Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15227

Guest
To jak tak z innej beczki , czy kiedykoliwek zostanie wprowadzona opcja przekazywania prezentów z inwentarza? Bo przyznam ze mam tego coraz wiecej i w zasadzie niemam gdzie postawic...nasuwa sie pytanie po co mi to? Drugiego miasta niemam a w obecnym palca niema gdzie wcisnac , zawsze mozna by obdarować kogoś tym...

Raczej watpię...oczyma wyobraźni już widzę aukcje na ebay lub alledrogo.
 

DeletedUser14806

Guest
W takim razie po co w ogóle ktos zasugerował taka opcje w inwentarzu?
 

DeletedUser14598

Guest
Troszke mi to zajeło dzis czasu ale sie pobawiłem w tłumacza jak wiadomo na Becie pojawila sie 2 czesc Arktyki przetłumaczylem w miare mozliwosc co nam przyniesie a wiec tak :
- 33 story questy , które kontynuują swoją podróż w Arktyce
- 10 kampanii mapa
- 15 nowych dorzuconych zadan
- 5 Powtarzających się zadań wpadając w sumie do 20
- 7 nowych technologii do badań
- 1 budynek z zaopatrzeniem Premium czyli za diamenty
- 1 budynek militarny
- 1 budynek kulturowy
- 1budynek mieszkalny
- 1 dekoracja
- 1 budynek z zaopatrzeniem
Epoka arktyczna wraz z nowymi odslonami bedzie coraz bardziej przypominac Arktyke zapewniaja nas tworcy gry .
Kiedy po raz pierwszy wszedł Arctic przyszłości pewnie zauważyliście nową strukturę spoza miasta, na brzegu. Teraz już wiesz, że to był plac budowy nowego portu.
Teraz staje się funkcjonalna !
Aby móc wysyłać statek do Arktyki , trzeba najpierw zbadać technologię " Promet Extraction " w drzewie technologii. Gdy to nastąpi, będzie można zobaczyć , że inżynierowie poinformuja nas o zakończeniu budowy.
dlaczego chcemy wysłać swoich obywateli w niebezpieczna misje w pierwszej kolejności?
Powody w rzeczywistości dość jasne: technologie są już bardzo zaawansowane i będą wymagać, aby korzystać z prometu podczas procesu badawczego !
W skrócie : Potrzebny bedzie promet w dalszych postępach w drzewie technologii.
Promethium nie bedziemy mogli handlowac na targowisku , jedynym sposobem, aby dostać to będzie wysłać swój statek do Arktyki (można też wyrwać małe ilości na mapie kampanii , ale to jest loot jednorazowa ) . Nasza wykfalifikowana załoga zrobi to za Nas!
Aby wysłać swój statek do Arktyki , trzeba będzie wprowadzić port. Gdy to zrobimy, pojawi się ekran wyboru załogi .
Mamy do wyboru , rozne avatary postaci . W zależności od dokonanego wyboru , metryki widoczne tuż nad członkami załogi statku (zdrowie , tom promethium i czas podróży) ulegnie zmianie.
Będziemy mieli do wyboru jednego z pięciu potencjalnych członków załogi. Istnieje w sumie z dziesięciu możliwych osób o różnych umiejętnościach i pięciu z nich , które są dostępne dla Ciebie są wybierane losowo . Aktualnie można zatrudnić trzy z nich (liczba ta zwiekszy sie o 4 nowe postaci po ulepszeniu statku tak wiec jestem pewien ze ten port bedzie nowa perla epoki arktyki ktora trzeba bedzie rozwijac pkt rozwoju zeby odblokowac wieksza liczbe postaci z lepszymi umiejetnosciami). Postaci te beda wymagaly od nas zaplaty w postaci towarowej . Dokonamy wyboru w zależności od strategii i bieżących potrzeb w naszych miastach .
Gdy statek znajduje się z dala od drogi , dostępne członkowie będą wybierani losowo , więc zazwyczaj będzimy mógli wybrać różne osoby za każdym razem.
ależy również pamiętać, że za każdym razem, gdy statek przemieszcza się do Arktyki , to ulegnie uszkodzeniu i traci prędkość , a także zdolności promethium . Aby zobaczyć aktualny stan statku zdrowia , wystarczy otworzyć drugą zakładkę
Gdy statek ulega uszkodzeniu , pasek stanu będzie to wskazywać odpowiednio . Można dokonać niezbędnych napraw , gdy statek znajduje się w porcie i będzie cię to kosztować towary. Ale nie czekać zbyt długo! Im bardziej uszkodzony bedzie statek dziala wolniej i produkuje mniejsza ilosc promethium czym wieksze uszkodzenie statku naprawa bedzie droższa

Jest to moje tlumaczenie wiec jak cos sie nie bedzie zgadzac to sorki :) Prosze o nie wypominanie ortografi , interpunkcji itd bo nie chce mi sie bawic z tym
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
ojojoj zabolał mój post jak zawsze, więc i wyleciał jak zawsze.

Kiedy będzie coś zrobione W KOŃCU z surowcami z Arktyki?
 

DeletedUser15643

Guest
Kiedy będzie coś zrobione W KOŃCU z surowcami z Arktyki?

wtedy, kiedy podpowiesz pomysłodawcom co mają z nimi zrobić


a tymczasem w trawie piszczy kolejny eventos:

portrait_215.jpg
portrait_216.jpg


 

DeletedUser7795

Guest
Ciekawe... Kolejny nowy budyneczek. Co będzie można w nim produkować ?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jabłuszka też sie nogami ugniatało jak winogrona? Byłam pewna że się je prasowało ^^

Albo przecier, albo w całości, a tam widzę pani ugniata.

o.O
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Teraz pytanie za 100 punktów, czy ta gafa będzie poprawiona, czy my ciemni się nie znamy, czy czasem ktoś nie powinien w pierś teraz walnąć mówiąc moja wina, albo odrazu w głowę o ja idiota, a za nim reszta co przepusciła projekt?

Może sobie odp tak jesteśmy ciemni :o
 
Do góry