Dwa konta na jednym komtuterze.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5372
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4340

Guest
w lodzi niema?
hmm, w zgierzu zaspy
niby niedaleko a jaka róznica
 

DeletedUser9

Guest
w lodzi niema?
hmm, w zgierzu zaspy
niby niedaleko a jaka róznica

Jak w Łodzi nie było śniegu to może ja w innej Łodzi studiuje :p Fakt faktem nie sypało wczoraj tak jak w zeszły poniedziałek ale nie przesadzajmy, że nie ma śniegu;]
 

Fatherland

Książę
Kiedy zostaną wprowadzone zastępstwa w czasie urlopu?
Na jakiej podstawie Inno Games określa, że dwóch graczy korzystających w jednym czasie z jednego komputera oraz IP, przekazali sobie swoje dane do konta?
 

DeletedUser3095

Guest
Jak w Łodzi nie było śniegu to może ja w innej Łodzi studiuje :p Fakt faktem nie sypało wczoraj tak jak w zeszły poniedziałek ale nie przesadzajmy, że nie ma śniegu;]


Gadanie gadaniem.. ale ja tez chce zglosic multi ;] Kwarcyt i Nithaela. Mieszkamy razem i nie jesteśmy w stanie korzystać z innych komputerów.

Co administracja na to ? a bana nie chcemy ;/
 

DeletedUser1724

Guest
Gadanie gadaniem.. ale ja tez chce zglosic multi ;] Kwarcyt i Nithaela. Mieszkamy razem i nie jesteśmy w stanie korzystać z innych komputerów.

Co administracja na to ? a bana nie chcemy ;/

Nie dostaniecie, dopóki nie zaczniecie "kantować" ^^
 

DeletedUser5372

Guest
Co rozumiesz poprzez kantować? Mi się zdarza handlować z moją dziewczyną, produkuje ona akurat wino bo jej się opłaca (podbiła region) ja mam sporo drewna.
 

DeletedUser

Guest
Co rozumiesz poprzez kantować? Mi się zdarza handlować z moją dziewczyną, produkuje ona akurat wino bo jej się opłaca (podbiła region) ja mam sporo drewna.
To jest już multikonto. Nie możecie wykonywać na sobie nawzajem ŻADNYCH akcji :)
 

DeletedUser314

Guest
Jeśli wymieniacie 1:1 to raczej nikt nie będzie się czepiał, co innego jak byś np kupował od niej 10 drewna za 20 papieru ;p
 

DeletedUser

Guest
Jeśli wymieniacie 1:1 to raczej nikt nie będzie się czepiał, co innego jak byś np kupował od niej 10 drewna za 20 papieru ;p
Co nie zmienia faktu, że sobie te konta nawzajem pomagają ;) Równie dobrze możesz założyć 10 kont i mieć wszystkie surowce na bonusie. Wystarczy teraz się po prostu wymieniać między sobą, aby uzyskać pożądany efekt.
 

DeletedUser314

Guest
Niby tak, ale nikt raczej nie robi 10 kont i rozwija wszystkie równo żeby mieć towary na bonusie ;>
 

DeletedUser

Guest
Niby tak, ale nikt raczej nie robi 10 kont i rozwija wszystkie równo żeby mieć towary na bonusie ;>
Pewnie nikt tak nie robi, ale gdyby takie czyny nie były tępione, to w przyszłości mogło by do tego dojść. Administratorzy nie znają motywów osób, które prowadzą konto, ani czy jest jedna lub więcej. Dopóki nie ma zgłaszania gry z jednego IP takie rzeczy nie powinny być karane (chyba, że w regulaminie jest zakaz gry z jednego IP kilku osób).
 

DeletedUser5372

Guest
Trochę to dziwne, równie dobrze mógłbym napisać PW do gracza z drugiego końca Polski, która ma np. na zbyciu hebanu i z nim handlować przez wszystkie epoki. Jak już to handlujemy 1:1
 

Fatherland

Książę
Dokładnie. Ale twórcy gry tego nie rozumieją. Tym bardziej to dziwne, bo gra jest społecznościowa i polega na pomocy innym w grze w ramach sojuszu, np. po to gildie są by efektywniej się rozwijać. Więc to oczywiste, że wymiana towarowa nie musi iść w parze z ich wartością jeśli ktoś pilnie potrzebuje towarów to się po prostu pomaga znajomym. Nie ważne również czy jest to wspólne IP czy komputer, każdy powinien mieć to samo prawo do pomagania innemu graczowi. Zamiast więc walczyć z prawdziwymi multikontami, w grze są obecnie procedury które mogą zaszkodzić graczom którzy mają tylko jedno konto, tak jak nakazuje etyka.
 

DeletedUser5372

Guest
Zgadzam się z Tobą Fatherland, po to też założyłem ten temat, aby odpowiednim osobą mogącym nas zbanować przez wspólne IP udowodnić że jesteśmy dwie różnymi stronami. W sumie na jednym IP jest jeszcze kolega co mieszka obok...
 

DeletedUser3220

Guest
Przez długi czas grałam razem z mężem. Praktycznie z jednego kompa, chociaż to też zależało od dnia. Praktycznie to on mnie do FoE zachęcił, bo zaczął grę dużo przede mną.
Multikonto jest wtedy, gdy zakładasz inne, żeby wspierać swoje tzw. konto główne. Jeśli handel jest uczciwy, nie ma podstaw posądzać nikogo o multikonto.
 

DeletedUser5372

Guest
My gramy równolegle, jaki sam poziom rozwoju. Handlujemy ze sobą na prostej zasadzie którą wymieniłem powyżej. Ona ma np. wino ja mam drewno.

a jak to wygląda z gildią? Mogę założyć własną i zaprosić do niej kogoś kto korzysta z tego samego łącza?
 

DeletedUser

Guest
My gramy równolegle, jaki sam poziom rozwoju. Handlujemy ze sobą na prostej zasadzie którą wymieniłem powyżej. Ona ma np. wino ja mam drewno.

a jak to wygląda z gildią? Mogę założyć własną i zaprosić do niej kogoś kto korzysta z tego samego łącza?
Nie radziłbym utrzymywać jakichkolwiek kontaktów między kontami. W innych grach taka sytuacja jest równoznaczna z banem na min 30 dni. A wykrycie zajmuje nie więcej jak tydzień.
 

Fatherland

Książę
[...]Multikonto jest wtedy, gdy zakładasz inne, żeby wspierać swoje tzw. konto główne. Jeśli handel jest uczciwy, nie ma podstaw posądzać nikogo o multikonto.
To sformułowanie wydaje się być nieścisłe. Mulltikonto jest wtedy, gdy jedna osoba posiada dwa lub więcej kont na jednym świecie w celu wspierania pierwszego - głównego konta. Natomiast drugie zdanie nie spełnia definicji multikonta w takiej postaci jak wyżej. "Uczciwość handlu" należy więc zdefiniować, co się przez to rozumie dokładnie. Bo jeśli pomaganie innemu graczowi w wymianie towarowej za np. jedną ósmą wartości towaru jest nieuczciwe, no to chyba 99% grających ma w takim razie multikonta:D
 

DeletedUser5372

Guest
No ok dlatego właśnie wole pomęczyć temat na foro iż potem dostać bana wraz z dziewczyną.
 

DeletedUser3220

Guest
Wiecie. Jeśli ktoś założy drugie konto i ewidentnie widać, że na nim po prostu gra, to przecież nie jest multikonto, ani tym bardziej push. Da się sprawdzić, do czego jest wykorzystywane to drugie konto. Tak samo jak trzecie, trzydzieste, czy trzysetne.
Jeśli z tego samego komputera gra kilka osób w rodzinie, w porządku. Ale grać, a nie oszukiwać. Naprawdę, to wszystko da się sprawdzić, więc nie musicie się martwić, jeśli nie oszukujecie :)
 

DeletedUser5372

Guest
Tylko co nazwiemy oszustwem? To że zamiast ktoś obcy napisze mi na pw to znana mi osobiście osoba zapyta czy mam na zbyciu np hebanu i się ze mną wymieni 1:1?
 

DeletedUser

Guest
Przecież chyba nie siedzą tam głupki i widzą że nawet zupełnie inaczej gramy (mamy inną taktykę). Myślę, że nie mają powodów żeby nas zbanować, a jak to zrobią to...osobiście ich wyśmieję...
 
Status
Zamknięty.
Do góry