Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

  • Rozpoczynający wątek lordyp
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
od razu zakładam temat, żeby nie powstało masa rożnych tego typu- tu dyskutujemy , wymieniajmy uwagi ( kulturalnie )

moje szybkie przemyślenia:

nie użyłem ANI JEDNEGO diamentu a w rankingu jestem 4- wiec uwaga dla tych co psiocza na ceny diamentów itp- da się :)

ogólnie widze ,że walki sporo chyba dają do punktacji- ale ja dalej walcze tylko z npc ;p - ta gra ma to do siebie, że można wybrac sposób rozgrywki i cieszyć się grą

tylko dodam , że przed update miałem ponad 1,9 miliona pktów


edit
no to czas rozpocząć przebudowę miasta- wszystko pójdzie do gory nogami- nowe budynki do produkcji zapatrzenia ( alchemik) i nowe domki - także nie patrzcie na moje miasto teraz- wieczorem bedzie zupełnie inne :)- ciekawe czy starczy mi te 320 k zlota i 240 k zaopatrzenia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Ja bym Ci chciał z góry pogratulowac :) Widac ze da się bez diamentów jechać i zdziwiłem sie ze jesteś tak wysoko. W przeciwienstwie do goscia TOP1 bo na te wille to nawet nie chce wiedzieć ile wydał kasy więc dla mnie osobiście tacy gracze się nie liczą. Szkoda ze nie mozna siebie szybko zobaczyc tylko przewijać te strony, szkoda tez ze nie mozna wpisać nicku gracza w ranku. Jeśli chodzi o ranking walk to są tam tylko obecnie posiadane medale a nie ile ogolnie zdobylismy. Mysle ze jak sie je straci to pozycja w ranku tez poleci. Ogólnie fajnie i trzeba walczyć :D

no i mam wrażenie, że gra chodzi mniej płynnie. Trudniej zbiera sie kase z domków, nie tak szybko, wolno sie to robi i walki są bardziej zamulające.

Mieszanie na "kontynencie" również działa bo gracze z zeroma punktami zniknęli. Walki teraz idą pieć razy szybciej bo nie wywala, tylko lekko przycina.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Czyli za co się najwięcej pkt teraz dostaje? jestem 50, miałem punktow 1,1 mln.
 

DeletedUser535

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Ja miałem przed około miliona sto a teraz mam 5800 pkt :D kurde mało:D (185 walk) a jakoś nie dostrzegam wielkiej różnicy w budynkach z wiarą co jest np na 20 miejscu, a ma dodatkowo mniej walk no i jak tak przelecieć się po rankingu to multum wiary z diamentów korzysta, a ja mam tylko 25 z jakiegoś tam zadania:D pokręcony ten ranking ale no ok:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Według mnie, punkty idą dalej tak samo jeżeli chodzi o budynki, walki ITD, ale wcześniej byliśmy na tle SĄSIEDZTWA czyli powiedzmy byłem 1 na kontynencie, ale teraz jestem 2000 w rankingu globalnych. I dlatego mamy mniej punktów, bo skala teraz jest na WSZYSTKICH graczy i CAŁY ranking. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

niestety nowe przeliczanie daje dużo więcje pkt za walki

szybkie przeliczenie:

zaatakowałem ostatniego gracza w rankingu u siebie na kontynencie- dotsałem 225 ptk- wg nowych przeliczeń daje to 4,5 pkt ( pvp/50)

zaatakowanie najgorszych 60 graczy da mi więc - 270 pkt

przy obliczeniu zaopatrzenie + kasa / 300 , żeby uzbierac 270 pkt musze zebrać zaopatrzenia i kasy za 81 k- bardzo dużo - to jakieś - przy mojej rozwiniętej gospodarce 18 godzin klikania co 15 min- a tyle nie naklikam przeciez- nie siedze cały cza przy kompie

ogólnie szkoda że jest wspolny ranking- powinny byc 2 osobne rankingi- ekonomiczny i wojskowy

PS
zychoo- śliczne dzięki :)
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

...

moje szybkie przemyślenia:

nie użyłem ANI JEDNEGO diamentu a w rankingu jestem 4- wiec uwaga dla tych co psiocza na ceny diamentów itp- da się :)

:)

Wiesz, wez tylko pod uwage jedna rzecz, ze niektorzy graja tydzien-dwa krocej niz ty...a ranking nie uwzględnia tego...a ma to raczej diametralny wplyw na rozwoj i miejsce w rankingu globalnym, przerysowując to tak jakby zrobic ranging globalny plemion od serwa 1 do najnowszego serwera...

A propos graty dla top 1, no to się nazywa gest, chyba nie ma nic normalnego w miescie :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

ups- zgadza się gram od pierwszego dnia, jakoś kilka- kilkanaście godzin od staru , ale fakt od prawie początku i gracze , którzy zaczęli 2 tygodnie póżniej sa o wiele dalej- chociażby sama ilość pkt rozwoju itp

ja chciałem tylko zaznaczyć , że można w te grę grac i dobrze się rozwijać bez diamentów - nie nie chwalę sie - po prostu do info dla tych , którzy uważają , ze bez zakupu diamentów w tej grze nic się nie osiągnie
 

DeletedUser256

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

@lordyp I ja się z kolegą zgadzam... dla tego tu siedzę :) tak naprawdę to jest spokojna gra bez kosztów :) nawet do zadań nie są potrzebne bo z tych które nas przerastają można zrezygnować...a czas jest tu lekarstwem na wszystko :) inna sprawa że niektóre budynki za diamenty znacznie grę ułatwią... jednakże nikt przecież nie każe ich kupować ;>

a co do tematu
nowy ranking jest ble :( na swoim K spadłem o 4 miejsca :p więc jak tu być zadowolonym z takiego obrotu sprawa? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

I trochę nie na temat, ale nazwa epoki w jakiej jesteśmy jest po ang ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Zauważyłem pewną rzecz. Otóż w przypadku przegranej bitwy pkty za ubite jednostki wroga nie są naliczane do wież pvp, ale mimo to, do sumy pktów gracza doliczane są dodatkowe pkty. W moim przypadku ok 50 pktów za przegraną bitwę. Czy to jest celowe zamierzenie twórców gry aby do wieży pvp, pkty były naliczane tylko w przypadku wygranych bitew, czy może jednak to jest jakiś błąd?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Od zawsze istnieje problem z graczami którzy inwestują pieniądze w grę. Zawsze będą gracze którzy się grą bawią i tak być powinno a także ci co biorą ją zbyt poważnie wydając pieniądze żeby tylko przodować w rankingu. Nie ma co na nich zwracać uwagi bo pamiętajmy że powinniśmy grać dla siebie, nie dla innych :)

pozdrawiam Zychoo ;)
 

DeletedUser535

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

A ja sie zastanawiałem dlaczego mi spadło zadowolenie:( a tu prosze zmniejszyli zadowolenie z targowiska z 450 na 430 :(
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

A ja sie zastanawiałem dlaczego mi spadło zadowolenie:( a tu prosze zmniejszyli zadowolenie z targowiska z 450 na 430 :(

Dokladnie tyle, ze ja odruchowo machnalem cala produkcje z rana bez bonusu i tez bylem w szoku, gdzie mi zadowolenie wcieło :p

Nie pamietam, zebym czytal o zmianach w budynkach, wypadalo by ludzi przygotowac na update...
A sam ranking teraz wyglada skromniutko, kilkanascie tysięcy pkt-ow :p miliony lepiej sie prezentowaly...
 

DeletedUser535

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Dokladnie tyle, ze ja odruchowo machnalem cala produkcje z rana bez bonusu i tez bylem w szoku, gdzie mi zadowolenie wcieło :p

Nie pamietam, zebym czytal o zmianach w budynkach, wypadalo by ludzi przygotowac na update...
A sam ranking teraz wyglada skromniutko, kilkanascie tysięcy pkt-ow :p miliony lepiej sie prezentowaly...

No właśnie nic nie powiadomili że zmniejszą:( lipa troche:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Mam pytanie , dlaczego kiedy wygram walke albo zbiore zloto lub zaopatrzenie to odejmuja mi sie punkty w rankingu globalnym ?
 

DeletedUser535

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Jeszcze jedno coś zauważyłem:) Ranking medali nie pokazuje ile się ogólnie zebrało tylko ile ma się na chwile obecna:( (ogólnie zebrałem 50; 10 z wieży brązu, 2x20 z wieży żelaza razem 50, a w rankingu pokazuje, że 40, czyli tyle ile na chwile obecna mam) jeśli to ma na takiej zasadzie działać to to jest bez sensu:(
 

DeletedUser505

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

a tu prosze zmniejszyli zadowolenie z targowiska z 450 na 430 :(
za to gabinetowi lekarskiemu podniesiono do 470

wczoraj miałem 1,2mln pkt - dziś tylko 6k, lekki szok :p ale okazało się, że w ogólnym rankingu jestem 37 (a nie gram od początku) więc jest nieźle :]

tak jak ktoś wspomniał - centrowanie rankingu na własnej pozycji + wyszukiwarka to rzeczy które muszą się tutaj jak najszybciej znaleźć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

wyślij ticketa i nie marudź :)

@lordyp no trochę tego uzbierałeś, z chęcią zobaczę efekty.
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Jeszcze jedno coś zauważyłem:) Ranking medali nie pokazuje ile się ogólnie zebrało tylko ile ma się na chwile obecna:( (ogólnie zebrałem 50; 10 z wieży brązu, 2x20 z wieży żelaza razem 50, a w rankingu pokazuje, że 40, czyli tyle ile na chwile obecna mam) jeśli to ma na takiej zasadzie działać to to jest bez sensu:(

Jest na 100% skopany, ja mam wygrane i odebrane 2 rozszerzenia terenu i jeszcze obecnie mam na stanie 30 medali i te 30 medali daje mi 128 miejsce w rankingu...
 

DeletedUser314

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

A wytłumaczy mi ktoś jak działa ten ranking?
byłem 1 na kontynencie, a punktów z wież razem uzbierałem jakoś 140k. Teraz jestem 2 a ten co mnie wyprzedził w wieżach miał mniej niż 100k. (liczę wszystkie nawet te stare turnieje).
Więc skoro najwięcej bitew wygrałem i najwięcej zasobów zebrałem czemu nie jestem pierwszy?

Może to że on ma budynki za diamenty daje mu jakieś punkty czy jak to jest?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Mam pytanie , dlaczego kiedy wygram walke albo zbiore zloto lub zaopatrzenie to odejmuja mi sie punkty w rankingu globalnym ?

Wie ktos o co chodzi , bo jak dalej tak pojdzie to bede na minusie;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Mam pytanie , dlaczego kiedy wygram walke albo zbiore zloto lub zaopatrzenie to odejmuja mi sie punkty w rankingu globalnym ?[/QUOTE

Sama sobie odpowiem :D

To nie sa punkty , tylko miejsce w rankingu :)
 

DeletedUser535

Guest
Odp: Dyskusja o nowym rankingu ( globalnym)

Czy ktoś wie jaki jest przylicznik pkt za budynki?:)
 
Do góry