Czwarty poziom trudności w wyprawach gildyjnych - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14308

Guest
4 poziom to dno jakich mało.W arktycznej walka zaczyna się od 155 % kończy na 250% dla mnie przejście walka bez szans.Towaru idzie od groma a wygranie 50 diamentów nie zwróciło mi się nawet w połowie co straciłem na negocjacje mimo wykupionego 4 podejścia.Jako nagroda na jednej z wież wieża sygnałowe to po prostu kpina.Zdobycie medali czy 35 sztuk towaru nie jest warte walki.Na 16 walk 4 poziomu nie miałem ani jednego reliktu.
 

bzzzz4

Szlachcic
ja nie mogę przejść na 3 poziomie ostatniego sektora żadnym wojskiem nie mogę przejść straciłem 600 diamentów a negocjacje 10 do wyboru to jak trafić w totka nie mam zamiaru tracić towaru ani wojska za takie śmieciarskie nagrody niech sami sobie je kończą szkoda mojego czasu niech robią tak dalej to straca graczy u mnie nikt nie kończy wypraw
 

DeletedUser17540

Guest
kompletnie nie rozumiem zmian w bonusach dla epok...

regularnie robiłem komplet walk 48/48 będąc w Przyszłości i na trzecim poziomie traciłem 1 do 3 jednostek - brak zmian
będąc w Arktyce doszedłem raz do jakiegoś 46 konfliktu tracąc na trzecim poziomie około 25 jednostek - jakbym miał walczyć do końca to ile bym stracił? prawie 40 jednostek bym stracił - tu nagle zamiast obniżyć bonus to się go podnosi?

A na którym LvL masz alka?
 

DeletedUser15836

Guest
Jestem w przemyśle, 4. etap WG, 54 konflikty obecnie zrobione, od 3. poziomu głównie negocjacje.
Generalnie, jeśli już, to jestem za tym, żeby 100% to był max, a 4. etap liczył się tylko w sytuacji, gdy gildie mają 100%, wtedy liczba konfliktów 4. etapu mogłaby mieć znaczenie, ale bez informacji o %.
I w tym wszystkim - 4. etap nie zasila %, a jedynie etapy 1-3.
Albo 100% to 100% I just ex aequo, albo tak jak jest teraz - kto pierwszy, ten lepszy.

Ale na pewno nie ta forma, co jest teraz.

+ Mogę się mylić, ale któryś konflikt 4. etapu dawał plany... Błagam Was... Naprawdę? Wojska dajcie lepiej.

+ Na mobilnej nie widzę wyróżnienia gildii z 4. etapem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5324

Guest
Z tego co zrozumiałem, wymagałeś robienia wypraw na 100%, więc wymagań nie musisz zmieniać i dalej możesz wymagać 100%.
oczywiście źle zrozumiałeś lub naiwnie próbujesz odwrócić uwagę czytających od podstawy problemu... wymagałem 100% w wyprawach - bo chodziło o zajęcie pierwszego miejsca... teraz zrobienie 48/48 nie gwarantuje tego... nie będę zmuszał nikogo do konieczności zrobienia 64/64, bo to by wymagało poświęcenia diamentów dla (UWAGA!) odrobiny potencjału do poziomu Gildii...

podsumowując - z opinii Graczy, którzy ukończyli 4 etap wynika - jako Gracz więcej wydasz niż zyskasz - to raz, pierwsze miejsce w wyprawach będą zajmować Gildie z fanatykami, którzy mają tony surowców i/lub tony diamentów - to dwa, korzyść dla Gildii przy uwzględnieniu kosztów (czwarty etap też trzeba odblokować i kosztuje to dość dużo surowców - a ilu Graczy go ukończy?) jest znikoma - to trzy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
Jak babcie w kapcie, to juz chyba matematyka Schoedingera... 100% to calosc, ale nie calosc, bo calosc to 133%, ale ogolnie 100% to nadal calosc... Nie wiem, co bierzecie, ale albo przestancie albo sie podzielcie...
 

