Chamstwo w grze a support

  • Rozpoczynający wątek Robertolog
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3

Guest
pewnie niedlugo wprowadza mozliwosc ignorowania wiadomosci od okreslonego gracza
Zgadza się, jest to w dosyć pilnych planach.

Mam tylko nadzieję, że jeśli będzie już regulamin to w tym przypadku będzie działał wstecz.
Nie musi, bo zasada na to już jest:
"11.3 Ponadto, niedozwolone są wszelkie czynności, które mogą zakłócić funkcjonowanie Gier i relacje pomiędzy Użytkownikami. W szczególności Użytkownikowi nie wolno

zamieszczać obraźliwych lub szykanujących treści i linków do stron osób trzecich zawierających takie treści, niezależnie od tego, czy dotyczą one innych Użytkowników, pracowników InnoGames, czy też innych osób lub podmiotów,"

A gdzie? W OWH -> klik!
 

DeletedUser

Guest
Nie musi, bo zasada na to już jest:
"11.3 Ponadto, niedozwolone są wszelkie czynności, które mogą zakłócić funkcjonowanie Gier i relacje pomiędzy Użytkownikami. W szczególności Użytkownikowi nie wolno

zamieszczać obraźliwych lub szykanujących treści i linków do stron osób trzecich zawierających takie treści, niezależnie od tego, czy dotyczą one innych Użytkowników, pracowników InnoGames, czy też innych osób lub podmiotów,"
A gdzie? W OWH -> klik!
A jakie są realne konsekwencje takich czynów?
 

DeletedUser1724

Guest
Zgadza się, jest to w dosyć pilnych planach.

Aha czyli najzwyczajniej w świecie można przeklinać, wyzywać, obrażać innych na serwie bo przecież, można taką osobę zignorować i to w naszej gestii leżeć będzie załatwienie tej sprawy prosząc, błagając i szlochając do tej osoby by zaprzestała takich praktyk ... Najbardziej durne podejście z jakim spotkałem się do tej pory przez Administrację jakiejkolwiek gry... :(

To po cholerę to OWH istnieje ??? Po to, żeby tylko było, czy jest po to by je przestrzegać ???
 

DeletedUser

Guest
Czy team F.o.E. jest w stanie karać tych co łamią punkty zawarte w OWH? Np. dać bana albo coś w takiego?
 

DeletedUser

Guest
podstawowa rzecza jakiej tutaj brakuje to przejrzysty regulamin (nie OWH) gry i forum i odpowiednie tabele kar do tych regulaminow bo bez tego to my sobie mozemy zglaszac support mowi ze karze tylko jakie kary naklada jak nie ma regulaminu i tabeli kar
wiem ze rozmawianie o karach innych graczy jest zabronione i ze support tez nie udziela info czy gracz zostal ukarany czy nie ale regulamin powinien byc juz dawno a duzo roboty z tym nie ma poniewaz wystarczyloby zrobic kopiuj wklej regulamim powiedzmy z Grepolis i po sprawie
 

DeletedUser

Guest
podstawowa rzecza jakiej tutaj brakuje to przejrzysty regulamin (nie OWH) gry i forum i odpowiednie tabele kar do tych regulaminow bo bez tego to my sobie mozemy zglaszac support mowi ze karze tylko jakie kary naklada jak nie ma regulaminu i tabeli kar
wiem ze rozmawianie o karach innych graczy jest zabronione i ze support tez nie udziela info czy gracz zostal ukarany czy nie ale regulamin powinien byc juz dawno a duzo roboty z tym nie ma poniewaz wystarczyloby zrobic kopiuj wklej regulamim powiedzmy z Grepolis i po sprawie
Nie potrzeba na początku bardzo rozbudowanego regulaminu. Wystarczy coś odnośnie multikont, wszelkiego rodzaju botów, chamstwa, kradzieży kont, hackowania gry.
 

DeletedUser

Guest
czyli zwykly podstawowy regulamin gry ale bez tabeli kar nic to nie da bo ja moga mnie ukarac skoro nie jest napisane ze za takie przewinienie grozi taka kara
dlatego teraz daja tylko ostrzezenia bo wiecej nie moga
 

DeletedUser

Guest
czyli zwykly podstawowy regulamin gry ale bez tabeli kar nic to nie da bo ja moga mnie ukarac skoro nie jest napisane ze za takie przewinienie grozi taka kara
dlatego teraz daja tylko ostrzezenia bo wiecej nie moga
Kary były w domyśle :) Chodzi mi o regulamin z karami uwzględniający podstawowe wykroczenia (dla osób obeznanych z grami tego typu to robota na góra godzinę).
 

DeletedUser3

Guest
Apocalypto napisał:
Aha czyli najzwyczajniej w świecie można przeklinać, wyzywać, obrażać innych na serwie bo przecież, można taką osobę zignorować i to w naszej gestii leżeć będzie załatwienie tej sprawy prosząc, błagając i szlochając do tej osoby by zaprzestała takich praktyk ...
Obawiam się, że nie zrozumiałeś. Sens wypowiedzi jest taki, że chamskie zachowanie w grze nie jest dozwolone ani nie będzie tolerowane. W razie posiadania dowodów należy zgłosić się do supportu.

LaManche napisał:
Czy team F.o.E. jest w stanie karać tych co łamią punkty zawarte w OWH? Np. dać bana albo coś w takiego?
Nie chodzi o karę, lecz o resocjalizację ;]. Ale tak, jest w stanie.

Robertolog napisał:
Nie potrzeba na początku bardzo rozbudowanego regulaminu. Wystarczy coś odnośnie multikont, wszelkiego rodzaju botów, chamstwa, kradzieży kont, hackowania gry.
Wszystko to jest w OWH :). Niemniej - uwaga - potwierdzam, że szczegółowy zestaw zasad związanych z grą w formie przystępnej dla graczy (bo OWH na pewno takiej formy nie ma) jest w przygotowaniu!
 

DeletedUser

Guest
Obawiam się, że nie zrozumiałeś. Sens wypowiedzi jest taki, że chamskie zachowanie w grze nie jest dozwolone ani nie będzie tolerowane. W razie posiadania dowodów należy zgłosić się do supportu.
Wysłałem dwa razy wiadomość do supportu. W każdej było kto mnie obraził, o której godzinie i treść tego co napisał. W drugiej ponadto był screen, aby nie było wątpliwości. Od supportu dostałem odpowiedź, że się tym zajmą, a koleś nadal mnie wyzywa. I teraz pytanie: czy to jest jednak tolerowane czy nie? Czy support oprócz upominania coś jeszcze ma w zanadrzu? Biernością nie zdobędzie graczy.
 

DeletedUser3

Guest
Zdobywanie graczy, jak i kontrolę nad zachowaniem bardzo proszę zostawić moim ludziom :).
Czytając ów temat wyczułem, że być może niezbędne są mocniejsze zasady dotyczące kultury wypowiedzi w FoE. Tym zajmiemy się w najbliższym czasie. Tymczasem taka deklaracja musi tutaj wystarczyć, ponieważ wspomnianej wcześniej przez SIRMIRONA "tabeli kar" prawdopodobnie nie będziemy publikować.

Miłego wieczoru życzę :).
 

DeletedUser

Guest
Fajnie by było, aby tabela kar była ogólnodostępna. Chciałbym wiedzieć ile dostane za "zabicie człowieka". W jakim terminie możemy się spodziewać zaostrzenia zasad?
 

DeletedUser3787

Guest
Co się tyczy chuligaństwa na serwerze to faktycznie za przytoczone tutaj słowa w innych grach "ten kolega" już by nigdy nie zagrał.
Precz z chamstwem w necie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
Zdobywanie graczy, jak i kontrolę nad zachowaniem bardzo proszę zostawić moim ludziom :).

To niech coś Oni z takimi osobami robią - niż jak to nazwałeś wcześniej "resocjalizacja" takich osób. Wy tutaj nie jesteście od nauczania innych dobrych manier bo od tego są rodzice czy opiekuni prawni, Wy tutaj powinniście przestrzegać prawa zawartego w OWH, gdzie to prawo niejednokrotnie jest łamane przez graczy i adekwatnie do przewinienia powinniście wyciągać konsekwencje w postaci blokady konta na czas określony czy w przypadkach drastycznych - stały.

Każda osoba chcąca tu zagrać, chciałaby by Administracja dążyła do tego, by jednak gra była przyjemna, a gdy ktoś otrzymuje słowa, jakie by każdy nie chciał dostać, to odechciewa się grania tym bardziej jak zgłaszanie takich przypadków nic nie daje o czym pisał wyżej Robertolog.

I co mnie skłoniło by tutaj się wypowiedzieć, to właśnie straszenie mnie banem na forum jakbym próbował ten problem poruszyć i co dacie mi bana i tym wszystkim co tutaj się wypowiedzieli ???

Nie chcę pisać, która osoba z Temu była tak chamska lecz takie traktowanie sprawy dla mnie jest niedopuszczalne, bo po prostu w sposób nieprzystający na Administrację próbujecie wpływać na to co ma być zawarte na tym forum jak i w ten sposób chcecie by Waszą pracę nikt nie oceniał lecz jak widzimy w tym temacie - przyzwoitość i ludzka wrażliwość jest dla Was obca :)

Ps. Bryfft bez urazy, lecz czasem spojrzałbyś z perspektywy gracza, a nie jako CM-a projektu :)
 

DeletedUser3

Guest
Apocalypto napisał:
Wy tutaj nie jesteście od nauczania innych dobrych manier bo od tego są rodzice czy opiekuni prawni
Święte słowa!

Apocalypto napisał:
powinniście wyciągać konsekwencje w postaci blokady konta na czas określony czy w przypadkach drastycznych - stały.
Będziemy mieli tę sugestię na uwadze :).

I co mnie skłoniło by tutaj się wypowiedzieć, to właśnie straszenie mnie banem na forum jakbym próbował ten problem poruszyć i co dacie mi bana i tym wszystkim co tutaj się wypowiedzieli ???
Nie chcę pisać, która osoba z Temu była tak chamska lecz takie traktowanie sprawy dla mnie jest niedopuszczalne, bo po prostu w sposób nieprzystający na Administrację próbujecie wpływać na to co ma być zawarte na tym forum jak i w ten sposób chcecie by Waszą pracę nikt nie oceniał lecz jak widzimy w tym temacie - przyzwoitość i ludzka wrażliwość jest dla Was obca
Niestety nie znasz nikogo z nas na tyle, by przedstawić taką ocenę, ale faktem jest, że jeżeli takie słowa padły w supporcie, to był to błąd (albo po prostu zaszło nieporozumienie). Dziękuję za sygnał, na pewno zbadam sprawę dokładnie.
Miłego wieczoru!
 

DeletedUser

Guest
Dziękuję za sygnał, na pewno zbadam sprawę dokładnie.
Miłego wieczoru!
Chciałbym, aby to nie były tylko czcze słowa...
InnoGames Support - Maxthon Browser 3.4.5.png

@Apocalypto: kliknąłbym Lubię to! przy twojej wypowiedzi, gdyby była taka możliwość :D
@Bryfft: nie oczekujemy od was wiele, po prostu chcemy sprawiedliwości. Obietnic dosyć się nasłuchaliśmy w czasie kampanii wyborczej...
 

DeletedUser3

Guest
My na FoE, w odróżnieniu od polityków, dajemy tylko szczere obietnice. A jak wiemy że coś nie będzie zrobione, to też mówimy to wprost.
Powód jest prosty: nie ma tu demokracji ani wyborów :).

Proszę jednak pamiętać, że forum nie służy do ocen pracy zespołu FoE. Niemniej jesteśmy zawsze otwarci na sugestie i pomysły!

Rozmowę z Apo przeniosłem sobie na PW i obecnie nadal czekam tam na szczegóły tego, co napisał.

Natomiast co do meritum sprawy, to podjąłem niezbędne środki, które zapobiegną nadmiernej pobłażliwości dla braku kultury w grze (tak, zgodnie z obietnicą - bynajmniej nie wyborczą). Dobra atmosfera między Graczami jest bowiem bardzo ważna.
Kończąc temat dziękuję też za poruszenie problemu. Dzięki temu mogliśmy przedsięwziąć konieczne działania.

Ku chwale FoE! <3
 
Status
Zamknięty.
Do góry