Dla Obsługi FoE (szczególnie Bryfft-a)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Ja osobiście jestem ciekaw czy Administracja ma możliwość podglądu ile % graczy loguje się codziennie, a ilu co 2 dzień i tak dalej ^^ Takie zestawienia miesięczne byłby by fajne hehe xD
Takiego podglądu nie mamy i chyba nie będziemy mieć, ponieważ nie jest nam to potrzebne. W InnoGames ktoś na pewno ma taki podgląd...


Rotacja graczy była, jest i będzie - sam tego doświadczyłem prowadząc około 10 lat temu serwer jednej gry MMORPG, odchodzili marudzący i znudzeni, pozostali zostawali, przychodzili kolejni i znowu ktoś odchodził. Pisałem już: wszystkim się nie dogodzi. Będą odchodzić choćby dlatego, że gra im nie przypadnie do gustu, nawet jakby w niej wszystko działało jak trzeba...


he he he, kilka lat... czy ta gra tyle bedzie dzialac? czy uda sie przez ten czas utrzymac graczy przy sobie? przy takim kierunku zmian jak teraz, chyba nie, obym sie mylil...
Czas pokaże, Plemiona też na początku nie miały łatwego startu, serwery się sypały, przepadały ataki a nawet wioski. Taki przykład sprzed około roku: Obozy Wojskowe - to miała być rewolucja dla gry, jednak autorzy gry zrezygnowali z niego pomysłu, ponieważ nie dało się zrobić tak, żeby działały jak należy... A Plemiona mają się dobrze i nikt nie narzeka na brak graczy...
 

DeletedUser3

Guest
marrszoo napisał:
W InnoGames ktoś na pewno ma taki podgląd...
Np. ja mam taki podgląd. Pragnę jednak zauważyć, że to są informacje wewnętrzne, którymi żadna firma raczej się nie dzieli (poza drobnymi wyjątkami, przy szczególnych okazjach), zatem proszę nie oczekiwać, że tego typu informacje będą szeroko podawane :).
Pozdrawiam!
 
Do góry