Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia
Niestety start musiał zostać przeniesiony ze względu na problem techniczny. Jak tylko uda się problem rozwiązać pojawią się ogłoszenia i Handlarz zostanie wprowadzony. Powinno to się stać w ciągu najbliższych dni.

handlarz już jest a u nas jak zwykle cisza. Dlaczego niemcy informują , a wy nie ?
 

Borisel

Hrabia
Ok sprawdziłem handlarza i zauważyłem dziwna rzecz - mogę sprzedawać przedmioty minimum co 2 h (im większy czas tym więcej monet i klejnotów) . Nie można było zrobić aukcji dla graczy z czasem a dodać opcje szybkiej sprzedaży gratów ? Przecież mi wieki zajmie wyczyszczenie magazynu ...
 

DeletedUser21929

Guest
Ok sprawdziłem handlarza i zauważyłem dziwna rzecz - mogę sprzedawać przedmioty minimum co 2 h (im większy czas tym więcej monet i klejnotów) . Nie można było zrobić aukcji dla graczy z czasem a dodać opcje szybkiej sprzedaży gratów ? Przecież mi wieki zajmie wyczyszczenie magazynu ...
Uzyj diamentow.. Jak chcesz zarobic a wystawienie gratow nie oznacza ze szybko sie ich pozbedziesz.Bo czas oznacza ze oferta dluzej wisi i ktos ja musi kupic.!!!! czyli smieci ciezko beda schodzic za to np. tarasy rolne dosc szybko.
 

DeletedUser22128

Guest
zmiana bardzo korzystna dla graczy nie będę już musiał czekać miesiącami aż mi dropnie np. indyjski pałac z dziennych lub nie (szansa z 5 %); jednak gdyby dodano jeszcze możliwość że gracz wystawia ofertę swoją np; ktoś ma trzy bazary i jest targ że wystawia za ileś tam monet lub diamentów to zarobił by sprzedający
 

DeletedUser22128

Guest
z statkiem w evencie jest jakiś błąd - wylosowałem statki piracki, handlowy i królewski i każdy ze statków po rozpakowaniu jest zwykły na pierwszym poziomie muszę go ulepszyć i dopiero ostatnim ulepszeniem wybrać jakiego ma być rodzaju to po co są trzy plany jak dopiero po 5-6 ulepszeniach będę mógł wybrać rodzaj statku ? to muszę mieć dwa plany np. statku pirackiego pierwszy otwarcie a drugi plan wybór rodzaju ?
 

DeletedUser20434

Guest
z statkiem w evencie jest jakiś błąd - wylosowałem statki piracki, handlowy i królewski i każdy ze statków po rozpakowaniu jest zwykły na pierwszym poziomie muszę go ulepszyć i dopiero ostatnim ulepszeniem wybrać jakiego ma być rodzaju to po co są trzy plany jak dopiero po 5-6 ulepszeniach będę mógł wybrać rodzaj statku ? to muszę mieć dwa plany np. statku pirackiego pierwszy otwarcie a drugi plan wybór rodzaju ?
Każdy z zestawów wyboru posiada inną zawartość
https://forgeofempires.fandom.com/wiki/Selection_Kit#Ship_Selection_Kits
I to jest TA różnica pomiędzy nimi
 

Markiz.

Książę
Podstawa statku w każdym zestawie jest taka sama. Inne są dodatki do niej w zależności od nazwy zestawu.
 

DeletedUser20434

Guest
Rok temu jak zaczynałem, jakimś cudem złapałem Statek Królewski.
W tym roku chcę mu załatwić bliźniaka :D
 

DeletedUser22128

Guest
Podstawa statku w każdym zestawie jest taka sama. Inne są dodatki do niej w zależności od nazwy zestawu.

w sumie wylosowałem o trzy zestawy za dużo; trudno przerobie je później na klejnoty nie zauważyłem po prostu że te zestawy to już nie ulepszenia tylko podstawowe wersje
 

DeletedUser22128

Guest
Rok temu jak zaczynałem, jakimś cudem złapałem Statek Królewski.
W tym roku chcę mu załatwić bliźniaka :D[/QUO

mnie na pirackim zależy; w sumie mam jedno ulepszenie tylko, że miejsca już brakuje; dwóch statków bym raczej nie postawił wolałbym jakąś perłę z bonusem; expić zacząłem nową epokę dla terenu może jeszcze coś tam do końca eventu wylosuje lub na targu będzie jakieś ulepszenie lub z aukcji
 

DeletedUser22128

Guest

DeletedUser22128

Guest
podsumowując bocianie gniazdo to taka przerośnięta studnia życzeń z szansą o połowę mniejszą na liczbę diamentów; warto je w ogóle mieć choćby ze względu na medale, towary, punkty rozwoju i pewnie uda mi się zdążyć żeby mieć trzy - cztery kompletne sztuki na światach
 
Do góry