Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21055

Guest
Z innej beczki, czy wiadomo czy i ewentualnie kiedy pojawi się kolejna osada kulturowa?
 

DeletedUser21055

Guest
Dzięki za info, co prawda plotek się nie powtarza;), ale trochę mówiło się o tym, że następny będzie Egipt.
 

ZjemCię

Wójt
Mam nadzieję, że nagroda główna będzie miała podobne zbiory i premie i będzie równie ładna jak wikingach.
Chociaż byłoby super jakby premia obejmowała też obronę podczas ataku :)
Jeśli to będzie coś takiego jak w Vikingach a na to się zapowiada, to ja mam w nosie robienie tego :D Serio. Za 4h kończę ostatnią wioskę. ponad 3 i pół miesiąca tłuczenia tego ****a i zyskałem co? +14% tylko do ataku i w zasadzie 9 pr (8 z ygg na 9 lvl i +1 pr więcej na jednym kamieniu runicznym pod którego musiałem skasować ŚW) No i drzewko które niewielu będzie mieć, bo reszta to olała (z perspektywy czasu stwierdzam że mądrzejszych niż ja).
I zgadza się - Ygg jest najpotężniejszy w grze i jest bardzo ładny ale ta gra to statystyki - a te dla mnie - podkreślam DLA MNIE nie były warte tej ceny.

Dla Ciebie wygląd

H_SS_Japanese_Townhall.png
B_SS_Japanese_CulturalGoodsProduction1.png

B_SS_Japanese_CulturalGoodsProduction2.png

B_SS_Japanese_CulturalGoodsProduction3.png

B_SS_Japanese_CulturalGoodsProduction4.png
R_SS_Japanese_Residential1.png

R_SS_Japanese_Residential2.png

R_SS_Japanese_Residential3.png
Y_SS_Japanese_Ship1.png
S_SS_Japanese_Street1.png
fine_soy.png
Soy
fine_armor.png
Armor
fine_paintings.png
Paintings
fine_instruments.png
Instruments
D_SS_Japanese_Diplomacy1.png

D_SS_Japanese_Diplomacy2.png

D_SS_Japanese_Diplomacy3.png

D_SS_Japanese_Diplomacy4.png

D_SS_Japanese_Diplomacy5.png

D_SS_Japanese_Diplomacy6.png

D_SS_Japanese_Diplomacy7.png
R_SS_MultiAge_CulturalBuilding3a.png

R_SS_MultiAge_CulturalBuilding3b.png

R_SS_MultiAge_CulturalBuilding3c.png

R_SS_MultiAge_CulturalBuilding3d.png

R_SS_MultiAge_CulturalBuilding3e.png

R_SS_MultiAge_CulturalBuilding3f.png

R_SS_MultiAge_CulturalBuilding3g.png

R_SS_MultiAge_CulturalBuilding3h.png

R_SS_MultiAge_CulturalBuilding3i.png
R_SS_MultiAge_CulturalBuilding4a.png

R_SS_MultiAge_CulturalBuilding4b.png

R_SS_MultiAge_CulturalBuilding4c.png

R_SS_MultiAge_CulturalBuilding4d.png

R_SS_MultiAge_CulturalBuilding4e.png
I_SS_Japanese_Impediment1.png

I_SS_Japanese_Impediment2.png

I_SS_Japanese_Impediment3.png

I_SS_Japanese_Impediment4.png

I_SS_Japanese_Impediment5.png

I_SS_Japanese_Impediment6.png

I_SS_Japanese_Impediment7.png
Dzięki za info, co prawda plotek się nie powtarza;), ale trochę mówiło się o tym, że następny będzie Egipt.
I zgadza się - bo w grze ciągle przed odpaleniem wioski masz ekran z Vikingami a po kliknięciu strzałki w prawo jest ekran "Egipcjanie" z podpisem "Wkrótce".
Na becie jednak wyśledzili Japonię. Co ciekawe główny budynek też ma 9 poziomów więc spodziewał bym się tego samego badziewia.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20535

Guest
Jeśli to będzie coś takiego jak w Vikingach a na to się zapowiada, to ja mam w nosie robienie tego :D Serio. Za 4h kończę ostatnią wioskę. ponad 3 i pół miesiąca tłuczenia tego ****a i zyskałem co? +14% tylko do ataku i w zasadzie 9 pr (8 z ygg na 9 lvl i +1 pr więcej na jednym kamieniu runicznym pod którego musiałem skasować ŚW) No i drzewko które niewielu będzie mieć, bo reszta to olała (z perspektywy czasu stwierdzam że mądrzejszych niż ja).
I zgadza się - Ygg jest najpotężniejszy w grze i jest bardzo ładny ale ta gra to statystyki - a te dla mnie - podkreślam DLA MNIE nie były warte tej ceny.
Masz racje to gra dla statystyki, świątyń w grze jest pod dostatkiem, kamień więc ulepszam. Co daje w sumie11 pr wiecej dziennie bo mam emisariusza z pr w ratuszu, i bedzie jeszcze jednostka, czyli kilka poziomów pereł walecznych do przodu, jeden alca, i 11 pc jak dla mnie, a nie mam zbyt rozwiniętego miasta jest to wystarcząjąco korzystna wymiana za czas, który i tak spędzam na foe, a nie oszukujmy się samo "granie" nie jest tu czasochłonne. Takie jest moje zdanie, że w ostatecznym rozrachunku warto.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14308

Guest
In total, the new age brings:
  • Your own Space Colony to manage!
  • 51 main story line quests
  • 46 side quests
  • 14 recurring quests
  • 8 new Avatars
  • 5 new expansions (3 new diamond expansions, 1 new campaign and 1 new research expansion. 1 victory expansion has already been added to the game prior)
  • 24 new technologies to research
  • 2 new residential buildings
  • 5 new military buildings with 5 new units
  • 2 new workshop buildings
  • 2 new culture buildings
  • 1 new decoration
  • 2 new streets
  • 2 new Great Building
 

DeletedUser14308

Guest
Ogromne ilości nowego towaru potrzebne do odblokowywania nowych technologii.W jednej z ostatnich technologii potrzeba 6200 sztuk nowych towarów.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zastanawiam się, jaki towar będą produkować budynki (ewentowe i perły) nie będące budynkami towarowymi. Powinny to być towary z arktycznej i marsa. Tak właśnie jest.
Jeśli tak będzie to cała ta ruda z marsa zda się psu na budę. No może nie całkiem, bo pewna ilośc potrzebna będzie do technologii.
Wydaje się, że budynki towarowe będą na marsie.
upload_2019-4-23_17-46-18.png


Nadal z uwagą śledzę forum bety.

5x5
upload_2019-4-23_17-59-15.png

Połowa armii wroga na wejściu do piachu.

upload_2019-4-23_18-2-42.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20535

Guest
A czy to prawda, ze ta perła dostępna będzie jedynie dla graczy z epoki marsa?
 

DeletedUser18213

Guest
Podobno tak ale ręki nie dam uciąć... Osobiście nie popieram tej nowej perły "brak możliwości jakiejkolwiek obrony miasta"... Chyba, ze będzie działać też tak, ze jezeli osoba która będzie atakowana i będzie posiadać tą perłę ten bonus zadziała na atakującego i będzie mogła mu rypnąć tez połowę wojska.
 

DeletedUser21773

Guest
w sumie taki bonus świetnie można wykorzystać, np na ostatnim lvl wyprawy a wielkość budynku jest znośna, ale wydaje się być na ten moment przy tych statystykach mało opłacalne. Jeśli na 10 lvl tylko raz na dobę skasujemy polowe wojska przeciwnika (na 80 przypuszczam że 2 maks 3), to jaki sens to ma? Dla mnie raczej żaden a wogule jaki sens ma marnowanie użycia tej perły u sąsiada, jak ktoś sugerował do góry? Po prostu kolejna perła dla ludzi którzy już nie mają co rozwijać
 

ZjemCię

Wójt
w sumie taki bonus świetnie można wykorzystać, np na ostatnim lvl wyprawy a wielkość budynku jest znośna, ale wydaje się być na ten moment przy tych statystykach mało opłacalne. Jeśli na 10 lvl tylko raz na dobę skasujemy polowe wojska przeciwnika (na 80 przypuszczam że 2 maks 3), to jaki sens to ma? Dla mnie raczej żaden a wogule jaki sens ma marnowanie użycia tej perły u sąsiada, jak ktoś sugerował do góry? Po prostu kolejna perła dla ludzi którzy już nie mają co rozwijać
Na 10 lvl co widać po screnie są to 3 ataki.

Perła jest dostępna dla wszystkich.
 

DeletedUser21773

Guest
są to 3 ataki z 38% szansy, że połowa wojska zniknie wiec daje to prawie zawsze tylko 1 atak, gdzie połowa wojska przeciwnika zniknie. Poza tym tak jak niektórzy narzekają na prawdopodobieństwo i że mają takiego pecha...to wam pewnie nawet raz nie wejdzie bonus w postaci kasacji połowy woja xDDD
 

ZjemCię

Wójt
są to 3 ataki z 38% szansy, że połowa wojska zniknie wiec daje to prawie zawsze tylko 1 atak, gdzie połowa wojska przeciwnika zniknie. Poza tym tak jak niektórzy narzekają na prawdopodobieństwo i że mają takiego pecha...to wam pewnie nawet raz nie wejdzie bonus w postaci kasacji połowy woja xDDD
Szkoda jednak że matmę wycofali na maturze.
xDDD
 

OliverJr.

Hrabia
Te perły są niestety o dupe potłuc, zaatakujesz sąsiada, wejdzie ten bonus a tu w obronie 2 włóczników :D a ta druga perła daje garstke towarów z epoki poprzedzającej...
 

DeletedUser21773

Guest
Szkoda jednak że matmę wycofali na maturze.
xDDD


??? WOW bez komentarza, to twoim zdaniem na 10 lvl, przy 3 atakach i każdym z szansą powodzenia 38% ile razy nam się uda, i ile razy zniknie połowa wojska?

edit: nie wiem jak teraz z matmą ale jak ja pisałem 8 lat temu to matma była obowiązkowa xD (chyba że pijesz do siebie ...
 

ZjemCię

Wójt
??? WOW bez komentarza, to twoim zdaniem na 10 lvl, przy 3 atakach i każdym z szansą powodzenia 38% ile razy nam się uda, i ile razy zniknie połowa wojska?

edit: nie wiem jak teraz z matmą ale jak ja pisałem 8 lat temu to matma była obowiązkowa xD (chyba że pijesz do siebie ...
Od 0 do 3 razy.
Skro pisałeś tak dawno to może już czas sobie przypomnieć podstawy? xD
 

DeletedUser21773

Guest
Od 0 do 3 razy.
Skro pisałeś tak dawno to może już czas sobie przypomnieć podstawy? xD

Tobie by się przydały zarówno podstawy z czytania ze zrozumieniem (w podstawówce to było w 6 klasie jak i podstawy matmy w sumie teź) XD.
Napisałem wyraźnie że to będzie PRAWIE zawsze 1 atak udany, z czym się tu nie zgadzasz??? Do czego sadzisz?
Ilość ataków udanych (czyli z kasacją połowy woja) od 0 do 3 to 100% możliwości wydarzeń losowych -udanych ataków 0, 2 i 3 mają najmniejsze prawdopodobieństwo zaistnienia, notabene 1 atak ma największe prawdopodobieństwo zaistnienia czyli będzie zachodził zdecydowanie najczęściej.

Jesteś taki mądry, to podaj proszę dokładne wartości prawdopodobieństwa udanych ataków dla 0,1,2,3 ? Bo ja ci jestem w stanie to policzyć w kilka minut. Poległeś na całej linii przyjacielu, tak się składa że maturę z matmy pisałem podstawową i rozszerzoną i w obu częściach miałem najlepszy wynik w szkole.
 
Do góry