Chamstwo w grze a support

  • Rozpoczynający wątek Robertolog
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ponieważ gracie w tą grę dłużej niż ja, to zapewne spotkaliście się z sytuacją, gdy ktoś kogoś obrażał w grze. Czy administracja coś z tym robi? Zgłaszałem już ten problem kilkukrotnie i za każdym razem dostałem odpowiedź, że to sprawdzą. Jest w ogóle jakiś sens to zgłaszać?
 

DeletedUser4428

Guest
Masz racje. Skoro nic z tym nie zrobią to poco mówić? Sam mam farta, bo moi sąsiedzi to nie są za przeproszeniem ******** dziw****, ale sam spotkalem się w grze (innej) z chamstwem w państwie u gracza imieniem natalia. Nie grałem cały rok i teraz zaczynam od nowa. jeśli nie szkoda ci konta to przeprowadż się na inny świat albo jeśli już coś osiągnąleś to nie zwracaj uwagi
 

DeletedUser

Guest
Mi akurat to nie przeszkadza bardzo mocno, ale fakt faktem, że takie zachowania powinno się tępić.
 

DeletedUser4428

Guest
też mi to przeszkadza że na świecie niektórzy robią z tej gry "drugie życie", nnie mówie o tobie, ale o każdym kto nie umie się zachować, bo ktoś wziął mu 30 zaopatrzenia
 

DeletedUser

Guest
niestety nadal jest to tylko wersja beta i nie ma jeszcze wszystkiego co powinno byc
pewnie niedlugo wprowadza mozliwosc ignorowania wiadomosci od okreslonego gracza no i oczywiscie bany w grze

jakby nie bylo takie cos powinno byc juz od dawna bo chamstwo sie szerzy
 

DeletedUser

Guest
Mam tylko nadzieję, że jeśli będzie już regulamin to w tym przypadku będzie działał wstecz.
 

DeletedUser3220

Guest
mi też się zdarzyło, że byłam wulgarnie obrażana, ale nic z tym się dalej nie wiąże.
można próbować zgłosić nagminne wulgaryzmy, przecież w to grają nie tylko "dorośli" :)
 

DeletedUser1724

Guest
Ja miałem pisać o tym na forum, że zgłaszanie wulgaryzmów i innych rzeczy za które powinna być kara nie jest w ogóle przestrzegane i taki osobnik w żaden sposób nie jest karany lecz powiedziano mi, że jak to zrobię, to dostanę bana na forum ..... Więc ja już żadnego złamania regulaminu zgłaszać nie mam zamiaru, skoro moje zgłoszenie jest pakowane w worek i zawiązywane na pęk ..... Gdy zapyta się czy dany osobnik został ukarany odpowiedź jest taka sama - "nie udzielamy takich informacji". Osoby, które zgłaszałem nie były karane więc temu to piszę.

Skoro Team pozwala na wulgaryzmy, obrażanie innych osób to pogratulować :) Ciekawe czy za to co tutaj napisałem dostane bana ?!......

Ps. Ciekawe czy tego typu praktyki również stosowane są na innych wersjach językowych...?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Najlepsza metoda to ignorowanie.. zawsze się znajdzie jakiś krytyk co rzuca mięsem.
Ogólnie to nie mogę sobie tego wyobrazić jak by support miał sprawdzać każde zgłoszenie typu: "wyzwał mnie od chu*a" bo napewno setki noobów tak właśnie zgłaszają.
 

DeletedUser1724

Guest
Tak ok marpo, lecz jeżeli ktoś zgłasza to nie po to by sobie zgłosić lecz ta osoba sobie nie życzy by w taki sposób do niej się pisało, więc domaga się sprawiedliwości czyż nie ??? Można ignorować lecz każdy z nas ma zasady, które nie pozwalają by ktoś w taki sposób do nas pisał. Powinny być bany 24h czy 48h na ochłodę i tyle :D
 

DeletedUser8

Guest
Osoby, które są zgłaszane są sprawdzane. Jeśli mamy dowody na złamanie OWH (a zakaz obrażania innych użytkowników jest tam zawarty) to takie osoby są karane. Nie wiem skąd się wziął pomysł, że takie sytuacje ignorujemy. Prawdą jest jednak, że nie udzielamy informacji na temat podjętych działań, taka zasada obowiązuje na wszystkich wersjach językowych we wszystkich grach Innogames i w większości podobnych firm.
 

DeletedUser

Guest
Ogólnie to nie mogę sobie tego wyobrazić jak by support miał sprawdzać każde zgłoszenie typu: "wyzwał mnie od chu*a" bo napewno setki noobów tak właśnie zgłaszają.
Zawsze można (a raczej powinno się) zrobić screen wiadomości :) Wtedy jest to niepodważalny dowód.
 

DeletedUser1724

Guest
Ja jakoś nie zauważyłem by osoby, które zgłosiłem były ukarane ale za to otrzymałem od supportu posta z groźbą zbanowania mojej osoby, gdy chciałem wyjaśnić kwestie karne i w normalny sposób otrzymać jakiekolwiek informacje :( I właśnie po tym uświadomiłem sobie doskonale, że osoby nie są karane w żaden sposób, skoro Teamowi zależy na tym by o tym w ogóle na forum nie było rozmowy i najlepiej w ogóle zapomnieć o zgłoszeniu zaraz po jego wysłaniu.

Ps. Temat lepiej przenieść do działu "Dyskusja" :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ciekawy jestem co się kryje pod tym "takie osoby są karane" bo raczej a nawet napewno za kilka nie cenzuralnych słów nie dostaje się bana na stałe :)

Zaproponował bym "auto-bany" na zasadzie np. użycie wysłanie wulgaryzmu ban 5h
ale nie zaproponuje ponieważ nie chce mi się wchodzić do tematu "pomysły" które moim zdaniem mają mniejsze szanse wprowadzenia niż 6tka w lotka.

- - - Zaktualizowano - - -

Robertolog: Czyli moge podpuszczać konkurecje i wszystkich którzy mi podpadli żeby zrobić im screena i dać do supporta a oni zostaną "ukarani"
 

DeletedUser

Guest
Powinna być opcja ignore i tyle... Bo jak jakiś idiota sam podpuszcza to czemu drugi gracz ma być karany ?

Ogólnie zależy od sytuacji wszystko, a to jest gra a nie sąd i nikt w rozpatrzanie spraw bawić się nie bedzie.
 

DeletedUser

Guest
Robertolog: Czyli moge podpuszczać konkurecje i wszystkich którzy mi podpadli żeby zrobić im screena i dać do supporta a oni zostaną "ukarani"
Oczywiście, że nie. Screen to raczej dowód, że ktoś Cię obraził itd. Nie jestem za podpuszczaniem do zrobienia takich czynów.

P.S.
Sądząc po wiadomościach jakie otrzymałem od jednego z moich "sąsiadów", support upomina osobę, na którą jest donos.
 

DeletedUser

Guest
Musi upominać skoro mój rozmówca przestał przeklinać :D
 

DeletedUser1724

Guest
A mnie nikt się nie odważy upomnieć hehe :D Ogólnie to powiem tak, że upomnienie to sobie można w kieszeń wsadzić bo ja również mogę upomnieć taką osobę, że jak jeszcze raz napisze wulga to zgłoszę do supportu lecz tu chodzi o to by tej osobie dać dosadnie do zrozumienia, że tego typu teksty/wyzwiska są tutaj nie dopuszczalne. Ban na jakiś czas powinien być tym sposobem utemperowania takiej osoby, a nie durne ostrzeżenia... Po ostrzeżeniu przez Team uspokoi się na chwilę i potem może lecieć znów w kulki .... A zapewne Team nie ma notatnika z nickami osób, które już kiedyś zostały ukarane by tym razem już dosadniej go ukarać :D

- - - Zaktualizowano - - -

Musi upominać skoro mój rozmówca przestał przeklinać :D

No jak mu napisałeś, że zgłosiłeś do Supportu to i może dla tego ^^ Trzeba też odróżnić przekleństwa mniej rażące typu "ku... a" -za to i owszem może polecieć ostrzeżenie, lecz obrażanie kogoś już powinno być karane banemmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
Za taki tekst tylko ostrzeżenie.... Ban stały powinien polecieć
 

DeletedUser

Guest
Już się uzbierało 5 podobnych wiadomości. Dwa razy pisałem do supportu, raz dałem screen z wiadomościami. Stąd ten temat. Dobrze by było, gdyby ktoś z supportu wypowiedział się na temat regulaminu, kiedy i czy w ogóle będzie.
 

DeletedUser

Guest
Robertolog: No faktycznie to więcej niż wulgaryzmy xP

Za takie coś powinni karać ale jest jak jest i raczej się to nie zmieni ;)

- - - Zaktualizowano - - -

Robertolog: No faktycznie to więcej niż wulgaryzmy xP

Za takie coś powinni karać ale jest jak jest i raczej się to nie zmieni ;)
 

DeletedUser314

Guest
Robertolog, no pojechał i to ładnie.... po rodzicach matkobójcach.... co ludzie mają w głowie....

Banów nie chcą dawać, bo chcą mieć więcej graczy dlatego to tak wygląda, ja bym na Twoim miejscu ignorował jego wiadomości, nawet ich nie otwierał a go codziennie farmił.

- - - Zaktualizowano - - -

BTW, u nas w Gildii czasami pokazujemy sobie wiadomości jak nas obrażają, by się z nich pośmiać i podjeść do tego z dystansem, nawet w pewnym stopniu robimy konkurs kogo więcej osób będzie jechać i mocniej ten wygrywa ;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry