Brak nowego drzewka miłości, czy to już nowy trend?

Status
Zamknięty.

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Wiem, rozpoczynam błahą dyskusje na temat różowego drzewka, ale jak można było tak leniuchować żeby nie dorysować gałązki i inicjałów na drzewku i dać graczom nowe, lepsze, tak żeby event miał budynek specjalny! A nie dać pędzel żeby sobie listki odmalować w tym roku. Po co ja w poprzednich latach w ogóle zdobywałam te drzewka...

Czy teraz będzie tak z eventami? Brak nowej ciastkarni itd. Gratuluje, dbacie o nowych graczy ale tych starych to macie gdzieś.

Ktoś ma podobne odczucia...
 

DeletedUser6174

Guest
Event walentynkowy stał się wart tyle samo co te eventy historyczne, czyli pare zadań i nic więcej. Szkoda bo jak mówi Natalia wystarczyło dodać pare gałązek, nowe inicjały i mamy nowe drzewko.
 

HuanMing

Książę
Ja się staram ogólnie nie narzekać, ale muszę przyznać, że brak nowego drzewka jest dla mnie sporym rozczarowaniem. Lubię budynki specjalne, zawsze niecierpliwie czekam na nowy cmentarz, do tej pory czekałam też na drzewko.... Pędzel można dostać w innych eventach, nie ma w nim nic specjalnego... Bardzo negatywna zamiana.
 

Auksacer

Wicehrabia
Graficy mieli inne priorytety - odpicowanie budynków z początkowych epok i nie mogły one czekać kilka miesięcy (między Walentynkami a Eventem Letnim jest sporo czasu, spokojnie mogli wtedy tym się zająć), bo są bardzo ważne z marketingowego punktu widzenia... no cóż, priorytety to priorytety, a jakie ma IG, to już każdy wie;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie chce już nawet pisać ze daliście nas dogonić...
Bo gracz który miał rok opóźnienia, nie grał, nie brał udziału w evencie, w tym roku będąc w EP będzie miał takie samo drzewko co ja... Czyli wasz zestaw renowacyjny można sobie wsadzić, co najmniej w inwentarz.

Jeden event w plecy, możliwe ze jeden rok grania w plecy, dziś kończy się gonitwa za lepszym budynkiem eventowym, która była przyjemna, dawała pewien prestiż...
 

HuanMing

Książę
Natalia, a tam prestiż, frajdę, frajdę zabrali :) Zawsze z przyjemnością patrzyłam na to co zmieniło się w dekoracji. Niby mała rzecz, a cieszyła. Czuję się jak 5latka której ktoś zabrał lizaka. Czyste zło.
 

DeletedUser3220

Guest
Natalia, a tam prestiż, frajdę, frajdę zabrali :) Zawsze z przyjemnością patrzyłam na to co zmieniło się w dekoracji. Niby mała rzecz, a cieszyła. Czuję się jak 5latka której ktoś zabrał lizaka. Czyste zło.
Mówiąc w skrócie, mam podobne odczucia.
 

DeletedUser3

Guest
Event walentynkowy stał się wart tyle samo co te eventy historyczne, czyli pare zadań i nic więcej. Szkoda bo jak mówi Natalia wystarczyło dodać pare gałązek, nowe inicjały i mamy nowe drzewko.
To jest też kwestia tego, co kto widzi w eventach. Czy chodzi o samą historię, czy też o nagrodę na końcu. Przerobienie jednej dekoracji nie stanowiło oczywiście aż takiego problemu czasowego, rezygnacja z następnego poziomu drzewka była świadomym wyborem. Trochę już by to było groteskowe robić coś jeszcze większego po drzewku "wiecznej miłości" ("przedwiecznej miłości"? "Kosmicznej miłości"? - co tam jeszcze można było wymyślić? :)).
Jeżeli plan z zestawem do renowacji nie wypali, to za rok pewnie decyzja będzie inna (niekoniecznie nowy poziom drzewka, ale może nowy "rosnący" budynek). Zobaczymy.

Graficy mieli inne priorytety - odpicowanie budynków z początkowych epok i nie mogły one czekać kilka miesięcy (między Walentynkami a Eventem Letnim jest sporo czasu, spokojnie mogli wtedy tym się zająć)
Powiem tak: nie chcę, żeby brzmiało to niegrzecznie, ale... naprawdę nie masz pojęcia jakie są plany związane z FoE dalsze niż na miesiąc do przodu, ani też kiedy graficy będą mieli możliwość robienia czegoś ponad założony plan, więc próba dysponowania ich czasem wydaje mi się być nieuzasadnioną i nie mającą żadnych podstaw.


Natomiast, jako że jest już dedykowany walentynkom temat, to zapraszam tutaj: https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/walentynki-2016-dyskusja.12736/
Dzięki za feedback :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry