Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

kasia2389

Arcyksiążę
To chyba będzie najlepszy budynek w grze i wcale nie taki drogi.
Potrzeba 8 części, zdobycie każdej to dwa rejsy, jeden rejs to około 10 dublonów czyli trzeba 160 dublonów to koszt 14k diamentów.
14 k diamentu to .... no tu to musicie już sobie sami przeliczyć.
Oczywiście pierwszy jest darmowy.
 

DeletedUser5869

Guest
Ktoś się orientuje, kiedy zawita do nas antykwariat?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20434

Guest
Mam rozumieć, że info o aktualizacji dostaniemy jakąś minutę przed nią? Albo nawet po??
 

RogerRoger

Szlachcic zagrodowy
Ktoś się orientuje, kiedy zawita do nas antykwariat?
w opisie aplikacji w Google Store jest info, ze ruszy uwaga uwaga... jutro - 29.07.

info na forach - brak calkowicie. czy PL, czy EN czy DE (chociaz tu pewnosci nie mam, bo slabo znam) :-) (oczywiscie mowie o oficjalnym info, nie plotkach czy grafikach wygrzebanych przez graczy)
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Niestety start musiał zostać przeniesiony ze względu na problem techniczny. Jak tylko uda się problem rozwiązać pojawią się ogłoszenia i Handlarz zostanie wprowadzony. Powinno to się stać w ciągu najbliższych dni.
 

DeletedUser2383

Guest
sHOibiY.jpg
 

RogerRoger

Szlachcic zagrodowy
Niestety start musiał zostać przeniesiony ze względu na problem techniczny. Jak tylko uda się problem rozwiązać pojawią się ogłoszenia i Handlarz zostanie wprowadzony. Powinno to się stać w ciągu najbliższych dni.

to jest super wiadomosc! powiedz tylko prosze, dlaczego tak malo informacji na ten temat jest w oficjalnym obiegu? nie dostajecie notek na czas "z gory"? (to nie jest zlosliwe pytanie - po prostu jestem ciekaw)

edit: w grze wlasnie pojawilo sie info o evencie nowym. nigdzie w zapowiedziach tego nie bylo. nie rozumiem tego systemu. jednak jestem jak najbardziej MILE zaskoczony
 

DeletedUser22122

Guest
Wg mnie u handlarza na becie jest jedna głupota. Podczas licytacji można przebić poprzednia ofertę o 1monete. To trochę wg mnie głupie i powinna być jakaś minimalna suma np 100monet a przy wyższych ofertach np 1000monet. 1moneta jest strasznie uciążliwa :/
 
Do góry