czym jest offtop?

  • Rozpoczynający wątek mirolbn
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2383

Guest
Bartek, bez przesady bo zaraz żadnego hrabiego na forum mieć nie będziemy ...
 

DeletedUser1724

Guest
Nie sądzę by to akurat stanowiło problem.

Jak wyłączysz w kilku tematach naliczanie postów to spadniemy z postami aż miło :D A jak stracę te ciężko wystukane posty to kończę z grą :D Lepiej być coś wykombinował z tymi osobami co właśnie są najbardziej aktywni, a najlepiej utworzyć im grupę :D
 

DeletedUser1228

Guest
a dlaczego? czujesz sie lepszy bo wystukałeś większą ilość postów ? ;)
 

DeletedUser1724

Guest
a dlaczego? czujesz sie lepszy bo wystukałeś większą ilość postów ? ;)

Ja nigdy swojej osoby nie stawiałem ponad inne lecz czasem lubię sobie pożartować i to może wyglądać tak jakbym się szczycił ilością postów lecz tak nie jest :) Po prostu lubię dużo pisać i są osoby, którym to przeszkadza bo sami nie potrafią być tak komunikatywni z innymi :p
 

DeletedUser1228

Guest
mi to nie przeszkadza (po za działem Pytania pomoc czy jak to tam ma) ale innym może
 

DeletedUser1724

Guest
mi to nie przeszkadza (po za działem Pytania pomoc czy jak to tam ma) ale innym może

Słuchaj ja nie będę kogoś namawiał do pisania postów i bycia takim aktywnym jak ja lecz czasem faktycznie się zagalopuję i napiszę o jeden post za dużo i w dodatku nie na temat ale nie zaraz żebym został za to skarcony :p
 

DeletedUser1724

Guest
Nie wydaje mi się, żeby to w ten sposób działało. Raczej nie stracisz ;)

Straci się te posty w tych tematach :) Naliczanie jeżeli jest gdzieś wyłączane to odejmuje posty zawarte w tym temacie danemu użytkownikowi no chyba, że ja się nie znam ale raczej się dobrze znam :D


HAHAHAHA MAM NOWY TYTUŁ :D JUPIIIIIIIIII

Czyli od 750 postów mamy rangę Książę na forum :p Jeny ile ja już tego narąbałem sam się dziwię iż w tak krótkim czasie tyle mam :p
 

DeletedUser3

Guest
Po wyłączeniu naliczania postów w danym dziale i przeliczeniu postów, liczniki obniżyłyby się.
Wyjaśnia to wątpliwości?
 

DeletedUser

Guest
ale chyba dopiero po nacisnięciu magicznego przycisku w panelu administracyjnym przeliczenia postów. A tego robić nie musisz, bo będzie revolucjon haha ja już wątpliwości nie mam, miro out.
 

DeletedUser3

Guest
Jeśli dojdzie do podziału między tematami całkowicie abstrakcyjnymi, a merytorycznymi, to na pewno nacisnę ów magiczny przycisk. W końcu o to chodzi, by wzrastała jakość postów, nie ich ilość.
 

DeletedUser

Guest
Jednakże pamiętajmy, że prawo nie działa wstecz, tak było, będzie, i jest. :)

Lex retro non agit!

Ja się z tym nie zgadzam, zostanie złamana święta zasada, że prawo nie działa wstecz.

A ta zasada była podstawą od zawsze...

I nie chce tylko zatrzymać postów, bo mi tą rangę możecie całkowicie wyłączyć. :p

Chodzi o zasadę... ;>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry