Dyskusja o wersji 0.12

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser629

Guest
Mnie się podobają tu dwie zmiany: nieskończona ilość bonusu do surowców oraz miejsce gdzie będzie pokazana potrzebna ilość punktów do euforii:)
 

DeletedUser

Guest
To drugie jest najciekawsze. A co do bonusów, to od dłuższego czasu są nieograniczone.
 

DeletedUser1495

Guest
Widze ze tutaj cos sie rusza z tymi patchami a nie tak jak w Terra Militaris oby tak dalej drogi MG
Jabyscie mogli to zrobcie coś z tym rozłączaniem z serwera bo to staje się wkurzajace czasami i oby te wojo martwe sie nie pojawialo pozatym zrobcie cos z tym leczeniem woja jak cos dorwe to napisze wiecej

- - - Zaktualizowano - - -

a tak z ciekawosci daloby sie jakos przerobic te czsy produkcji materialow i zaopatrzenia powiedzmy na 5min 15min 1h 2h 8h 12h 24h albo jakos w tym stylu?

- - - Zaktualizowano - - -

i materialy 2h 4h 8h 16h 24h cos w tym stylu
 

DeletedUser512

Guest
a kiedy będzie naprawione leczenie jednostek które nadal trwa dłużej niż powinno
 

DeletedUser1495

Guest
kolejna rzecz jaka mi sie przypomniala to mozze daloby sie wprowadzic obracanie budynkow w koncu przydaloby sie to naprawde
 

DeletedUser3

Guest
daloby sie jakos przerobic te czsy produkcji materialow i zaopatrzenia powiedzmy na 5min 15min 1h 2h 8h 12h 24h albo jakos w tym stylu?
Nie jest to obecnie planowane.

a kiedy będzie naprawione leczenie jednostek które nadal trwa dłużej niż powinno
Jak tylko programiści się wyrobią. Też czekamy z niecierpliwością.

kolejna rzecz jaka mi sie przypomniala to mozze daloby sie wprowadzic obracanie budynkow w koncu przydaloby sie to naprawde
Tego nie ma obecnie w planach i raczej nie będzie (choć... nie ma rzeczy niemożliwych).
 

DeletedUser1495

Guest
To ja rozumiem odpowiedz MG oby tak dalej wielkie thx

ponawiam pytanie o rozłączanie z serwerem szczegolnie jak w domu jestem lacze 4 mega DSL TP
 

DeletedUser740

Guest
wiekszosc z poprawek z tego patcha mnie nie dotyczy, wiec ciezko mi wszystko skomentowac, ale fakt, brakujaca liczba do zadowolenia jest bardzo potrzebne...
co do leczenia jednostek to chyba powinien byc teraz priorytet dla nastepnego ulepszenia :) bo ten temat jest juz poruszany
od bardzo dawna, i mysle, ze jest on dla nas duzo wazniejszy niz czasami wyrzucenie gracza z gry (choc przyznaje moze mocno wkurzyc, zwlaszcza podczas walki, gdzie sa balisty - podobno ten blad zaostal usuniety? to dlaczego mnie jeszcze wywala? ) lub inne kosmetyczne poprawki.
mam jeszcze kilka spostrzezen podchadzacych pod bugi w grze, wiec reszte zalu tam wyleje :)
 

DeletedUser1495

Guest
kolejne moje spostrzezenie co by sie przydalo a mianowicie jakas mala ikona przy jednostce i budynku z ktorego pochodzi dana jednostka ulatwiloby to produkcje wojsk dajmy na to przy walce zabijamy ta jednostke ktora jest z 1 budynku a 2 zostala zabita i jest z 2 lub inaczej wtedy mamy do produkcji 2 jednostki i nie trzeba czekac zeby 2 zaczac produkowac

- - - Zaktualizowano - - -

pozatym co z diamentami tymi +30 za potwierdzenie adresu email

- - - Zaktualizowano - - -

byly i zniknely
 

DeletedUser437

Guest
kolejne moje spostrzezenie co by sie przydalo a mianowicie jakas mala ikona przy jednostce i budynku z ktorego pochodzi dana jednostka ulatwiloby to produkcje wojsk dajmy na to przy walce zabijamy ta jednostke ktora jest z 1 budynku a 2 zostala zabita i jest z 2 lub inaczej wtedy mamy do produkcji 2 jednostki i nie trzeba czekac zeby 2 zaczac produkowac

- - - Zaktualizowano - - -

pozatym co z diamentami tymi +30 za potwierdzenie adresu email

- - - Zaktualizowano - - -

byly i zniknely

POCZYTAJ KOLEGO FORUM JAK I FAQ I NIE SPOSTRZEGAJ WIĘCEJ RZECZY O KTÓRYCH BYŁA MOWA SETKI RAZY I SETKI RAZY BYŁY TŁUMACZONE.
Teraz moje spostrzeżenie. Nowi gracze przy rejestracji na forum powinni mieć klauzulę - Przeczytałem FAQ i forum i nie bedę powielał tematów pod groźbą bana- :D:D:D . Ot taki żarcik.
Choć przyznam szczerze że znacznie zmniejszyłoby to liczbę pytań , które juz gdzieś były zadane i została na nie udzielona odpowiedź.
Co do aktualizacji ,to znowu zostały pominięte najbardziej palące poprawki a zamydlono nam oczy popierdółkami.
Jedynie potrzebne zadowolenie jest godne uwagi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1495

Guest
to jakbys mogl podaj te tematy bo jakos nie moge znalesc
 

DeletedUser

Guest
fajnie by bylo żeby wiadomosci nie mieszaly sie w 1 skrzynce z roznych swiatow:p
 

DeletedUser754

Guest
1. Wciąż brakuje wyświetlenia licznika czasu motywacji/restauracji budynków. Ankieta na forum wskazuje 100 % akceptacji i byłoby to bardzo pomocne dla aktywnych graczy.
2. Wyróżnienie sojuszników z Gildii albo jeszcze lepiej - wyświetlenie nazwy (lub choćby ikony) Gildii przy najechaniu na ikonę gracza z kontynentu ułatwiłoby rozeznanie kto i co.
3. Zmiany ok!
 

DeletedUser

Guest
Kolejna aktualizacja a w niej nie widze poprawionego błędu z łączeniem kontynetów!!!!!!, Napisaliscie, ze naprawicie to w poprzednim tygodniu, dzisiaj zaczal sie kolejny tydzien i zeby bylo smiesznie zamiast naprawic to zabieracie nam kolejnych:p. tamtym tygodniu bylo 25 osob dzisiaj jest 21.. jaja sobie robicie?. Jestesmy o 2 tygodnie w plecy ludzie pospadali w rankingu, pozniej ciezko bedzie to nadrobic:p
 

DeletedUser3

Guest
Z sąsiedztwa znikają nieaktywni gracze (tzn. są ukrywani). Gdy liczba graczy spadnie nadmiernie kolejne łączenie sąsiedztw doda brakujących aktywnych graczy. Jeżeli nagle jeden z nieaktywnych graczy wróci do gry, pojawi się w swoim starym sąsiedztwie.
 

DeletedUser

Guest
a mozecie zdradzic kiedy dokladnie bedziecie aktualizowac i mam nadzieje ze w koncu regeneracja zolnierzy bedzie trwala szybciej niz do tej pory, trzymam kciuki i pozdrawiam team foe
 

DeletedUser740

Guest
te aktualizacje tutaj przypominaja mi cokolwiek nasza kochana Polske.... niby cos sie stale poprawia, tyle ze w efekcie
palace problemy sa jak byly bez zmian, za to wprowadza sie wiele poprawek, ktore tak naprawde nic nie daja ...
i druga ciekawostka, ale to takie moje przemyslenia: skoro jest tyle wersji jezykowych tej gry, tzn ze i powinno byc wiele rozwiazan roznych problemow... a na razie to wyglada tak, ze polska wersja to jakby osobna gra w stosunku do pozostalych wersji.
Czy nie mozna skorzystac z rozwiazan z innych wersji? czy tez zawsze wywarzacie otwarte juz (w innej wersji jezykowej) drzwi?
 

DeletedUser3

Guest
czarnyr napisał:
te aktualizacje tutaj przypominaja mi cokolwiek nasza kochana Polske
A robi je niemiecka firma...;).

czarnyr napisał:
na razie to wyglada tak, ze polska wersja to jakby osobna gra w stosunku do pozostalych wersji
Polska nie różni się niczym od innych wersji. Nie wiem skąd takie wrażenie. Używamy tych samych update'ów, od tych samych programistów i tych samych rozwiązań. Tak naprawdę inny może być jedynie układ forum i jego ustawienia.
 

DeletedUser

Guest
Bryfft i tutaj sie mylisz.... przykladowo... Niemiec zarobi 2000 euro a Polak 2000zł... Oni za 300 diamentow placa 5 euro My 22 zł... nie przeliczajac euro na zlotowki placimy 4 razy drozej za diamenty:p Wiec nie pisz ze niczym sie nie rozni bo rozni sie i to bardzo cena np.:p
 

DeletedUser3

Guest
Mam na myśli skrypt gry, błędy, poprawki tych błędów, wprowadzane nowości, o dziwo ceny Diamentów też (zunifikowane wszędzie, na co zwróciłaś uwagę), nawet skrypt i styl forum (z drobnymi zmianami wprowadzonymi już przez obsługę polskiej wersji). Nie wiem jednak gdzie czarnyr dostrzegą tę "osobność" polskiej wersji w stosunku do innych.
 

DeletedUser

Guest
To powiedz mi czy w niemieckiej wersjii gry rowiez jest problem z polaczeniem kontynentow i ludzie tam nie narzekaja?, wybacz ale place i wymagam:p...
 

DeletedUser3

Guest
Oczywiście, jest tam dokładnie ten sam problem, podobnie jak na wszystkich pozostałych wersjach językowych. Używamy tego samego skryptu gry. Jeśli coś nie działa u nas, to nie działa też gdzie indziej.

Mam nadzieję, że to wyjaśnia naturę działania wersji językowych FoE.

Pozdrawiam! :)

PS Naturalnie przy wgrywaniu nowych wersji (0.10.0, 0.10.1. 0.12 itd.), mogą wystąpić różnice dwóch lub trzech dni, zanim wszystkie wersje językowe zostaną zaktualizowane. Ale to jedyny moment, gdy skrypty poszczególnych języków mogą się czymkolwiek różnić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
Hehe zamiast naprawiać lepiej wprowadźcie 4 świat ohh yeah :D :p

- - - Zaktualizowano - - -

Bryfft napisał:
Dodano brakujący dźwięk w jubilerze.


Ok, ale musisz wiedzieć, że tego dźwięku brakuje także w Odlewni Żelaza i Kamieniarzu Marmuru oraz Kamieniarzu zwykłym. Pewnie jeszcze by się gdzieś znalazło, ale nie mam takich budynków, żeby to sprawdzić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry