Dyskusja o wersji 0.10.1

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1495

Guest
Odp: Dyskusja o wersji 0.10.1

ja tez zauwazylem pare bledow caly czas wywala blad i gra wgrywa sie od poczatku a mialo byc to naprawione w sprawie diamentow byly i zniknely przydaloby sie naprawic te leczenie w koncu i chcialem sie zapytac gdzie sa moje medale za wieze pvp za 1 dostalem za 2 nie 10 i 20 a dostalem tylko 10 i oby wyszla jak najszybciej nowa aktualizacja bo te ciagle wywalanie potrafi doprowadzic do szalu czasami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o wersji 0.10.1

Poniedziałek rano. :)
Kontynentów jeszcze nie połaczyli,turnieje jeszcze nie wystartowały :)
 

DeletedUser1351

Guest
Odp: Dyskusja o wersji 0.10.1

"Turnieje będą się kończyć między godziną 14 a 20 w każdą niedzielę, a zaczynać od początku w poniedziałek rano (około 8)."


Już jest po 9.00, a turnieje pvp nadal nie rozpoczęte.
Jak by nie wystarczyło, że z ostatnimi zostali wszyscy wprowadzeni w błąd.
A wystarczyłoby tylko rzetelne info kiedy co i jak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o wersji 0.10.1

"Turnieje będą się kończyć między godziną 14 a 20 w każdą niedzielę, a zaczynać od początku w poniedziałek rano (około 8)."


Już jest po 9.00, a turnieje pvp nadal nie rozpoczęte.
Jak by nie wystarczyło, że z ostatnimi zostali wszyscy wprowadzeni w błąd.
A wystarczyłoby tylko rzetelne info kiedy co i jak.

Ty już tak nie fisiuj że "rzetelne info co i jak" ;) Zwykła informacja wystarczy :)
 

DeletedUser3

Guest
Odp.: Odp: Dyskusja o wersji 0.10.1

Wiemy o problemie z opóźnionym łączeniem. Dam znać jak będzie więcej info!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

Sprawdza się to co pisałem dawno, dawno temu , czyli że ta gra jest pisana przez niedouków na kolanie a nie przez profesjonalnych programistów ,tak samo jak aktualizacje. I niech nikt z FoE Teamu nie odważy się zaprzeczać bo też wyjdzie na niedouka ,
i nie napisze kogo jeszcze .

Jesteś najzwyczajniej w świecie bezczelny. Coś Ci się nie podoba? Gra Cię wkurzyła, rzuciła Cię dziewczyna, pies nasikał Ci do buta? Jeśli tak, to racz przestać wyrzucać swoje frustracje na forum.

Najwyraźniej należysz do niestety coraz szerszego grona użytkowników Internetu, którzy nawet grając w bierki nie potrafią przestać tupać nóżka i narzekać na producenta bierek.


Zasięgnąłem opini kolegów programistów PROFESJONALISTÓW - już o nich gdzieś pisałem - i wytłumaczyli mi że profesjonalna ekipa , przed wprowadzeniem jakiejkolwiek aktualizacji, sprawdza i naprawia wszystkie błędy jakie były do tej pory.

O, pojawili się również słynni "koledzy PROFESJONALIŚCI (koniecznie z potrójnym boldem)", czyli taki internetowy odpowiednik kolegi, który trzęsie sąsiednim podwórkiem i jak będziesz be, to Ci tak przyłoży, że łopatka Ci z rączki wypadnie.
W sumie brawo.


Jeśli z jakiegoś powodu nie można tego zrobić nie wprowadza sie aktualizacji , ponieważ może to pociągnąć za sobą lawinę nowych błędów. Co tu ma miejsce. I nie jest ważne, że jak pisał Bryfft kod gry to 500 stron formatu jakiegoś tam, bo nie pamiętam.

Koledzy PROFESJONALNI (potrójny bold) programiści być może będą w stanie Ci wyjaśnić te formaty.


Przy takim projekcie jakim jest InnoGames nie pracują dwie czy trzy osoby tylko cały sztab ludzi - pomiedzy 30-50 programistów - i sprawdzić nawet 500 stron kodu zajmuje około dnia.

No i wyszło na to, że koledzy PROFESJONALNI (potrójny bold) programiści zatrzymali się na etapie "Hello World". Inaczej pewnie wyjaśnili by Ci dlaczego to, co właśnie napisałeś to kompletna bzdura. Analiza kodu to nie czytanie książki, ogarnij się.

Z tym nie pisaniem o team-owcach i właścicielu/ach niekorzystnych postów to przegięcie na maksa. Jesteśmy wolni, możemy pisać wszystko

Chłopie, jesteś niepoważny. Twoja wolność kończy się w miejscu, gdzie zaczyna się wolność innych. Racz o tym pamiętać. Rozumiem, że w knajpie (o ile możesz do takowych chodzić) podchodzisz do pierwszego "koksa" i mówisz mu, że jest idiotą - a następnie tłumaczysz, że jesteś wolny i mówić możesz wszystko?
Czy jednak jesteś mocny w gębie tylko na forum FoE?
No tak, zapomniałem że w barze za Tobą będą stali koledzy PROFESJONALNI (potrójny bold) programiści i sypną koksowi wskaźnikami i referencjami po oczach.

Choćby moralną.

Żeś zabłysnął taką moralnością, że samo wspominanie tego słowa przez Ciebie jest już niemoralne.

Mam też nadzieję że zanim ten post zostanie usuniety a ja zbanowany

Ci z FoE są chyba wyjątkowo życzliwi. Ja bym Ci nałożył bana już po poprzednim poście. I nawet koledzy PROFESJONALNI (potrójny bold) programiści bu Ci go nie zdjęli.

Skąd się tacy biorą?
 

DeletedUser289

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Dyskusja o

mozna wiedziec kiedy zostana rozpoczete nowe turnieje?
"Turnieje będą się kończyć między godziną 14 a 20 w każdą niedzielę, a zaczynać od początku w poniedziałek rano (około 8)."
prawie 12 a turniejow jeszcze nie ma :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Dyskusja o

Czy Wam też zablokowało walki? jak chcę atakować, Minister wchodzi z informacją, że nie mam wojska. A mam począwszy od Zołnierzy a skończywszy na balistach razem 16 szt
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Dyskusja o

Czy Wam też zablokowało walki? jak chcę atakować, Minister wchodzi z informacją, że nie mam wojska. A mam począwszy od Zołnierzy a skończywszy na balistach razem 16 szt

A masz wojsko przydzielone z zasobów jednostek na armie atakującą?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Dyskusja o

No chyba nie jest idiotą...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Dyskusja o

No chyba nie jest idiotą...

Skoro napisał że ma 16 jednostek a w armii może być tylko 8 wiec to sugeruje ze być może zapomniał podzielić więc nie widze powodów aby kogokolwiek obrażać.
 

DeletedUser629

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

Przy takim projekcie jakim jest InnoGames nie pracują dwie czy trzy osoby tylko cały sztab ludzi - pomiedzy 30-50 programistów - i sprawdzić nawet 500 stron kodu zajmuje około dnia.

Ten fragment mi coś przypomniał.. W wywiadzie the westa jest rozmowa z menagerem..tamten projekt tez jest duży więc myślę, że mogę zastosować tu porównanie do FoE bo podejrzewam, że jest podobnie.. Otóż tam faktycznie nie mają 2-3 informatyków bo mają ich...7. Nie spodziewam się zatem żeby tutaj było ich 30-50 tak jak Ty byś tego chciał.
 

DeletedUser3

Guest
Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.

Łączenie sąsiedztw zostało zakończone :).
Teraz zaczynać się będzie odpalanie turniejów. Dzięki za cierpliwość.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

To w takim badz razie jezeli zostalo zakonczone a na moim kontynencie nadal jest 25 osob ( na 2 swiecie) to juz tak zostanie?:p
 

DeletedUser629

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

Łączenie sąsiedztw zostało zakończone :).
Teraz zaczynać się będzie odpalanie turniejów. Dzięki za cierpliwość.

ojej..spadłam z 3 na 19 pozycję..No ale za to jest nas więcej:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

No dobrze dobrze. A co jesli komus nie połaczyło sąsiedztW ?=(
 

DeletedUser289

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

to w sumie ma szczescie bo mniejsza konkurencja w wiezach :p
 

DeletedUser512

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

połączenie nastąpiło i super mam w końcu z kim handlowac i kogo pojechać ale tu właśnie problem. Odblokowano turnieje więc czemu by nie korzystać. Wybrałem sobie pewną prowincję zakończyłem walkę w sektorze wygraną i .... zaczęło mnie tym co zostało walić po bliżej nie określonych bitwach z jednej zrobiły się 3 straciłem całe wojo nic nie zyskując , sory zaliczyło mi 2 wygrane ale proszę Was jakim kosztem. Gdy kończyłem pierwszą walkę wyskoczył znany komunikat przepraszamy błąd połączenia, po ponownym połączeniu walczyłem w tym samym miejscu z tym iz na polu walki znajdowały się wszystkie jednostki także te które wcześniej poległy ale tylko po stronie przeciwnika, co prawda nie brały udziału w walce ale trochę mieszały w taktyce :D Walka zakończona mysle sobie sprawdzimy wyniki w wieży i ....przeniosło mnie do kolejnej walki, zakończyłem i tą sukcesem i ...przeniosło mnie do kolejnej którą już niestety przegrałem. Wojo stracone zysków zero...koszta wskrzeszenia chyba pokryje PCK :D
 

DeletedUser104

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

przydałby się changelog kolejnej wersji :p
 

DeletedUser3

Guest
Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.

Przedstawimy jak tylko będzie w miarę kompletny!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

mogłby się ktoś z "góry" wytłumaczyć dlaczego nie wszystkie kontynenty zostały połączone!

chyba, że to wina mojego i calego mojego kontynentu i mamy zły windows, złą przeglądarke i złą wtyczke adobe:p

No to gratuluje Wszystkim graczom, oprocz oczywiscie mojemu kontynentowi i kilku jeszcze ktore zostaly pozostawione na pastwe losu... a Team mimo, ze juz drugi raz pisze nie zamierza odpowiedziec:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser629

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

A ja tak dla odmiany pochwalę. Dziękuję za te zmiany, bo teraz u siebie mam po prostu bajkę. Póki co czuję się spełniona (jeśli tak to mogę określić ;) ).



P.S(do: Czczarnulka ) może nie mają jak odpowiedzieć? A może postanowili od razu Ci naprawić :?:?:?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

Naprawić nie naprawia bo juz sie turnieje zaczely... Wydalam troszke pieniazkow na ta gre a teraz a teraz mnie oszukuja... bo to jest oszustwo i moj kontynet nie ma szans teraz w rankingu globalnym, nie ma z kim handlowac, nie ma kogo atakowac, zostalismy w czarnej d....
Jak sie czegoś nie umie dobrze zrobic to sie za to nie zabiera.... a jak zepsuje to naprawia od razu... a tutaj Panowie nie dosc ze kasuja posty to jeszcze nie racza nic na ten temat odpowiedziec...
 

DeletedUser3

Guest
Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.

Czczarnulko, luzik. W takich sprawach niestety potrzebna jest cierpliwość, ponieważ od momentu zgłoszenia sprawy mija trochę zanim zostanie zbadana i aż powróci odpowiedź.
Sprawdziłem na czym polega problem. Otóż na każdym świecie, sąsiedztwo które ma id "0", nie zostało połączone. Z moich informacji wynika, że sprawa zostanie załatwiona jeszcze w tym tygodniu, by kolejne łączenie poszło już razem z tymi sąsiedztwami.
Pozdrowienia! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

Dziekuje za wyjasnienie:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry