Dwa konta na jednym komtuterze.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5372
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak się zgłosi przecież grę na 2 kontach z tego samego kompa lub adresu IP to nie ma siły żeby coś złego Wam się stało :)

edit: A jednak tutaj niby nie trzeba zgłaszać takich spraw więc to już bardziej skomplikowana sprawa. Trochę to dziwne w takim razie bo nawet nie można kogoś do znajomków zaprosić z tego samego łącza, żeby nie mieć korzyści diamentowych. Zostaje grać na innym serwerze bo na dobrą sprawę support może potraktować wszystko pod multi - nawet jeżeli ktoś ma inna taktykę, konta na forum itd ale będzie ze sobą handlował czy nabijał diamenty:O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5372

Guest
Diamentów nie dostała, Gnuśka mnie nie "poleciła", gdyby to zrobiła złamałaby regulamin, było przecież wyraźnie napisane żeby nie zapraszać osób z korzystających z tego samego łącza.
 

DeletedUser

Guest
I jeszcze jedna rzecz odnośnie regulaminu i grania wspólnie:
Nie może inny gracz korzystać z konta drugiego gracza. Jeżeli mamy grę na różnych komputerach to jeszcze da rade tego przestrzegać lecz problem jest grając na jednym komputerze. Nie wiadomo tak naprawdę wtedy kto na danym koncie gra. Czy Ty grasz na koncie swojej dziewczyny i swoim bo akurat jej nie ma czy odwrotnie.
A support jeżeli będzie chciał to może bardzo łatwo wszystko podciągnąć jako zagrywki pod niezgodne z regulaminem :(
 

DeletedUser

Guest
Tak tak tylko chodzi mi o sytuację o grę z jednego komputera. Nawet jak macie swoje komputery a ktoś zaloguje się na swoje konto z tego drugiego to już może być odebrane jako granie przez jedną osobę na dwóch kontach nawet jeżeli wczesniej grało się osobno.
To już zależy od tego jak support to będzie traktował wszystko :)
 

DeletedUser3

Guest
Sprawa wygląda tak:
Nikt nie czepia się standardowego handlu. Natomiast bezczelny push, logowania nawzajem na swoje konta itd., niestety kończą się blokadą.

Prosta zasada: nie kombinować.
 

DeletedUser740

Guest
troche nie rozumie tego zamieszania wokol multikonta... gram z corka w foe, utworzylem drugie konto dla niej, owszem wspomagamy sie czesto, ale oboje nalezymy do tej samej gildii i czesto to inni gracze pomagaja drugim bardziej niz my sobie na wzajem... teraz syn chce dolaczyc do gry, co byloby w tym dziwnego, ze mocniejsi gracze wspomogliby slabszego? handel jest albo w gildii czyli bez pkt albo w przypadku syna za wymiane pkt rozwoju....
ale w czym problem? bedac w gildii otrzymuje taka sama pomoc od czlonkow (niesprawiedliwy handel np), wsparcie w postaci motywacji, pkt rozwoju na perly .... jesli kogos stac na poswiecenie takiej samej ilosci czasu na dwa czy wiecej kont to w czym problem? przeciez to tak jak by gralo kilku ludzi...
a moze lepiej by bylo, gdyby w ogole nie grali , nie mieli zadnego konta?
gralem kiedys w ww2 i mialem trzy konta... teraz wielkie halo, ze pomagalismy sobie na wzajem z corka, bedac w jednej gildii... jej konto jest zablokowane, ona czesto stoi nademna i patrzy co robie na moim koncie i komentuje ...
ah ta kochana Polska... jeden drugiemu zazdrosci ze tamtem sobie jakos radzi, ze potrafi sobie zorganizowac zycie , ze daje rade a on nie... bo chyba tak to mozna zrozumiec narzekanie na rodzinne konta a nawet w razie multikonta :)
 

DeletedUser1724

Guest
Sprawa wygląda tak: Prosta zasada: nie kombinować.

Kombinują Ci co mają na czole drukowanymi literami namalowane "WYZYSKIWACZE" i takich powinno się do lochów strącać ... Co z tego, że dzięki takim osobą handel żyje jak osoba kupująca nie ma korzyści i jest tylko stratna o wiele godzin produkcji ....
 

DeletedUser

Guest
Sprawa wygląda tak:
Nikt nie czepia się standardowego handlu. Natomiast bezczelny push, logowania nawzajem na swoje konta itd., niestety kończą się blokadą.

Prosta zasada: nie kombinować.


Proszę mi zatem napisać..co jest dla Was kombinowaniem...??? Jasno i konkretnie..
Co tu w tej konkretnej grze jest Multi Kontem...skoro do dziś nie ma klarownego w tym temacie odnośnika w Regulaminie..??

Gram tu z mężem..Gramy na jednym laptopie pod jednym IP..na dwóch oczywiście kontach..jesteśmy w jednej Gildii..zaczynaliśmy na innych serwerach...teraz jesteśmy na jednym jako sąsiedzi (za sprawą reorganizacji w serwerach..systemowo)...więc co..mam nie handlować z mężem na rynku..?? Mamy sobie nie pomagać..?? Może nie pisać na forum ..na pw..??? Może nie być w jednej Gildii ..??..Może nie wspierać jego Pereł...i tym samym pozbawić się samej planów..???

Dopóki nie ma rozdzielności kont..dopóty nie ma prawa tu zaistnieć temat Multi Konta !

To jakieś totalne nieporozumienie...
Jak dla mnie..rzecz jest oczywista...dawanie tutaj komukolwiek bana za Multi ..jest bezprawne..dopóki nie zaistnieje tak jak np.na Plemionach rozdzielność kont...co w sumie też nie wiem czemu by tu służyło..ta gra polega na rozwoju osady ( walki są sprawą indywidualną i nawet nie walcząc wcale świetnie można rozwijać osadę)...tu nikt mi nic nie zabiera mając nawet 20 kont..naprawdę..nie rozumiem w czym problem ?? :)
 

DeletedUser

Guest
Lady in Black tobie może i nikt niczego nie zabiera ale system traci xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry