Czarna lista handlu/wymian

Shelian

Zespół FoE
Community Manager
Zawsze przy zawieraniu umów handlowych, których wymiana nie jest obsługiwana przez mechanikę Gry zalecana jest ostrożność.

Lista została utworzona na prośbę Graczy i ma jedynie charakter poglądowy. Jest tworzona na podstawie zgłoszeń Graczy dla innych Graczy w celach informacyjnych. Obsługa gry nie jest zobligowana do weryfikacji prawdziwości zamieszczanych zgłoszeń, a tym samym umieszczenie osoby na liście nie jest równoznaczne z potwierdzeniem zaistnienia opisanej sytuacji.

Aby zachować porządek i uniknąć rzucania pustych oskarżeń zgłoszenie powinno zawierać:
  • Datę
  • Nazwę świata na którym sytuacja miała miejsce
  • Nick osoby, która nie dotrzymała ustaleń
  • Krótki opis sytuacji
  • Zrzut ekranu z widocznymi ustaleniami (czat lub wiadomości) oznaczony tagiem: Spoiler
  • Zrzut ekranu potwierdzający wywiązanie się ze swojej części umowy oznaczony tagiem: Spoiler
Niniejsza czarna 'lista' jest nieformalnym mechanizmem kontroli społecznej - miejscem gdzie można ostrzec przed nieuczciwymi praktykami podczas handlu innych Graczy.

Uwaga:
Zasady Forum obowiązują również w tym temacie, w związku z czym:
  • posty niezgodne z tematem (nie będące poprawnymi zgłoszeniami) mogą zostać zmienione lub usunięte.
  • prezentowane treści powinny być cenzuralne. Jeżeli na zrzutach ekranu znajdują się treści niewłaściwe - przed umieszczeniem ich na forum powinny zostać w stosowny sposób ocenzurowane.

Ostatnia edycja:

Shelian

Zespół FoE
Community Manager
Zgłoszeni Gracze:
  • zimnyyyyyyy
  • zapomniany87

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Shelian

Zespół FoE
Community Manager
[Post przykładowy- zbieżność nicków przypadkowa]:

Zgłaszam: Zyleta1991
Świat: Arvahall
Powód: Dnia 16.01.2018 umówiłem się z tym Graczem na wymianę 100 PR. Wpłaciłem mu PR, ale on nie wywiązał się ze swojej części umowy - uważajcie na niego!

Proszę o wpisanie go na listę.

Patxxl

Szlachcic zagrodowy
Data: 19.02.2018
Świat: Brisgard
Nick: zimnyyyyyyy
Powód: szukałem kogoś do wymiany PR napisał na szept po czym jak mu wrzuciłem 60PR się zaczął wyśmiewać że on szlachta i daniny mu się płaci
polecam dać mu ignora jeszcze zanim się z nim będzie miało kontakt...
Co bardziej denerwujące to koleś robi to od 3 lat i się z tym nawet nie kryje a do tego jest top5 na świecie B :/
Dowód:
5a8afff586d7d.png

Urania 26 Wybawczyni

Szlachcic zagrodowy
08 kwietnia 2018 r.
światy Brisgard - Fel Dranghyr
zapomniany87
Ww zaproponował wymianę pr między światami i nie dotrzymał umowy, tzn nie wrzucił umówionych (żadnych) pr w moją perłę
zapomniany87.png

leshek22

Szlachcic zagrodowy
Świat: Cirgard
Nick: Billo
Powód: 11.02.2019 szukałem kogoś do wymiany PR między światami A i C. Gracz Billo napisał na szept, jak mu wrzuciłem 80PR na C w Alcatraz to kontakt się urwał. Dodatkowo okazało się, że od początku chciał oszukać bo nie posiada konta na A, czego nie sprawdziłem przed wymianą. Z tego co słyszałem to ten gracz oszukał już sporą ilość osób i nie tylko ja zgłaszałem sprawę do supportu.
Dowód wrzucenia 80pr u gracza Billo:
upload_2019-2-13_20-34-24.png
Niestety nie posiadam screena z opisem rozmowy z szeptu.

Załączniki

kotym

Szlachcic zagrodowy
Świat: Cirgard
Nick: Billo
Powód: 09.04.2019 szukałem na czacie kogoś do kupna kompletu surki na Strażnika Żywiołów za PR między innmi Gracz Billo napisał na szept, że ma surkę za 140 PR mam mu wysłać zaproszenie do znajomych. Następnie wpłacić na Zeusa i wystawić oferty do zdjęcia wrzuciłem 140 PR w Zeusa to poprosił 5 minut czasu i tu kontakt się urwał. Wysłałem list z ponagleniem ale byłem zbywany i ignorowany.

Dowód wpłaty 140 PR do Zeusa gracza Billo :

zbywanie :

Załączniki

Ostatnia edycja:

KrigArt

Szlachcic zagrodowy
Swiat; B
Nick; zimnyyyy
Zapomniałem o nim i dałem się oszukać na 100pr , czemu nikt nic nie robi z tym gościem on cały czas oszukuję.