Błekitna Galaktyka a zbiory

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19111
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Fatherland spróbuj wygrać wszystkie nagrody jednym zadaniem, wtedy napisz o możliwościach i szansie na wygranie nagrody.

Jest taka zasada, mam 5% szans na wygranie czegoś, więc jeżeli zrobię to zadanie 10 razy dalej będę miała za każdym razem 5% szansy na wygranie. Jednak logiczne jest że jeżeli zadań robię 1000 to mam więcej razy szanse na wygranie. Tak mówimy o zgarnięciu raz diamentów. Raz z każdego zadania.

Rozumiem szok ale nie rozumiem co z taką wiedzą robisz w supporcie.
Posiadam elementarną wiedzę na temat gry, plus to co daje mi tajemnicza adminka. Nie twierdzę że jestem nieomylna, oraz ze wiem wszystko. Mam nadzieje że nikt tak nie twierdzi, omylność to cecha ludzka, niewiedza jest do nadrobienia.
Jednak w tej kwestii nie widzę błędnego twierdzenia. Przykro mi.
 
Ostatnia edycja:

Atli

Hrabia
A ja dzisiaj się uśmiałem z Galaktyki. 12 szans po 33 i 34% (podniosłem poziom) i zero podwojenia. Sprytna bestia :-D
 

DeletedUser14806

Guest
A zwrócił ktoś uwagę na to że podczas zbierania potrafi zniknąć jedna lub kilka szans a wcale nie podwoiło zbiorów? Bo u mnie tak się zdarzyło juz kilka razy. Szanse sobie po cichu wyszły a zbiory się nie podwoiły. Albo to tak ma być i dałem się nabić w butelkę z tą perłą albo to jest jakiś błąd i p...żart bo jesli tak ma być że te 6 szans co mam ma brać jeszcze udział w losowaniu to ta perła to chłam. Zrobili jeszcze gorszy bubel niż Relikt. Będzie teraz nas kolejna "Szansa" dymać za przeproszeniem;/ I żeby była jasność nie postawiłem sobie tej perły dla samych medali! W dupe sobie taką perłe możecie wsadzić. Ach musze jeszcze dodać że jeśli już mi w końcu coś łaskawie podwaja to jest to budynek Królewska Marmurowa Brama! i dostaje podwójne złoto z niej!!! Jakim cudem za każdym razem jak klikam to własnie ten budynek jest tak uprzywilejowany i tracę szansę na podwojenie naprzykłąd tarasów!? ktorych mi naprzykład wcale nie podwaja!

PS. Przekaż ten feedback tam gdzie trzeba
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
ktorych mi naprzykład wcale nie podwaja!
Po odebraniu zbioru z galaktyki pierwsze N zebrań zbiorów (6) ma n (32%) szansy na podwojenie. Każde z tych 6 zebrań na 32% szansy. Tylko tyle.
Teoretycznie średnio statystycznie to dwa podwojenia na 24 godziny. Się można obłowić w PR, a i medale na drodze nie leżą.
 

NUMER 3

Szlachcic zagrodowy
A zwrócił ktoś uwagę na to że podczas zbierania potrafi zniknąć jedna lub kilka szans a wcale nie podwoiło zbiorów? Bo u mnie tak się zdarzyło juz kilka razy. Szanse sobie po cichu wyszły a zbiory się nie podwoiły. Albo to tak ma być i dałem się nabić w butelkę z tą perłą albo to jest jakiś błąd i p...żart bo jesli tak ma być że te 6 szans co mam ma brać jeszcze udział w losowaniu to ta perła to chłam. Zrobili jeszcze gorszy bubel niż Relikt. Będzie teraz nas kolejna "Szansa" dymać za przeproszeniem;/ I żeby była jasność nie postawiłem sobie tej perły dla samych medali! W dupe sobie taką perłe możecie wsadzić. Ach musze jeszcze dodać że jeśli już mi w końcu coś łaskawie podwaja to jest to budynek Królewska Marmurowa Brama! i dostaje podwójne złoto z niej!!! Jakim cudem za każdym razem jak klikam to własnie ten budynek jest tak uprzywilejowany i tracę szansę na podwojenie naprzykłąd tarasów!? ktorych mi naprzykład wcale nie podwaja!

PS. Przekaż ten feedback tam gdzie trzeba
I ja też to zauważyłem np. dzisiaj dostałem 2 podwojenia z 5 i po zebraniu wszystkich zbiorów okazało się że nie mam tych 3...
 

NUMER 3

Szlachcic zagrodowy
I jeszcze pytanie... czy to podwaja również zbiory z budynków eventowych np. Pałcu czy Czarnej Wieży??
 
Status
Zamknięty.
Do góry