Dwa konta na jednym komtuterze.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5372
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5372

Guest
Witam, mam następujące pytanie. Moja dziewczyna gra w FoE, mamy jedno łącze, jeden komputer. Gra jest interesująca i też chciałbym równolegle z nią pograć na swoim koncie. Mieliśmy już zablokowane konto w innej grze przeglądarkowej z powodu domniemanego multikonta...

Czy jest możliwa taka gra i jeśli tak to do kogo napisać, aby nam kont nie zablokowali? :):)
 

DeletedUser3669

Guest
pytałem się ostatnio o to samo i opinie są podzielone część protestuje część akceptuje ale wniosek jest jeden dopóki sobie nie będziesz diamentów multikontem nabijał nikt według mnie przyczepić nie powinien
 

DeletedUser5372

Guest
Nie chciałbym znów poświęcić kilkanaście godzin na grę a tu ban za multi.
 

DeletedUser1598

Guest
Co prawda nie znam dokładnie regulaminu, ale na chłopski rozum, skoro zdobyte diamenty na różnych serwerach się sumują, to wątpię, żeby ktoś przyczepiał się do dwóch kont na jednym serwerze.
Bo przecież możesz założyć konto na każdym świecie i zebrać z 2000 diamentów z samych misji do wspólnego worka. Tylko kto ma na to czas?
 

DeletedUser1724

Guest
Krótko i na temat :)

Nie ma obowiązku zgłaszania współdzielenia łącza internetowego, tak więc bez obaw może grać na jednym IP kilka osób.
 

DeletedUser

Guest
a co z graczami którzy załozą sobie kilka kont budują perłę przekazują pkt rozwoju?
 

DeletedUser3220

Guest
a co z graczami którzy załozą sobie kilka kont budują perłę przekazują pkt rozwoju?

To jest już multikonto, a co za tym idzie
4.3 Każdy Użytkownik może posiadać tylko jedno Konto na jednym świecie Gry (Gry są podzielone na obszary, zwane światami). Korzystanie z wielu kont przez jednego Użytkownika (tzw. multi-accounting) w jednym świecie Gry jest zabronione i może skutkować natychmiastowym zablokowaniem Użytkownika lub nadzwyczajnym wypowiedzeniem Umowy Licencyjnej.
 

DeletedUser1724

Guest
to tacy niestety grają :(

Każdy uczciwy i doświadczony gracz doskonale o tym wie :) Domyślać się można, kto nawet takie konta posiada, lecz próby zgłaszania tego w Supporcie dają efekt mizerny niestety no chyba, że ktoś faktycznie przegiął pałkę to wydaje mi się iż w takich wypadkach "nie ma lipy" :D :(
 

DeletedUser3220

Guest
Każdy uczciwy i doświadczony gracz doskonale o tym wie :) Domyślać się można, kto nawet takie konta posiada, lecz próby zgłaszania tego w Supporcie dają efekt mizerny niestety no chyba, że ktoś faktycznie przegiął pałkę to wydaje mi się iż w takich wypadkach "nie ma lipy" :D :(

Jesteś w błędzie ^^
 

DeletedUser5372

Guest
No my gramy z dziewczyną, na jednym łączu. Ba nawet kolega z pokoju obok się dołączył. Nie zaprosiła mnie aby nie dostać tych diamentów (co byłoby już niezgodne z zaleceniami). Jesteśmy tylko w "znajomych".
 

DeletedUser

Guest
Jestem przekonany, że administracja ma wgląd w dane dotyczące akcji wykonanych przez graczy. Jeśli zauważą, że ktoś gra pod inne konto to je zbanują. Także dopóki gracie na własne konta, dopóty macie spokój.
 

DeletedUser3220

Guest
Hehe ashantess ja wiem tutaj o takich sprawach, że jakbym je wyjawił na światło dzienne to by mi CBŚ do chaty wpadło, nasłane przez IG ^^

Twierdzę, że jesteś w błędzie, że " próby zgłaszania tego w Supporcie dają efekt mizerny"
 

DeletedUser1724

Guest
Twierdzę, że jesteś w błędzie, że " próby zgłaszania tego w Supporcie dają efekt mizerny"

Mogę się mylić lecz nie pisz mi, że jestem w błędzie bo już próbowałem zgłaszać jednego typka lecz skończyło się na małej awanturze w Supporcie ^^ Life is Brutal :D
 

DeletedUser3220

Guest
No ciekawe ^^
I czemu ostatnio bany się sypią jak śnieg w zimie :p
 

DeletedUser1724

Guest
Jak nie ma??? To co to ja mam za oknem? :D Półmetrową zaspę ciężko przegapić ^^

Kurde ashantess uważaj, bo może przemytnikom się koka rozsypała jak wieźli w Śmieciarce ... CBŚ wpadnie i Ci pozamiata najwyżej ^^

W Łodzi śniegu nie ma :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry