Błekitna Galaktyka a zbiory

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19111
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19111

Guest
Zadałem sobie pytanie czy warto stawiać tą pereł,?!
Daje bonus w postaci podwojenia zbiorów i pewnie każdy kto ja postawi będzie najpierw zbierał z tarasów
A jak to jest gdy robi się zbiory za diamenty - ja np robię tak nonstop bo mam co zbierać
dlatego pytanie brzmi jak zbieram za diaxy to co mi będzie zaliczało do galaktyki jako pierwsze?
Drugie pytanie dlaczego nie ma opcji zbierz za diaxy na mobilu ?
dzięki
 

DeletedUser15227

Guest
Pojawiło się takowe pytanie na becie. Raczej odbędzie się to w sposób losowy, bo wydając diamenty wszystkie zbiory odbywają się natychmiastowo. Żadne budynki nie maja priorytetu.

Jedynym rozwiązaniem jest robienie zbiorów z tarasów ręcznie.
 

DeletedUser14806

Guest
Mówiąc krótko ta perła to bubel dla kolekcjonerów i amatorów "Szans procentowych" prawdziwych twardzieli o silnych nerwach i cierpliwości mnicha.
 

DeletedUser7795

Guest
Ja tę perłę postawiłem dlatego, że mam na głównym świecie 14 studni i liczę na podwojenie zbiorów diamentów z tych studni.

EDIT:
Myślicie tam trochę? To dodajcie licznik do Błękitnej Galaktyki ile zbiorów do podwojenia zostało. Tak trzeba o wszystko prosić. Nie możecie choć raz wyjść naprzeciw?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14806

Guest
Jakich diamentów ze studni??? :haha::haha: Zuoo kto ci to wkręcił?:) Ty myślisz że oni by dali perłe co diamenty podwaja? :o
 

DeletedUser19111

Guest
Masz na myśli takie cudeńko?
View attachment 3147
może Ty mi powiesz jak to jest z kolejnością przy zbieraniu za diaxy bo jeśli nie ma reguły to sami sobie szkodzicie tą perłą znajomi już rezygnują z wydawania diaxów a co za tym idzie kupowania diaxów, żeby zbierać ręcznie bo liczą na bonus dzieki za odpowiedz
 

DeletedUser7795

Guest
@rotszild w opisie jest wyraźnie napisane, że Błękitna Galaktyka podwaja zbiór z każdego budynku, oprócz innych pereł i budynków wojskowych więc powinna podwajać zbiory diamentów ze studni.
 

DeletedUser14806

Guest
taaa ale powiedz ile tych zadań było co ci chf powiększyło zbiory diamentów?;) można to zliczyć na palcach rąk.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
taaa ale powiedz ile tych zadań było co ci chf powiększyło zbiory diamentów?;) można to zliczyć na palcach rąk.
W każdej epoce jedno odkąd je posiadam, do tego z powtarzalnych to tak raz na miesiąc. Ale uprzedzam pytanie, ilość powtarzalnych u mnie czasami wynosi magiczne sumy...

może Ty mi powiesz jak to jest z kolejnością przy zbieraniu za diaxy bo jeśli nie ma reguły to sami sobie szkodzicie tą perłą znajomi już rezygnują z wydawania diaxów a co za tym idzie kupowania diaxów, żeby zbierać ręcznie bo liczą na bonus dzieki za odpowiedz
Można powiedzieć że jest to losowość, miasto przy diamentowym zbiorze jest powiedzmy zbierane od prawej do lewej itd. System magicznie to obiera, może zależnie od nachylenia venus do mars? :haha:
Nie widzę problemów żeby zebrać 10? 5? zbiorów z wybranych budynków ręcznie, w końcu chcemy mieć wpływ na to co chcemy pomnożyć. Po za tym kto by miał ustalić priorytet co na pierwszym miejscu? Studnie, tarasy, pałace, ogrody, może monety? Kazdy ma inne zachcianki.
 

DeletedUser16730

Guest
Po za tym kto by miał ustalić priorytet co na pierwszym miejscu? Studnie, tarasy, pałace, ogrody, może monety? Kazdy ma inne zachcianki.

Przy ustalaniu priorytetów motywek nie było takich rozterek i się dało.

Zresztą tu nawet byłby dobry półśrodek. Żeby po zebraniu z kilku/kilkunastu tarasów i klepnięciu zbiórki z automatu aktywowało produkcję z tych zebranych ręcznie też.
 

Fatherland

Książę
z powtarzalnych nie wpada dowolna ilość razy nagroda z diamentami i nie jest ona także zależna od liczby zrobionych zadań
nie wprowadzaj w błąd, w supporcie jesteś
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Przy ustalaniu priorytetów motywek nie było takich rozterek i się dało.

Rozterki były, kilka poprawek, zacznijmy od tego ze samo wprowadzenie automatu to był szok ;)

z powtarzalnych nie wpada dowolna ilość razy nagroda z diamentami i nie jest ona także zależna od liczby zrobionych zadań
nie wprowadzaj w błąd, w supporcie jesteś

Czyli wg ciebie zrobienie 2 zadań powtarzalnych, a zrobienie 3000 dziennie jest bez różnicy w otrzymywaniu nagród? Bo o to mi chodziło. To jak posiadanie 1 studni a 10 w mieście, wielokrotność mimo że ma tą samą szanse na wygranie oczekiwanej nagrody, pomnaża możliwość jej wygrania.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Czyli wg ciebie zrobienie 2 zadań powtarzalnych, a zrobienie 3000 dziennie jest bez różnicy w otrzymywaniu nagród?
Jeśli chodzi o diamenty, nie ma znaczenia.
Z każdego zadania powtarzalnego w każdej epoce diamenty wypadają tylko jeden raz, potem wypadają medale.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jeśli chodzi o diamenty, nie ma znaczenia.
Z każdego zadania powtarzalnego w każdej epoce diamenty wypadają tylko jeden raz, potem wypadają medale.
Nie ma znaczenia w ilości nagród, jednak wszyscy wiemy że procent wygrania diamentów jest znikomy, więc szansa zwiększa się na zdobycie jeżeli zrobimy więcej zadań. A zaliczam wszystkie od 24h produkcji po zakup pr. Zadań jest kilka/kilkanaście (nie chce mi sie liczyć) ile diamentów wypada na epokę więc?
 

DeletedUser16730

Guest
Rozterki były, kilka poprawek, zacznijmy od tego ze samo wprowadzenie automatu to był szok

Nie wiem co mają poprawki do idei, ale właśnie o to chodzi. O to, że jak się robi automat (nie wiem co jest szokującego w normalności) to trzeba konsekwentnie ustawić pewne zasady. Inaczej jest z automatem zbiorów, nie ma w tym automacie konsekwencji.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
O to, że jak się robi automat (nie wiem co jest szokującego w normalności)
To ze nie była to normalność, automat motywowania to opcja kiedyś nie do pomyślenia.

to trzeba konsekwentnie ustawić pewne zasady
Nikt nie twierdzi że nie będzie w tym "temacie" kontynuacji. Zależy od ilości i wielkości problemów związanych z galaktyką.

Inaczej jest z automatem zbiorów, nie ma w tym automacie konsekwencji
Jest konsekwencja, automatycznie zebrane są produkcje. Wcześniej nie było z tym problemu jak i w którą stronę, to nowe pojęcie.
 

DeletedUser16730

Guest
Nikt nie twierdzi że nie będzie w tym "temacie" kontynuacji.

Ja nie twierdze, że ktoś tak twierdzi. To Ty piętrzysz problemy.

Po za tym kto by miał ustalić priorytet co na pierwszym miejscu? Studnie, tarasy, pałace, ogrody, może monety? Kazdy ma inne zachcianki.

To ze nie była to normalność, automat motywowania to opcja kiedyś nie do pomyślenia.

No właśnie, to była nienormalność dlatego dziwie się, że szokuje normalność.
Ty w ogóle masz jakiś sentyment do przeszłości. Zawsze tak było, kiedyś nie do pomyślenia. Jak dziadek który się nie irytuje spóźnieniami pociągów bo kiedyś parowozem i tak jeździł dłużej.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
jan-maria-scyzoryk Niestety nie ma sensu prowadzenie z tobą dyskusji, dlatego zakończę rozmowę już teraz ^^

Żeby tylko naprowadzić resztę osób które nie mają zamiaru w każdym poście uświadamiać że mam błędne pojęcie na dany temat.
Problem auto zbiorów i tego w jaki sposób są przeprowadzane powstał przy powstaniu perły Galaktyka. Aktualnie trwa większa dyskusja na forum, niż sam problem. Większość graczy pierw zbiera ręcznie potem klika auto. Możliwe ze to rozwiązanie tymczasowe, jednak wszystko zależy czy gracze bardzo będą chcieli zmiany w tej kwestii. Zaproponowałabym dział pomysły, ponieważ tam zawsze jest większa ocena.

Dodam że przeprowadziliśmy testy, aktualnie wygląda to jak pisałam powyżej czyli można powiedzieć że przy auto zbiorach nadaje nam pomnożenie dowolnie. Osoby zbierające auto z galaktyką, godzą się w tej chwili na nieświadome przyznanie bonusu do zbiorów, ponieważ funkcja auto zbiorów nie posiada nigdzie ogłoszonych priorytetów.

Dziękuje za uwagę.
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
Zadań jest kilka/kilkanaście (nie chce mi sie liczyć) ile diamentów wypada na epokę więc?

z zadań potarzalnych kilka/kilkanaście razy (20 plus bonus fontenac)

Ponadto z każdego innego zadania gdzie jest losowa nagroda mogą wypaść diamenty.

I tu ciekawostka, jeśli za jakieś zdania za pierwszym razem wypadnie określona nagroda np. diaxy, to taka sama nagroda będzie wypadać za to samo zadania na każdym innym świecie na tym samym koncie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16730

Guest
Niestety nie ma sensu prowadzenie z tobą dyskusji, dlatego zakończę rozmowę już teraz

Już? Tak szybko?
Trzeci raz to stwierdzasz i trzeci raz konsekwentnie się tym nie przejmujesz.

jednak wszystko zależy czy gracze bardzo będą chcieli zmiany w tej kwestii

Pomijając fakt, że wiele rzeczy które by gracze chcieli i przegłosowali nie doczekało się realizacji (na rzecz tych których nie chcieli i głosowali na "nie", a się zrealizowały) to jak myślisz? Co Ci intuicja podpowiada? Chcieliby czy nie...?

Serio masz taką rozterkę?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
z zadań potarzalnych kilka/kilkanaście razy (20 plus bonus fontenac)
Ponadto z każdego innego zadania gdzie jest losowa nagroda mogą wypaść diamenty.

Dziękuje, więc jest możliwe że dostaje raz w miesiącu (może nie z zegarkiem na ręku, patrząc na kalendarz) diamenty. Do tego zwiększam szanse otrzymania diamentów robiąc oszałamiającą ilość zadań.
 

Fatherland

Książę
Czyli wg ciebie zrobienie 2 zadań powtarzalnych, a zrobienie 3000 dziennie jest bez różnicy w otrzymywaniu nagród? Bo o to mi chodziło. To jak posiadanie 1 studni a 10 w mieście, wielokrotność mimo że ma tą samą szanse na wygranie oczekiwanej nagrody, pomnaża możliwość jej wygrania.

Dokładnie tak jest, nie ma znaczenia rodzaj otrzymanej nagrody od ilosci wykonanych zadan powtarzalnych. Dalej 4 na 10 to będą towary, dalej diamenty są tylko pojedynczo na początku ewentualnie dalej zależą one tylko od przebiegu ukończonych questów z poprzednich linii qestow i epok i otrzymanych lub nie otrzymsnuxh diamentów z nagród ukrytych lub losowych w wyniku pominięcia zadania, ponieważ każde konto ma taką samą losowa ilość diamentów. I dalej nie ma znaczenia ile się zrobi questów a ewentualnie ile się ma światow. Rozumiem szok ale nie rozumiem co z taką wiedzą robisz w supporcie.

PS. Ilość studni nie pomnaża szans. Gdyby tak było nikt by nie chciał mieć więcej jak jednej sztuki. Operator mnożenia nie pasuje tutaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry