Czyżby cenzura?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13279
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
W tym temacie nie obowiązuje cenzura. Za to obowiązuje wzór i do czego służy temat jest napisane w pierwszym poście. Ty się nie zastosowałeś do wzoru, próbując stworzyć z niego dyskusję. Wystarczy pisać to, do czego został temat stworzony :)
 

DeletedUser13279

Guest
Stworzyliście na siłę temat w którym przez okres 4 miesięcy został na dodany jeden post.
Mam pytanie w związku z tym, problem istnieje czy nie?
Wygląda że nie!
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Stworzyliście na siłę temat w którym przez okres 4 miesięcy został na dodany jeden post.
Masz słabe informacje, ale że posty były niewłaściwie dodane to zostały usunięte.
Mam pytanie w związku z tym, problem istnieje czy nie?
Wybacz, że odpowiem pytaniami na pytanie, ale nie widzę innego wyjścia: boli cię ten temat? Przeszkadza ci w normalnym funkcjonowaniu?
Dla mnie to temat może wisieć nawet jakby było jedno zgłoszenie na rok.
 

DeletedUser13279

Guest
Informacje mam takie jakie widzę, a widzę 1.
Odpowiem na pytania:
Boli mnie ten temat i przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu!
Pomóż , zrób coś z tym.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Niestety (albo i stety) z tym nic nie zrobię. Musisz sobie jakoś radzić żyć z takim tematem :)
Mogę jedynie poradzić ignorowanie tego tematu, bądź działu.
Masz jeszcze jakieś pytanie?
 

DeletedUser13279

Guest
Nie mogę ignorować tematu, ponieważ jego treść jest niezgodna z regulaminem gry.
Proszę o zamieszczenie aktualizacji regulaminu. Jakieś tam Wasze wewnętrzne regułki trzymajcie dla siebie.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Proszę więc o konkretny punkt ZASAD gry, bądź forum który został złamany w momencie utworzenia tego tematu.
 

DeletedUser13279

Guest
Takiż oto punkt, że niezwracanie punktów rozwoju jest przekroczeniem regulaminu!
Akcja społeczna, nakręcana przez polski oddział Foe jest nadużyciem,
Wiem, że moralnie jest to "be", lecz jest to tylko gra, i gracze którzy nie łamią zasad nie powinni być dyskryminowani przez
support. Support jest bowiem ostatnim narzędziem, który przez cenzurę zamieszcza nicki tych graczy.
W regulaminie nie ma nic o zwrotach pr, dlatego prosze o aktualizację regulaminu lub usunięcie tematu z linku w poście 1.
Jeśli się mylę, proszę o sprostowanie.
 

DeletedUser11629

Guest
Takiż oto punkt, że niezwracanie punktów rozwoju jest przekroczeniem regulaminu!
Akcja społeczna, nakręcana przez polski oddział Foe jest nadużyciem,

Ano pewnie, że cię boli, bo w roli złodzieja PR będziesz niedługo bardziej znany, niż twój najlepszy kumpel zimny, chociaż nie nakradłeś tyle, co on. I tu cię zapewne boli najbardziej, jak mniemam...

Z ciebie to jest jakiś ślepy zaułek ewolucji - co drugie zdanie sam sobie przeczysz i kręcisz się jak pies za własnym ogonem, chociaż pisanie tego to właściwie obraza dla każdego najpodlejszego kundla, jakiego w życiu widziałam...

Żadnego nadużycia tu nie widzę - piętnowanie złodziejstwa i usuwanie chorej tkanki z ciała społeczności jest niewdzięcznym, acz bardzo potrzebnym zadaniem. Brawo, polski teamie!
 

DeletedUser16730

Guest
Takiż oto punkt, że niezwracanie punktów rozwoju jest przekroczeniem regulaminu!

Gdyby to było przekroczeniem regulaminu to byś dostał bana, a nie byłbyś piętnowany na forum i na czacie.

Akcja społeczna, nakręcana przez polski oddział Foe jest nadużyciem

Nic podobnego, nie ma w regulaminie nic o pisaniu o oszustach.
Jeśli w myśl zasady, że wszystko co nie jest zabronione jest dozwolone oszukujesz to bądź chociaż konsekwentny w tym i nie bądź hipokrytą. Ty oszukujesz bo Ci tego nic nie zabrania, a oszukani piszą o oszustach bo im tego nic nie zabrania.

A tak z ciekawości:
Boli mnie ten temat i przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu!
Coraz mniej frajerów przez ten temat?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
To pozwolę sobie już zamknąć temat, bo nic znaczącego nie masz tutaj do dodania. Prosiłem o tą niezgodną treść z ZASADAMI (nie ma czegoś takiego jak regulamin!), to piszesz o jakimś punkcie, którego nie ma. Proszę przeczytaj tamten temat jeszcze raz, ale bardzo wyraźnie. Między innymi:
Lista została utworzona na prośbę Graczy i ma jedynie charakter poglądowy. Jest tworzona na podstawie zgłoszeń Graczy dla innych Graczy w celach informacyjnych. Obsługa gry nie jest zobligowana do weryfikacji prawdziwości zamieszczanych zgłoszeń, a tym samym umieszczenie osoby na liście nie jest równoznaczne z potwierdzeniem zaistnienia opisanej sytuacji.

czy:
Niniejsza czarna 'lista' jest nieformalnym mechanizmem kontroli społecznej(...)

Przeczytaj również zasady gry, które w tamtym temacie wkleiłeś, bo widocznie ich nie znasz, bądź nie rozumiesz.
Temat w żadnym wypadku nie łamie zasad gry. Uwierz, że gdyby tak było, to nie byłbyś pierwszą osobą, która by to zgłosiła. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry