Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

  • Rozpoczynający wątek lordyp
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

A nie sądzicie że ten pierwszy w ranku koleś jest podstawiony? Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby ktoś na wersję beta wydał pewnie z 1000 zł...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

wyburzyłem 9 garbarni- spadłem na 6 miejsce ( nie popatrzyłem na pkty niestety), wybudowąłem 12 Alchemików i wskoczyłem na 3 miejsce- doszło mi za te operacje ponad 1 k pktów
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Przed updatem miałem 250k punktów teraz mam 2,5k ;P
Punktacja drastycznie zmalała lecz teraz jest o wiele lepszy przelicznik i to mi sie wręcz podoba.

Co do samego rankingu globalnego mi sie podoba. Mimo wszystko brakuje mi tu jednej opcji - aby klikając w jeden przycisk odrazu pokazalo nam nasza pozycje bo tak to trzeba szukać na każdej stronie i szukać i szukać a tak np klikniemy POKAŻ i odrazu przeskakuje dajmy na 1234strone i widzimy naszą pozycje punkty itd.
Także to już jest moja propozycja na przyszłóść - dodać opcje taką jak opisałem wyżej.
Aha dlaczego w zakładce gildie nie pokazują sie zadne istniejące gildie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Ja sie podpinam do pytania co kolega wyzej, kiedy bedzie ranking gildii?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Ja już nie mogę nic zrozumieć. Na moim kontynencie przed zmianą miałem przewagę ponad 80k punktów nad drugim i juz prawie 80k nad trzecim. wioska ponad połowię większa i w każdym turnieju biłem na łeb innych. A teraz...jestem 3 nad stratą ponad 300 punktów do pierwszego. Inne punktu w Globalu inne w Gildii. Zburzyłem dwóch kowali i założyłem dwie rzeźnie. Co to dało ... stratę 300 punktów. Nic już nie rozumiem.
 

DeletedUser535

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Bardzo dziwny jest ten system przeliczania:) Niech ktoś z teamu dokładnie wyjaśni na czym on polega:)
Grać sie da:D w rankingu przeskoczyć tez:) ja dziś jak na razie o 23 miejsca do przodu skoczyłem:) teraz na 51 miejscu jestem:)
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

wszystko opisane w aktualizacji jak dziala to naliczanie. no wlasnie tez zauwazylem ze bardzo duzo punktow jest za bitwy.. moim zdaniem powinni albo zmniejszyc ilosc punktow za bitwy, albo zwiekszyc za zbieranie surowcow. bo jak ktos idzie w sama ekonomie, to nie ma szans nawet w rankingu ;) Podoba mi sie to, ze mozna podgladac kazdego miasto ;) Aczkolwiek brakuje wyszukiwania graczy po nicku ;) mam nadzieje ze niedlugo bedzie to dodane ;)

te gildie jeszcze nie dopracowane strasznie, rankingi nie dzialaja, czlonkowie tez, punkty nie aktualizowane ;P zrobili gildie, tylko zeby było cos nowego:p

dodali do handlu nowa rzecz, gdy wlaczamy liste w oknie handlu z surowcami, widac obrazki z danymi surowcami ;D Taka mala zmiana, nie widzialem zeby ktos o niej wspomnial ;D

ogolnie zamula teraz bardziej, ale mam nadzieje ze cos zrobia z plynnoscia :p

aaa no i jedna rzecz, szkoda ze nie zrobili, ze "ksiezyc" nad budynkami z surowcami i wojskami nie włacza tej ikonki czerwonej z ksiezycem po lewej stronie, tego przypomnienia jakby ze cos jest nie uzywane :p
 

DeletedUser535

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Czy mi sie zdaje czy oni rzeczywiście podwoili opłate za produkcje drewna, złota itd:) kiedyś chyba wszystko tam kosztowało 2x mniej;/
 

DeletedUser193

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Ja też uważam że powinni zmienić punktację. Są dwie drogi rozwoju, ja wybrałam tą bez walki i powinnam mieć takie same szanse jak ci którzy walczą. Widzę jednak że wcale tak nie jest. Za walki naliczane jest bardzo dużo punktów, a na dokładkę jeszcze można wygrać dodatkowy teren. Nie walcząc muszę również zrezygnować z wielu zadań no i oczywiście jestem narażona na ataki innych graczy. Jeśli daje się dwie możliwości grania, to powinno dać się im równe szanse rozwoju i punktacji. W tym momencie nie mam raczej za wielkich szans w rankingu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

<przytul> =] zawsze możesz grać podobnie do mnie, przewaga ekonomii + 2-3 budynki z wojskiem w zupelności wystarczy :)
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

osobiscie gram od poczatku chyba tak jak LocBane mowi, wszystko ekonomia,aczkolwiek pare budynkow wojskowych, na ktorych ide ciagle do przodu w prowincjach i wiezach pvp ;P

a co do produkcji surowcow, u mnie jest ok, ale pamietaj, ze co kolejna epoke, produkcja jest drozsza, o dwa razy z tego co pamietam co epoke wzrasta koszt tego ;)
 

DeletedUser564

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Zmiany zmianami ale gdzie w tym rankingu globalnym jest wyszukiwarka ? Ja jej bynajmniej nie mogę znaleźć :( a w tym przypadku znalezienie kogokolwiek nawet jeśli się zna jego pozycję w tym rankingu to tragedia. Robić ranking bez wyszukiwarki toż to załamka. Na małych serwisach są wyszukiwarki a tu gdzie jest 45.000 kont ja jej nie widzę i jak mam tu znaleźć kumpla po nicku (2 dni pstrykania myszą)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

nowy ranking premiuje mocno agresywny styl gry,tj atakowanie innych graczy,napewno nie wszystkim się to podoba,powinni to zmienić.
 

DeletedUser193

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

adim66 ma rację całkowicie się zgadzam. Nie dość że gram eko, to jeszcze na moim świecie zostało nas tylko 3 graczy, więc handel nie istnieje. Żeby choć o krok się ruszyć muszę czekać po kilka dni. Bez handlu to koszmar. :(
 

DeletedUser629

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Ja także się przyłączam do apelu o inną ocenę. Tyle jest gier gdzie ważniejsze jest bicie innych dlaczego ta gra nie może być jedyną która co najmniej na równi premiuje tych szukających czegoś innego? A tak mam wrażenie, że położono nacisk na agresywną politykę miast, za czym ja nie przepadam:(
 

DeletedUser505

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

tylko zauważcie, że wielkość terenu i produkcję złota oraz zaopatrzenia można sobie kupić dzięki diamentom - natomiast w walce diamenty za dużo nie dają dlatego ekonomia powinna mieć inny przelicznik niż punkty za walki... można by ew. stworzyć osobny ranking dla ekonomistów i osobny dla wojowników ;)
 

DeletedUser629

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Oj tak patrząc to ja z kolei mogę powiedzieć, że w walce dla odmiany możesz atakować słabszych i tak nabijać punkty. Zdobywając prowincje zaś już wielu podkreślało, że działania komputera nie są zbyt inteligentne. Poza tym można tez zadbać o wyższość technologiczną przy ich podbijaniu. Trochę trudne ale nie niemożliwe. No ale zgadzam się z Tobą, dwa rankingi byłyby dobrym wyjściem
 
Do góry