DeletedUser11629

Guest
Skromnie chcialabym nadmienic, ze IV etap skonczylam stojac na jednej nodze i dlubiac palcem w nosie. Zdobylam caly stos nagrod w 15 minut. Mozna? Mozna. Ale. Po pierwsze mialam nieslychanego farta w negocjacjach, no i... Ja kwartal siedze w jednej epoce i mnie stac, bo kombinuje, jak sie da. I "dobra zmiana" wymuszajaca "balans" to tez w tym przypadku jest wstretna... Sorry, ale dla przecietnego gracza w mojej epoce to jest dno i siedem warstw mulu i wlaczanie tego w wynik rywalizacji miedzy gildiami to zwykle swinstwo, podszyte ordynarna chciwoscia. Decydentom zycze czyrakow na zadku, zeby poczuli cos poza zadza pieniadza.
 

DeletedUser14308

Guest
Mam pytanie odnośnie negocjacji i towaru traconego.Kazdy z arktycznej musi płacić prometem wyjątkowym i tylko w arktycznej dostępnym towarem.Jakim to wyjatkowym towarem muszą płacić gracze z innych epok?
 

DeletedUser16730

Guest
Zrobiłem 8 potyczek z 4 poziomu i straciłem 2 łotrów w postępie. Tyle, że do tego trzeba posiedzieć długo w epoce i zdobyć jednostki z epok wyższych.
I znowu nasuwa mi się pytanie. Skoro 4 poziom wlicza się do mistrzostw to się zachęca do takich działań. Jak to się ma do decyzji o PR na pasek żeby ludzie drzewka rozwijali?
 

DeletedUser5324

Guest
Mam pytanie odnośnie negocjacji i towaru traconego.Kazdy z arktycznej musi płacić prometem wyjątkowym i tylko w arktycznej dostępnym towarem.Jakim to wyjatkowym towarem muszą płacić gracze z innych epok?
podpinam się pod pytanie...
nie - kurczę - nic nie zmieniono - jak zapewniali piewcy Inno... tylko, że zmieniło się wszystko - włącznie z nagrodami (dodatkowe podejścia, PRki i procenty w szansach na wygranie nagród), w negocjacjach mega drogi do zdobycia promet, którego sobie nie kupisz i tak utrudniono walki, że teraz od trzeciego poziomu niemal non stop negocjujesz... to miał być ten balans? zatrzymać tych co weszli do AP?
 

bzzzz4

Szlachcic
ja nie moge przejsc ani wynegocjować ostatniego sektora na 3 poziomie sami niech graja sobie 30 podejść stracone ponad 600 diamentów i dalej wielka lipa cwaniaki
 

DeletedUser14308

Guest
Też się zastanawiam jak można tak zrobić kiedy w najgorszym przypadku koło 6 tury już ma się negocjacje skończone i to trzeba mieć naprawdę sporo pecha żeby aż tyle to zajmowało.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Też się zastanawiam jak można tak zrobić kiedy w najgorszym przypadku koło 6 tury już ma się negocjacje skończone i to trzeba mieć naprawdę sporo pecha żeby aż tyle to zajmowało.

Akurat jest 5 tur tylko - 3 podstawowe + 2 dodatkowe (1 z tawerny + 1 za diamenty ALBO 2 za diamenty).

Pomyłka ;) Przepraszam
 
Ostatnia edycja:

bzzzz4

Szlachcic
jak na co wydałem 600 diamentów na leczenie wojska i odkupienie ich i tak się nie da przejść chyba że wy sobie poradziliście bo macie castel i katedrę na 100 lvl chyba i żarty nie da się wynegocjować 10 towarów do wyboru próbowałem negocjować juz 30 razy i straciłem tylko towar zresztą nie po to mam wojsko żeby negocjować gra ma dawać frajdę a nie denerwować
 

DeletedUser14616

Guest
Zrobiłem 8 potyczek z 4 poziomu i straciłem 2 łotrów w postępie. Tyle, że do tego trzeba posiedzieć długo w epoce i zdobyć jednostki z epok wyższych.
I znowu nasuwa mi się pytanie. Skoro 4 poziom wlicza się do mistrzostw to się zachęca do takich działań. Jak to się ma do decyzji o PR na pasek żeby ludzie drzewka rozwijali?
Mógłbyś mi powiedzieć ile jest % na 4 poziomie? w Postępowej
 

DeletedUser7795

Guest
Dziwnym trafem w wyprawach na 3 poziomie na automacie zbijają mi akurat tę jedną jednostkę a łotry zostają nietknięte...
 

DeletedUser16730

Guest
Mógłbyś mi powiedzieć ile jest % na 4 poziomie? w Postępowej

Pierwsza potyczka 70%, trzynasta 85%.
Ale to rośnie i później się cofa po czwórkach. Nie pamiętam dokładnie, ale coś w stylu 70%, 75%, 80%, 85%, 75%...

Dziwnym trafem w wyprawach na 3 poziomie na automacie zbijają mi akurat tę jedną jednostkę a łotry zostają nietknięte...

To jest tak, musisz najpierw cofnąć jednostkę i dopiero później włączyć automat bo ona rwie do przodu, czasem trzeba włączyć dopiero przy drugiej fali ataku i drugim wstrzymaniu jednostki jeśli mają większy zasięg. A przy szybkich raczej w ogóle automatu nie włączaj.

Inna sprawa, że w kodzie jest coś ustawione żeby atakowały tę jedną. Czasem nie jest pierwsza w ataku, nie jest ranna, a szybkie wroga potrafią wszystkich ominąć żeby ją wykończyć.
 

DeletedUser7795

Guest
@jan-maria-scyzoryk właśnie tak robię. Zostawiam tę jedną jednostkę na końcu i dopiero daję automat a mimo to mi ją zbijają.

Inna sprawa, że w kodzie jest coś ustawione żeby atakowały tę jedną. Czasem nie jest pierwsza w ataku, nie jest ranna, a szybkie wroga potrafią wszystkich ominąć żeby ją wykończyć.

Skoro tak, to powinni to zmienić aby nie atakowały tej jednej jednostki, bo jeśli zostanie ona zabita w pierwszej walce to na cholerę mam walczyć dalej :\ samymi łotrami to tak jakby włócznika przeciwko czołgom wystawiać
 

DeletedUser14308

Guest
Akurat jest 5 tur tylko - 3 podstawowe + 2 dodatkowe (1 z tawerny + 1 za diamenty ALBO 2 za diamenty).
No teraz to dopiero się uśmiałem.To powiedz mi jakim cudem ja mogę robić więcej i za każdą kolejną płacę 10 diamentów.Albo to kolejny błąd albo radzę się trochę dowiedzieć więcej o tej grze.
 

DeletedUser14308

Guest
@jan-maria-scyzoryk właśnie tak robię. Zostawiam tę jedną jednostkę na końcu i dopiero daję automat a mimo to mi ją zbijają.



Skoro tak, to powinni to zmienić aby nie atakowały tej jednej jednostki, bo jeśli zostanie ona zabita w pierwszej walce to na cholerę mam walczyć dalej :\ samymi łotrami to tak jakby włócznika przeciwko czołgom wystawiać
Jeśli przeciwko twojej jednostce są takie które za pierwszym razem nie sięgną lotrow to jeśli wyrwales się do przodu ta jedyna to ja zaatakuje.Jak masz jedna to ja trzymasz z tyłu.
 
Dopiero zacząłem. Przeszedłem na razie 2 konflikty, czekam na podejścia. Dlaczego w pierwszej skrzynce 4 poziomu jest tylko jedna nagroda? I uwaga! To są całe 2 PR, na których zdobycie mam 100% :D
 
Do góry