Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
@Natalia
Uwierz, mam już satysfakcjonującą mnie pracę :)), nie potrzebuję dokładać sobie obowiązków.

A co do tematu, na AppStore jest opis nowej linii historycznej królowej SiSi , łudząco podobny pseudonim do pewnej organizacji.. :p
 

DeletedUser775

Guest
Pancerz reaktywny 3, czyli max. można jej zadać 3 obrażenia (nie dotyczy działa z przyszłości)

Ciekawi mnie jakiego rodzaju "Działo" dodadzą w ostatniej części Arktyki. Skoro będzie lepsze od obecnego to żadne nowe i wymyślne umiejętności obronne nie będą wystarczające.

Jedynym wyjściem, jest dodanie efektu "zamrażania" działa na 1 lub 2 tury. Mogłaby to robić jednostka szybka lub strzelecka.
 

DeletedUser15643

Guest
no i WRESZCIE jest - historia wpłat do skarbca (z ostatnich 7 dni):

1858a1617ee74c90f3d221d38f552226.jpeg


0aff54f7fce2325b536f3b112ab8bd09.jpeg
 

DeletedUser15643

Guest
kilka budynków z 3 części Arktycznej Przyszłości:

- kulturowy:

A_SS_ArcticFuture_Culture3.png

- mieszkalny:

R_SS_ArcticFuture_Residential4.png

- produkcyjny:

P_SS_ArcticFuture_Workshop4.png

- militarny:

M_SS_ArcticFuture_Military4.png

- dekoracja:

D_SS_ArcticFuture_Decoration3.png

- drogi:

S_SS_ArcticFuture_Street1.png


S_SS_ArcticFuture_CarStreet1.png


oraz nowa perła (nie pytać, co daje, bo nie wiem):


X_SS_ArcticFuture_Landmark2.png
 

DeletedUser4614

Guest
ładna ta nowa perła... mam nadzieje ze bedzie dawac cos do walk... (przypomina pentagon :)
ale jak sie blizej przyjrzec to to duża szklarnia z kwiatkami... oby nie dawała towarów:p
 

herde

Baron
Ciekawi mnie jakiego rodzaju "Działo" dodadzą w ostatniej części Arktyki. Skoro będzie lepsze od obecnego to żadne nowe i wymyślne umiejętności obronne nie będą wystarczające.

Jedynym wyjściem, jest dodanie efektu "zamrażania" działa na 1 lub 2 tury. Mogłaby to robić jednostka szybka lub strzelecka.
Wcale nie musi być lepsze. Pamiętasz działo ze współczesności? ;)
 

DeletedUser8110

Guest
ładna ta nowa perła... mam nadzieje ze bedzie dawac cos do walk... (przypomina pentagon :)
ale jak sie blizej przyjrzec to to duża szklarnia z kwiatkami... oby nie dawała towarów:p
Toż to ewidentnie płatek śniegu jest! ;)
 

DeletedUser3372

Guest
ja jestem bardzo ciekawy tej nowej perły i bardziej stawiam na produkcje towarow niz na wojenne bonusy
 

DeletedUser4614

Guest
oby żadne monety, młotki, towary. ludzie i inne badziewie, ala zado' :)

ta perła musi mieć dwa świeże bonusy, aby gracze mieli szczękopad, szczękościsk i w ogóle palpitacje :p
 

DeletedUser3372

Guest
najlepiej jak by ta perla miala bonusy zwiekszenie produkcji prometu i skrocenie produkcji wojska
 
Do góry