomniał, że budynki wyglądają na XVI-XVII wieczne - i jest to słuszne. Weźcie pod uwagę, że XV wiek to jeszcze średniowiecze (choćby bitwa pod Grunwaldem), a właśnie w tym wieku odkryto Amerykę.
Więc, w moim uznaniu, wszystko jest na swoim miejscu.
 

DeletedUser1228

Guest
ta, ja zauważyłem te nowe towary ale trochę się ich naszukałem, bo nie było ich w wyszukiwaniu...
 

DeletedUser1539

Guest
epoka epoką ale jak dla mnie agresora liczy się tez wieża i nowa mapka jak wygląda i gdzie bedzie wieża ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry