Dyskusja o wersji 0.12

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
hłe hłe, aktualizacja weszła zamiast naprawiać błędy znów cos psujecie, Dalam sobie handel, oferty tylko dla gildii, zobaczylam fajna oferte:), stosunek 1.43 i wyskakuje mi komunikat : potrzebujesz pkt rozwoju:p
 

DeletedUser

Guest
hłe hłe, aktualizacja weszła zamiast naprawiać błędy znów cos psujecie, Dalam sobie handel, oferty tylko dla gildii, zobaczylam fajna oferte:), stosunek 1.43 i wyskakuje mi komunikat : potrzebujesz pkt rozwoju:p

no i ja tez mam taki problem zeby handlowac trzeba punkt rozwoju i dodatkowo tam gdzie jest moje miasteczko zamiast otoczenia w postaci drzewek czy tez kamieni badz innego ukształtowania terenu mam tylko jakies zielone tło ;/
 

DeletedUser1838

Guest
Wszystko fajnie, tylko od czasu aktualizacji nie ładuje mi się gra :). W pewnym momencie wyskoczył mi "błąd komunikacji z serwerem". Teraz próbuję się zalogować od 10 minut na różnych przeglądarkach i gra wiesza mi się przy wczytywaniu widoku miasta. Co jest dosyć denerwujące.
 

DeletedUser

Guest
mam to samo - wywaliło mnie z gry i od tego czasu gra się nie ładuje...
 

DeletedUser193

Guest
Mnie gra sie załadowała, ale wyrzuca mnie często, handel w gildii jest za punkty no i oczywiście zgniłe zielone tło zamiast otaczającej nas natury wrrrr;<
wcale mi się ta aktualizacja nie podoba ;<
 

DeletedUser1934

Guest
No rewelacja teraz widać u mnie tylko drogi i budynki :(
Oddajcie mi otoczenie !
 

DeletedUser437

Guest
No i jak zwykle nowa aktualizacja spierdzieliła grę. BRAWO.Tylko dlaczego jak pisał - bronił się i do tego nieudolnie; bo nie wie widać co dzieje się w innych wersjach językowych a pindoli głupoty Bryfft- ,skoro wszystkie wersje językowe korzystają z tego samego skryptu to na angliku po ostatniej aktualizacji ; czyli tej co u nas dzisiaj ; wszystko działa bez zarzutu a unas jak zwykle popelina ??!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja dodam jeszcze jeden błąd! Po zwycięskiej obronie miasta jednostki nie regenerują swojego życia jak dotychczas!
 

DeletedUser971

Guest
W zadowoleniu brakuje tłumaczenia. zamiast Pożądane zadowolenie, potrzebne do zachwycenia, potrzebne do uwielbienia-zadowolenia lub wymagane zadowolenie jest demand for delighted
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
znowu próbowałem się zalogować, znowu nie idzie...

czy ta aktualizacja miała na celu pozbycie się części graczy?
 

DeletedUser3

Guest
W kwestii wszelkich błędów, które pojawiły się po aktualizacji, proszę uprzejmie o kontakt z supportem.
 

DeletedUser3

Guest
W supporcie też my odpowiadamy (chyba Twoje zgłoszenie nawet dzisiaj robiłem). Tam po prostu łatwiej diagnozować problemy poszczególnych graczy.
 

DeletedUser766

Guest
a co z handlem wewnątrz gildii, pobieranie pkt. rozwoju to błąd czy to było zamierzone? też żądają od was punktu przy próbie handlu z członkami gildii, czy tylko ja tak mam? ewentualnie czy błąd jest znany czy zgłaszać oficjalnie do supportu?
 

DeletedUser

Guest
a czy coś było zmieniane w kwestii zaopatrzenia? bo daję sobie produkcję, a kiedy potem wchodzę to za każdym razem mam informację, że "zaopatrzenie zepsuło się". Co to ma być?
 

DeletedUser1234

Guest
zgadzam się. u mnie to samo. Już zgłoszone do supportu i teraz pozostaje tylko czekać:(
To nie jest błąd aktualizacji...jeden z lapków bez aktualizacji ma zielone tło, a stary lapek z vistą i całą resztą aktualizowaną kilka dni temu,na ekranie ma full wypas grafikę tekstur.

edit;już i drugi lapek wyświetla ,to co powinien...;/bez aktualizacji,ale z odświeżoną sesją przeglądarki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
wczoraj otoczenie, dzisiaj nie mogę odczytac wiadomości...
 

DeletedUser625

Guest
Miał zostać dodany brakujący dźwięk do Jubilera, a nie jest :)
 

DeletedUser

Guest
nie mozna odczytac wiadomosci na Brisgard (puste skrzynki) ale jak sie zalogowalem na 3 swiecie to moglem odczytac i przede wszystkim widzialem zawartosc skrzynek a jezeli chodzi o handel po prostu wystawiajac jakas oferte to jest okienko ze "tylko dla gildii" i trzeba je zaznaczyc i juz wtedy nie trzeba placic punktów rozwoju.
 

DeletedUser1993

Guest
Po ostatnim patchu nieco zmieniły się zasady handlu w gildii. Zmiana polega na tym, że teraz tylko oferty wystawione z zaznaczeniem tylko dla gildii nie wymagają od kupującego wydania punktu badań. Oferty ogólne, widoczne dla gildii i sąsiedztwa po tym patchu już kosztują punkt badań nawet dla członków gildii.
 

DeletedUser

Guest
nie wyswietlaja sie nowe wiadomości, nie działa też ranking globalny:(
 

DeletedUser1243

Guest
Na szczęście było minęło. Już chyba dobrze jest. ( Bynajmniej u mnie :p ).
 
Status
Zamknięty.
Do góry