Dyskusja o wersji 0.10.1

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

Zapraszam do naszego sąsiedztwa, jezeli jesteś w epoce żeliaza Czczarnulko :) jest nas nieco ponad 50 i przyjmiemy wszystkich chetnych :).

Mi te zniamy nawet pasuja. Nowe ludziska, jest z kim handel procedować :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

przydzielenie do sąsiedztwa jest losowe,póki co nie ma opcji wybrania sobie sąsiedztwa i pewnie nigdy nie będzie.
 

DeletedUser1150

Guest
Odp: Dyskusja o wersji 0.10.1

Niestety nie mam czasu przeczytać całego tematu
Ale swoją uwagę mam
Takie jedno małe pytanko dołożyć by można było do nadbudowywania obiektów na inne
Fajna sprawa zwłaszcza jeśli chodzi o zmianę drogi
Ale już sobie zmieniłam. Chciałam dołożyć 2 kawałki małe bezpłatnej drogi i za późno zauważyłam, że zostały połączone w ciąg no niestety straciłam sporo na tym a małe pytanko czy chcesz nadbudować uchroniło by gracza przed tym bo musiał by spojrzeć na monitor jeszcze raz i by zauważył.
Jednych to wkurzać będzie a drugich by ucieszyło, ale tych co by wkurzało zmienili by zdanie jak by im się coś takiego przytrafiło, że potracili by sporo na braku tego pytanka prze przypadek (przeoczenie)
 

DeletedUser437

Guest
połączenie nastąpiło i super mam w końcu z kim handlowac i kogo pojechać ale tu właśnie problem. Odblokowano turnieje więc czemu by nie korzystać. Wybrałem sobie pewną prowincję zakończyłem walkę w sektorze wygraną i .... zaczęło mnie tym co zostało walić po bliżej nie określonych bitwach z jednej zrobiły się 3 straciłem całe wojo nic nie zyskując , sory zaliczyło mi 2 wygrane ale proszę Was jakim kosztem. Gdy kończyłem pierwszą walkę wyskoczył znany komunikat przepraszamy błąd połączenia, po ponownym połączeniu walczyłem w tym samym miejscu z tym iz na polu walki znajdowały się wszystkie jednostki także te które wcześniej poległy ale tylko po stronie przeciwnika, co prawda nie brały udziału w walce ale trochę mieszały w taktyce :D Walka zakończona mysle sobie sprawdzimy wyniki w wieży i ....przeniosło mnie do kolejnej walki, zakończyłem i tą sukcesem i ...przeniosło mnie do kolejnej którą już niestety przegrałem. Wojo stracone zysków zero...koszta wskrzeszenia chyba pokryje PCK :D

Jak już któryś z hrabiów z FoE teamu przeczyta co tu napisałeś i się tym zainteresuje to i tak Ci odpowie żebyś zgłosił problem do supportu , a tam jak zawsze napiszą Ci że problem został zgłoszony programistom i czekaj tatka latka :D:D
 

DeletedUser1351

Guest
Znów opóźnienie w rozpoczęciu turniejów... Czy to już będzie tradycja?
 
Status
Zamknięty.
Do góry