[Walki] Dwie fale w obronie

Co myślisz o pomyśle?

  • jestem za

    Głosy: 5 29,4%
  • jestem przeciw

    Głosy: 12 70,6%

  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser21982

Guest
to nie ułatwienia dla przedszkolaków to normalnosc od ktorej dawno odwykliscie

to wy jestescie przedszkolakami ktorzy nie umieja walczyc inaczej niz tam gdzie automat daje fory, własnie wam daje fory i to gigantyczne.. tak gigantyczne ze to wrecz nierealne i korzystacie z tego odrealnienia na masową skale .. taa dokladnie -banda przedszkolaków

czas przedszkolaków wysłac do przedszkola i predzej czy pozniej to nastąpi
 
Polecam nieco się doszkolić w linku poradnik dla nowicjuszy. Jak pograsz stosując się do niektórych rad z tego filmu, przez kilka miesięcy, wtedy może będziemy mieć o czym dyskutować. Albo nie stosuj się, i przestań płakać jak mała dziewczynka.
 

DeletedUser21982

Guest
w tylku mam twoje filmiki
narzekanie na mechanike ktora nie umie sobie chocby minimalnie radzic nie jest płakaniem jest wezwamiem do zmian.... to ty płaczesz by niczego nie ruszc, oj o jeszce nowicjusze cie zleją i bedze ała

biedota nie dosc ze nikt nie prosi po przywileje to oni płaczą ze im sie chce odebrac zabawke ktora pozwala im byc bezkarnymi posrod grajacych normalknie a nie jak oni i ich poradniki


wez dzioecko swoje uwagi zachowaj dla siebie

gdybys był strym wygą a nie straym dzieciuchem to bys sam wzywał do dania nawet przywileju jakiegos i bonusa do walki nowicjuszom a wy umiecie tylko nowych lac bo durna mechanika wam na to bezkarnie pozwala

stare dziecuchy wyzywajace innych od dzieciuchów
obrzydliwe twowarzystwo

ps
stary wyga to jest w pierwszym poscie w tym temacie a ty sie nawet do niego nie umywasz .. umywasz do kogos całkiem innego -drobnnego naciagacza i wmawiacza sobie swojej wydumanej pozycji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Polecam wpierw zakończyć szkołę, nauczyć się pisać czytać ze zrozumieniem, i przestać obrażać każdego kto myśli inaczej od Ciebie. Nie czuje się starym wyga, i dlatego tez właśnie uczę się cały czas od innych, i nie nazywam nikogo dzieciuchem bo tak robią tylko niedojrzali umysłowo małoletni chłopcy.
Jak zacząłem grać w FoE, też rzucałem się na podłogę jak Ty, tupałem nóżkami, bo coś nie szło dobrze, ale ja wyciągnąłem wnioski, zacząłem podpatrywać starych graczy, i powiem Ci, stał się cud!!! Ta stara mafia, jak Ty ją nazywasz, ma wiele do przekazania, o ile chcę się jej posłuchać, tylko no właśnie, trzeba słuchać, nie tępo być zapatrzonym w jeden pomysł, który niczemu nie służy. Jakbyś umiał czytać, to wiedziałbyś co ja i inni w tym temacie napisali, ale ty oczywiście tylko tupiesz nózkami, i zasmarkujesz całą piaskownice swoimi niedojrzałymi tekstami. Zabieraj wiaderko i szpadelek do innej piaskownicy, tu Ci nikt nie ulepi zamku z piasku. Jak zauważyłeś, staram się do Ciebie pisać coraz łatwiejszymi zwrotami, bo chyba nie rozumiesz co piszę do Ciebie.
Ponadto wiesz czemu dzwon jest głośny? Nie wiesz? A to masz pecha.Bo Ty jesteś takim dzwonem, głośnym, ale pustym w środku. Smartphonowe dziecko, betonowej dżungli. Więcej Ci już nie napiszę, bo i tak nie rozumiesz tekstu pisanego, dwie fale są do niczego, bo tu trzeba innych zmian, ale tego pewnie też nie udało Ci się dowiedzieć dlaczego, bo po co taki omnibus ma się czegoś dowiadywać i uczyć skoro wie wszystko.
Przepraszam za przydługi tekst, pewnie znów tylko gościu przeczyta co drugie słowo.
Temat dla mnie skończony, popcorn się pewnie przydał widzom :)
 

DeletedUser21982

Guest
innych zmian to zaproponuj inne
jak narazie to umiesz tylko beczec co by to nowym nie za bardzo dano fory bo w mniemaniu swojej własnej wielkosci im sie nie nalezy ... choc jedyne fory jakie tu istnieją, sa krytykowanie i postulowanie jest ich ograniczenie to macie 'wy'

nikt o zadne fory patałachów nie prosi bo i nikomu potrzebne nie sa.... wam metne ludki tez sie nie nalezą

no i zwijaj, tez za Tobą tesknił nie bede

ps
ten co caly czas odwraca kota ogonem znowu placze ze go obrazaja teraz... kto zaczął obrazac dzieciuchu i wyzywac od placzących dziewczynek w piaskownicy- TY smrodniku mały

jestes bezczelny , zarozumiały a do tego cały czas przekrecasz sytuacje

nawet w takim przypadku ze to ja kaze tobie tak jak ja chce podczas gdy to cały czas ty mnie pouczasz ze powienienem grac jak ty to nie beda mi wadziły ataki
10 raz powtarzam ze nie bedziesz mi mowił jak mam grac i nie ataki mnie wadzą lecz mechanika automatu ktora nie radzi sobie w najmniejszym stopniu z łotrami a ty w kolko swoje ze powinieniem sie douczyc grania

TO TY CAŁY CZAS CHCESZ BY INNI JAK TY .. obłudniku (bezczelny i zarozumiały)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DonBudrys

Szlachcic zagrodowy
mnie też oczy bolą, gdy widzę co ta "obrona" miasta wyprawia :) koń jaki jest, każdy widzi.
natomiast mam tylko jedno pytanko ... dlaczego, gdy tej zgrai uda się jednak obronić miasto (a zdarza się to od czasu do czasu), nie dostaję za to pkt do rankingu PvP ?
skoro atakujący zdobywe je, gdy wygra to mnie też powinny się należeć za udaną obronę.
 

ZjemCię

Wójt
mnie też oczy bolą, gdy widzę co ta "obrona" miasta wyprawia :) koń jaki jest, każdy widzi.
natomiast mam tylko jedno pytanko ... dlaczego, gdy tej zgrai uda się jednak obronić miasto (a zdarza się to od czasu do czasu), nie dostaję za to pkt do rankingu PvP ?
skoro atakujący zdobywe je, gdy wygra to mnie też powinny się należeć za udaną obronę.
Nie tracisz ich gdy przegrywasz. - to chyba fair ;)
 

DeletedUser21982

Guest
Jestem przeciwny, bo to tylko da więcej możliwości łowcom punktów. Pomysł głupi i bezsensowny. Veto!


to nie jest zaden problem bo cała skala sie im zmieni, teraz sie cieszą ze zdobedą przykładowo 1000
ptk to po zmianie 1000 ptk bedzie znaczyło odpowiednio mniej

wszyscy bedą musieli zdobywac odpowiednio wiecej by znaczyły dla nich tyle co teraz

pomysł jest głupi i bezsensowny tylko dla korzystajacych aktywnie z tego growego buga na bezszwankowe atakowanie miast łotrami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21933

Guest
Nie rozumiem dlaczego atakakujący nazywani sa tutaj, cwaniaczkami i kliką.
Każdy wybiera sposób gry, jaki mu odpowiada. Jedni stawiają na rabunek inni na sadzenie kwiatków w koło ratusza. Teraz ci od kwiatków płacza, że ktos ich atakuje i wygrywa, bo obrona jest głupia.
Bardzo szybko zorientowałem się, że AI jest głupawe i obrona miasta jest trudna. Jednak nalezy się w tym znaleźć i zaakceptować warunki jakie daje gra.
Nie lubie byc lany, więc postawiłem na rozwój obrony i ataku. Prawie od samego początku nad tym pracuję (jeszcze nie koniec i pewnie końca nie bedzie) i doprowadziłem do tego, że sporadycznie ktoś przebija się przez moją obronę miasta a w ataku nie mam w zasadzie przeciwników. Wiazało się to i wiąże, że wolniej idę przez epoki. Jednak taka wybrałem strategie na grę.
Teraz ktoś chce zmiany AI bo nie chce mu się dostosowac do tego co zastał w grze.
Postawienie sprawy, że ja nie atakuję, więc utrudnijmy ataki tym co atakują jest patrzeniem na czubek własnego nosa.
My musimy wybrać w tym co dostajemy czy jestesmy wilkiem czy owcą a nie zmieniac gre pod siebie. Z takim mysleniem zrobimy z gry jakąs farmerame czy inne badziewie.
 

DeletedUser21982

Guest
to nie jest propozycja by robic gre pod siebie czy pod czyjes widzimi sie to nie jest nawet problem obrony
bo choc jest kiepskawa i jest jak jest... daje rade

to jest problem ze w kazdej innej sytuacji automat umie wlaczyc ze wszystmi jednostkami nawet z łotrami
a w obronie miasta nie umie własnie z łotrami sobie jako tako radzic ... zamiast traktowac ich po koleji jak wiekszosc jednostek traktuje az do zadania najwiekszych mozliwyc obrazen lub ubicia, to im sprzedaje bezcelowo 'po lisciu' ... jednostki glowne pomijając

a powinno byc calkiem odwrotnie skoro zastepuje gracza ... tak jak jest to on zastepuje jakiegos pijaka czy nahajowanego a nie gracza

nie jest mozliwa obrona przed łotrami praktycznie w ogole i to jest jasno wyrazone w poradnikach
ile bys wysilku nie włozył to nic to da

chyba ze całe miasto obstwiasz wiezyczkami z eventów... calkowicie nierealne
chocbys cale punkty wkadał w perły do obrony miasta to stosunkowo i tak nic to znaczy

chyba ze twoj sposob na gre to siedziec w jednej epoce (lub nie posuwajac sie pomału tylko raczej tempem slimaka sunącego po rozzazonych weglach) to owszem tak mozna
Inaczej w kolejnej twoje perły nabite sa tak z małym znaczeniam dla atakujacego znowu łotrami z bonusem znowu na wyzszym pozoimie +200 czy +300 +... do ataku i obrony


to nie jest zaden inny probelm a ewidentnego buga
i nie ma co udawac ze jest inaczej bo po to wlasnie powstały poradniki jak zawsze prawie bez szwanku wbijac sie do miast, skoro powstały to znaczy ze jest problem dziury systemu i mozna go obejsc by nie zadał ci strat.... to niby po co w ogole obrona skoro jest mozliwosc obejscia obrony

to jest BUG i czas tworcom gry przyznac ze gdzies zgapili sprawe


to jest propozycja by naprawiac to co jest zwalone.. jedni sie tym bawią (masowo i namietnie uprzykrzajac gre drugim) inni z tym zyja, ale nie ma co udawac sprawa jest zwalona

ps
wszystkie pordniki na to jak grac łotrami by wykradac towary i podbijac rankingi mowia o tym ze jest to sposób na skuteczne obejscie obrony , a skoro ktos wykorzystuje sposoby obejscia (obrony danej drugiemu) to jest to na moje nic innego niz cwaniactwo..
i raczej nie myle z inteligencją
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
to niby po co w ogole obrona skoro jest mozliwosc obejscia obrony
Brawo! Jest światełko w tunelu! Zaczął zadawać sensowne pytania! Koledzy, koleżanki, gratuluję rzucania pereł przed wieprze, ufff, ciężka robota, ale jest efekt! Jest moc!

to jest BUG i czas tworcom gry przyznac ze gdzies zgapili sprawe
To nie bug, to ficzer. Czas tobie przyznać, żeś to przegapił.
 

DeletedUser21982

Guest
z mojego punku patrzenia ficzer to 'wiezyczka' a to jest bug bo uniemozliwia obrone.. i zdania nie zmienie dopuki gra bedzie zakładała cos takiego jak obrona
 

DeletedUser11629

Guest
z mojego punku patrzenia ficzer to 'wiezyczka' a to jest bug bo uniemozliwia obrone.. i zdania nie zmienie dopuki gra bedzie zakładała cos takiego jak obrona
No dobra, to nie bug, tylko klon. Zdaje się, że ta ortografia powinna do ciebie przemówić?

Jest sporo osób, którym nie uniemożliwia on obrony, czyli jednak ficzer. To, że tobie się nie chce, to też twój ficzer.
 

DeletedUser21982

Guest
znam ludzi ktorzy graja po to by grac latami w jednej epoce
na moje to tez zaden sposob na gre

ale tu nie o tym jak kto gra lecz czy jest problem dla tych ktorzy chca porzechodzic a nie grac i grac w 3 epkach na piec lat i nigdy nie dojsc dalej..

znam ludzi co maja 3 ...mln x....ptk i nigdy nie wyszli ani wyjsc zamierzają ze sredniowiecza.. ich sprawa, im owszem juz nic nie wadzi .. ich sprawa

nie mam miliarda lat na gre
i wielu by chciało grac normalnie a nie tak jak ich BUG zmusza by siedzieli siedzieli nabijali punkty i znowu siedzieli i siedzeli a na starosc doszli do modernizmu i tam zmarli :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
znam ludzi ktorzy graja po to by grac latami w jednej epoce
na moje to tez zaden sposob na gre

ale tu nie o tym jak kto gra lecz czy jest problem dla tych ktorzy chca porzechodzic a nie grac i grac w 3 epkach na piec lat i nigdy nie dojsc dalej..

znam ludzi co maja 3 ...mln x....ptk i nigdy nie wyszli ani wyjsc zamierzają ze sredniowiecza.. ich sprawa, im owszem juz nic nie wadzi .. ich sprawa

nie mam miliarda lat na gre
i wielu by chciało grac normalnie a nie tak jak ich BUG zmusza by siedzieli siedzieli nabijali punkty i znowu siedzieli i siedzeli a na starosc doszli do modernizmu i tam zmarli :)
Gram 3 lata, jestem w ostatniej epoce, mam wiochę wypasioną, że mózg staje. Obrona nigdy nie była dla mnie problemem, ignoruję ją po prostu.

Rozwiązanie z dwiema falami obrony to jak nalepianie plasterka z Kubusiem Puchatkiem na przeciek w tamie Hoovera. Ale to już inni tłumaczyli, nie zamierzam się rozdrabniać. Inni proponowali też zmiany, które rzeczywiście by coś zmieniły - ale ty swoje: "Balcerowicz musi odejść" i heja.
 

DeletedUser21982

Guest
a czy ktos mowił ze nie mozna ignorowac mozna ale po co to w takim razie
tez i ja ignoruje ale jest to frustujące

ogladac co rusz takiego buga skoro mozna go nie oglądac... lub na tyle zmienic by ogladanie było strawne

bugi sa po to by je usówac a nie by gawiedz robiła sobie z nich zabawe i kult .... jak to jestem 'wielkim panem i wszystkich rozwalam' a potem bede na szcycie listy gawiedzi ktora wsztkich rozwaliła

nie lubie czegos ignorowac
jesli MUSZE cos ignorowac to znaczy ze jest problem

i po co udawac ze go nie ma.. jest to jest i tyle
samym tworcom powinno zalezec by gra nie opierala sie na problemach.. a wynalezione usówac by produk stawał sie lepszy
a nie 'kultowy' dla pewnych grup dzieki idiotyzmom w nim istniejącym
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
Twórcy gry nie uważają, że to jest bug, a ich zdanie jest jakby decydujące, koniec kropka. Ty możesz albo się z tym pogodzić albo pograć w Farmeramę czy inne Pikaczu. Nie masz innego wyboru, do widzenia.
 

DeletedUser21982

Guest
Findakiel
ps
pozatym osoby majace mniej czasu maja z tym duzy problem i im uniemozliwia... bo o ile mnie jakos sensownie okrasc nie mozna to nie kazdy ma tyle czasu
a gra to ilosc ludu... notorycznie okradany ze wszystkiego raz dwa skoczy gre bo dla niego zwyczajnie nie ma sensu

napewno a chocby i raczej tworcom na tym nie zalezało i nie jest to zamierzone... bo traca o wielu wiecej graczy niz tych kilkuset (czy tysiecy) cwaniaczków bawiacych sie bugiem zawodowo i majacym z niego niezły ubaw
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
Jak ktoś ma mniej czasu, to niech se gra w pasjansa, to nie mój problem. Gra, jaka jest, każdy widzi. Można się obronić przed plądrowaniem, nie można przed atakami. Taka gra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry