Blokowanie partyzantki GvG

Czy blokujemy partyzantke?


  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser7112

Guest
Człowieku, tu nie chodzi o zblokowanie odblokowywania sektorów ani o wędrówki sztabem!

Tylko o to że ja i jak to mówi Ricky moich 5 ziomków w tydzień poza gildią zjechalibyśmy całą mape w każdej epoce, poprostu atakując uwalniając atakując uwalniając. A potem przez miesiąc jak nie więcej gildie ie wróciły by na "swoje" miejsca. Bo za mało surowców. Ba patrząc tak nasza gildia matka miała by top 1.
Dla mnie to jest nowy rodzaj jak to piszecie "lewych" gildii. Problem kiedy ktoś płaci po 30 surowca a ty po 1000 a tamta gildia nawet nie chce tego sektora. Moze teraz zrozumiesz mój ostatni akapit Jak ktoś ma lepsze propozycje zapraszam do dyskusji, temat utworzony w celu poruszenia problemu
Posusz problem a nie dawaj sarkastyczno trollowych odpowiedzi myśląc że dostaniesz lajka.

P.S. Zazwyczaj jak ktoś pisze o bolszewikach, komunistach, nazistach itd to nie wie nawet o czym mówi bo w szkole słyszał.

:-) rocznik 71 Dziecko drogie;-)

ad rem:
raz zdobytego terenu należy bronić - zawsze bedzie ryzyko, że się jakiś sektor straci. Jak Gildia A zrobi to co napisałaś wyżej - spotka ją to samo. Mieliśmy na Bris takich specjalistów.Kilka Gildii też zaczeło sie wymieniać zawodnikami i prekursorom owej zabawy odbiło się czkawką... System który jest obecnie nie jest doskonały ale wystarczający. Owszem - irytujący jest system armii oblężniczej "za free" - uważam to za pomyłkę. Ale koszty oblężeń bym zostawił.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
:-) rocznik 71 Dziecko drogie;-)

Nie ma czym się chwalić :p

Ja tylko zapowiadam przyszły problem który może wpłynąć na GvG, nie mam sama pomysłu, przyblokowanie ceny oblężenia na tydzień po zwolnieniu sektora była zwrotka towaru. Nie mam pomysłu... Czasem dajecie popis i macie koncepcje a teraz nic.
 

DeletedUser

Guest
Jutro, pojutrze, nazajutrz....

Jakie to ma znaczenie? W małej Gildii na F jest nas dwóch. Spokojnie, to jeszcze nie Post... Na dniach wychodzimy - żona obejmie stery, ludzie zrozumieją. W końcu niech mój Obserek (+-1 dzisiaj) niech na coś się przyda. Armia na full i zrobimy spacer. Ludzie bez motywki przeżyją, nic im się nie stanie jak dwóch nie kliknie. KR i ORŁÓW (jak tam są) zaoramy kompletnie i do zera. Pytanie dlaczego?

Bo co nie jest zabronione to jest dozwolone... Nabiję pkt zanim dojdę do maszynki i tyle ;) A że IX Legion nie uznaje zasad i kompromisów, będzie jak powyższe. To najmłodszy świat, mało Gildii jest wysoko. Sojusznicy czyli CW i DA ocaleją, zapewne pomogą....

Krucjata wkrótce się rozpocznie.

Kto jest na F i chce dołączyć to PW - TODAKO (#17 obecnie).
 

DeletedUser7112

Guest
Jutro, pojutrze, nazajutrz....

Jakie to ma znaczenie? W małej Gildii na F jest nas dwóch. Spokojnie, to jeszcze nie Post... Na dniach wychodzimy - żona obejmie stery, ludzie zrozumieją. W końcu niech mój Obserek (+-1 dzisiaj) niech na coś się przyda. Armia na full i zrobimy spacer. Ludzie bez motywki przeżyją, nic im się nie stanie jak dwóch nie kliknie. KR i ORŁÓW (jak tam są) zaoramy kompletnie i do zera. Pytanie dlaczego?

Bo co nie jest zabronione to jest dozwolone... Nabiję pkt zanim dojdę do maszynki i tyle ;) A że IX Legion nie uznaje zasad i kompromisów, będzie jak powyższe. To najmłodszy świat, mało Gildii jest wysoko. Sojusznicy czyli CW i DA ocaleją, zapewne pomogą....

Krucjata wkrótce się rozpocznie.

Kto jest na F i chce dołączyć to PW - TODAKO (#17 obecnie).

słabe to. ale as u wish:-)
tyle, że rozpęta sie typowy polacki syf.
 

DeletedUser

Guest
Polski, ale to Nasza domena.

Z resztą, nie ma co tu już robić. Zaraz kończę drzewko i ogarnie mnie to, co Wy już macie... Wchodzić na oberka na kwadrans dziennie?

Rozrywkę trzeba sobie zapewnić.... cokolwiek to znaczy.
 

DeletedUser7112

Guest
Polski, ale to Nasza domena.

Z resztą, nie ma co tu już robić. Zaraz kończę drzewko i ogarnie mnie to, co Wy już macie... Wchodzić na oberka na kwadrans dziennie?

Rozrywkę trzeba sobie zapewnić.... cokolwiek to znaczy.

właśnie "polacki" - od "polactwo" :-)

wspieraj tych z Gildii co jeszcze nie mają końca drzewka, zorganizuj coś w Gildii itd...robota sie znajdzie.
 

DeletedUser

Guest
A od kiedy to na wojnie obowiązują reguły Deso? Nie baw się w Sheparda;)

Może i wędrówki ludu po gildiach były nonsensem i dobrze, że ich nie ma bo teraz widać jaką gildia ma realną siłę, ale samo istnienie niepisanych lub pisanych układów między gildiami jest normalnym zjawiskiem w społeczności i nie zmieni tego nikt, a że dzięki temu kilka gildii jest silniejszych od innych to "sorry taki mamy engine" parafrazując słowa polityka.

Natomiast nie uważam, że mocna gildia która ma hektar sektorów na mapie jest nie do ruszenia, czasem wystarczy dobrze się zorganizować i można pozabierać kilka ładnych heksów.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Oczywiście ze na wojnie panują reguły!
Jak skalpujesz jeńców licz się z tym ze wróg również, jak walczysz "nieczysto" to to się na tobie odbije ;)
 

DeletedUser9456

Guest
Wiecie równie dobrze można zezwolić na push pereł o czym wspominałem już w tej kwestii ale mniejsza oto już...
 

DeletedUser3

Guest
Obecnie za pomysły do GvG dziękujemy. Planowane są zmiany w GvG, a dopiero po nich będzie miało sens zgłaszanie pomysłów, gdyż muszą być dostosowane do wprowadzonych zmian.
 
Status
Zamknięty.
Do góry