[Walki] Dwie fale obrony miasta.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12871
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za podwójną obroną miasta?

  • Tak

    Głosy: 25 69,4%
  • Nie

    Głosy: 10 27,8%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 2,8%

  • W sumie głosujących
    36

DeletedUser8572

Guest
chociaz ta zmiana ani mi nie pomoze ani nie zaszkodzi, jestem zdecydowanie na NIE, z kilku powodow
- graczy duzo slabszych nie powinno byc w sasiedztwie i powinni byc przydzielani tam, gdzie szanse sa wyrownane (co chyba jest zamierzeniem IG)

- jezeli ktos nie ma bonusu do obrony to i tak nie wystawia wojska w obronie - druga fala bylaby tylko strata czasu atakujacego bez wiekszego uszczerbku na wojsku

- na zbudowanie duzego bonusu obrony potrzeba sporo czasu (perly) i rezygnacje z kupna innych budynkow (eventy). jezeli ktos zrezygnowal podniesienia bonusu do obrony na rzecz np bonusu ataku, zadowolenia czy budynkow eventowych to bylo to jego wyborem i taktyka w tej grze
 

DeletedUser12062

Guest
A tak konkretniej to co to ma dać ??? Ma zlikwidować PvP??? Bo tylko do tego doprowadzi taka zmiana.... Ci którzy są z niższych epok a wylądują z ludźmi z W w sąsiedztwie i tak będą nękani, tylko tym razem będą przynosili 2x więcej punktów. Ci zaś, którzy mają jakieś 50/200 w obronie i wstawią 8 czołgów będą już nie do ruszenia.... Nie każdy jest fanem GvG i nie zrzucajmy wszystkich walk tam. A dla tych, którzy mają problem z plądrowaniem i zapewne popierają gorąco takie chore pomysły jest jedna dobra rada: trzeba pilnować surowców, bo to bardzo proste.... Wtedy nic Wam nie zginie.... Część moich sąsiadów mimo licznych lamentów w końcu się nauczyła jak to się robi.... Rozwiązaniem problemu sąsiedztwa byłoby w końcu mądre dobieranie ( losowanie ) go przez system, nie zaś takie idiotyczne zmiany, które są chyba jednym z najgorszych pomysłów o jakim słyszałem.... Bo nie ZMIENI NIC.... No poza tym, że Ci którzy byli na niskich miejscach w sąsiedztwie będą mieli jeszcze gorzej.... Będą jeszcze częściej atakowani aby nabić punkty a sami nie zaatakują prawie nikogo już ;).
 

DeletedUser

Guest
Widzę, że pomysł jest bardziej na TAK.
Ciekawe kto głosuje na TAK, bo chyba nie słabsi gracze.
 

DeletedUser12062

Guest
Widzę, że pomysł jest bardziej na TAK.
Ciekawe kto głosuje na TAK, bo chyba nie słabsi gracze.

Ci zapewne, którzy nie potrafią pilnować zbiorów towarów ;). Tacy zawsze najgłośniej wyrażali pretensje i mieli dziwne pomysły zamiast po prostu zająć się grą ;).
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nie bójcie się, przy zgłaszaniu pomysłów do dewsów nie patrzymy tylko na ankietę, ale także na opinię graczy. Ankieta jest pomocą :)
 

DeletedUser12062

Guest
Nie bójcie się, przy zgłaszaniu pomysłów do dewsów nie patrzymy tylko na ankietę, ale także na opinię graczy. Ankieta jest pomocą :)

Nie no akurat co jak co ale w ostatecznie zdrowy rozsądek Teamu nie wątpiłem nigdy ;). W różne rzeczy wątpiłem ale nie w to ;)

//PablooS
Lubię to!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Widzę, że pomysł jest bardziej na TAK.
Ciekawe kto głosuje na TAK, bo chyba nie słabsi gracze.
Ja jestem tym słabszym graczem, a jestem na tak. ;)

Pomysł ciekawy tylko, że ja jestem na tak pod 1 warunkiem - jak już ktoś wspomniał, jeśli opcja ta będzie do wykupienia co też nie powinno być tanie tylko traktowane bardziej jako opcja premium do zakupu za diamenty/medale/monety gdzie ilosc monet powinna byc naprawde duza.
 

DeletedUser

Guest
Chyba za darmo bo nikt z Teamu się jeszcze nie wypowiedział :p
Jak dla mnie koszt powinien być duuuży np. 2.500 diamentów.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Team nie jest od propozycji kosztów, tylko autor tematu lub użytkownicy wypowiadający się w nim.
Team czasem pomaga w różnych propozycjach znaleźć złoty środek.
 
Do góry